Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) 19.10 от 18:00

Мнениеот subzero » 20 окт 2013 18:03

Черноморец е посредствен отбор. Отбор без характер и класа. Не очаквам нищо положително. Смятам,че ще загубим дори от Нафтата. Защото въпреки проблемите,останаха играчи,които са там заради отбора,футбола и феновете. И това ги прави по-силни от нашите наемници.
Дано светналите очи на децата,които бяха днес на стадиона запалят някаква искра в нашите играчи.
САМО ЧЕРНОМОРЕЦ !!!!
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) 19.10 от 18:00

Мнениеот petkan » 20 окт 2013 20:27

А аз смятам, че нямаш право на глас ;)
[offtopic]Седнал зад компютър или пред телевизор, отбор не се оценя! Направи го на стадиона ;)[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот Der Führer » 20 окт 2013 21:20

petkan написа:А аз смятам, че нямаш право на глас ;)
[offtopic]Седнал зад компютър или пред телевизор, отбор не се оценя! Направи го на стадиона ;)[/offtopic]

Ей затова , аз последно време не правя разбори на мачовете :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) 19.10 от 18:00

Мнениеот subzero » 20 окт 2013 21:40

petkan написа:А аз смятам, че нямаш право на глас ;)
[offtopic]Седнал зад компютър или пред телевизор, отбор не се оценя! Направи го на стадиона ;)[/offtopic]

Ми ОК. Приемам,че нямам право да коментирам този мач. Коментара ми обаче е отражение на цял полусезон. Проспан полусезон.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот Devian » 20 окт 2013 21:55

Като гледам състава явно Херо най-накрая е проумял,че трябва да играем с 5 защита и че някой измежду дедо Ванчо и Манзоро(контузен в случая) трябва да е на пейката,защото като са двамата на терена по-скоро си пречат и вместо да играем с 11 играем с доста по-малко.Другото което може да направи е да пробва Крум като централен нападател,явно момчето има нюх да бележи голове при това по-добър от наличните централни нападатели :lol: Колкото до Ник поредната безцелна разходка във вратарското поле завърши с гол в неговата врата....... :|
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот subzero » 20 окт 2013 21:58

Devian написа: Колкото до Ник поредната безцелна разходка във вратарското поле завърши с гол в неговата врата....... :|

И понеже Картаго ме попита,все си мисля,че ако беше седял на вратата-нямаше да вкарат.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот ntodorov » 20 окт 2013 21:59

Момчета не знам, какво се е видяло пред ТВ. Впрочем - аз се опитах да гледам мача във видеото пуснато с любезното съдействие на Марлан и на третата минута се отказах. Това, което се чувстваше на стадиона няма как да се опише или види пред ТВ екрана. И 1/10 част не се вижда в това видео. Този мач можехме и да го загубим, но ей Богу такъв Черноморец не бях виждал от началото на този шампионат. Имаше желание, желание за борба, за битка и най- важното, което лично аз оценявам преди всичко - признание на ВСИЧКИ футболисти към нас - публиката. Ей хора - един Велико ( вече далеч по сдържан, но не и откъм емоция човек) ми ДОКАЗА как ( макар и 40 човека ) можем да влияем на отбора...При 1:1 и при наглед срив в емоцията на тима същия този Велико бягаше от човек на човек и насърчаваше:
"Викай, дори и да не ни чуват - действаме на играчите" И ние викахме...Ей хора - магия. Аплодирахме и скандирахме - момчетата показаха воля за игра и самочувствие. Лъчо, Венко, Крум, Траян, Яни, Фонсека, Мартин, Петьо, Ник, Ванчо, Чико, - бориха се..дори и с възможностите си. Категоричен съм - този отбор, който видях снощи под Аязмото може да нямаше спортно-техническите достойнства на минало-годишния Черноморец, но показа дух и характер, каквито отдавна не бях виждал.
ОТНОСНО ГОСТУВАНЕТО : Нашия приятел Петьо ( Петкан) отново се доказа, като истински мъж. Нещо, което не съм му казвал, но всите, които сме около него го знаем. Позволявам си да пиша и от тяхно име въпреки, че ние феновете на отбора ЯВНО не го заслужаваме...По-запознатите знаят, за какво говоря.
Петьо. Ще прочетеш написаното. Знам, че ти се развали настроението, знаем и защо...но това, което излиза от сърцето ти няма, как да остане незабелязано поне от тези, на които им пука за отбора. ГОЛЯМ СИ.
[offtopic]Прибирам се от Рожден ден на племенника си...Алкохола може и да е изкарал нещо повече от мен, но...Изказаната дума си е дума, дали на бистър или замъглен ум - тя си излиза от само себе си.[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот subzero » 20 окт 2013 22:19

Дори и да не си сред запознатите (по ред причини) е ясно,че Петьо е мъжкар и голям. Аз искрено съжалявам,че не дойдох,щото до последно можеше да стане. Сигурен съм,че сте изкарали страхотно . Духът го видях и аз,но за съжаление само 45 минути. През останалото време се изгуби.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот cena62 » 20 окт 2013 22:27

Аз мисля ,че тази снимка казва всичко което Нейчо се опита да обясни.
Изображение
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот subzero » 20 окт 2013 22:30

cena62 написа:Аз мисля ,че тази снимка казва всичко което Нейчо се опита да обясни.
Изображение

Мен,ако питаш,това трябваше да почне да се случва доста по-рано.
Все пак-аплодисменти !!
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта