СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот subzero » 08 окт 2013 20:27

омисията разгледа доказателствата представени от страните по едностранно прекратяване на договора на Исуф Уатара с ПСФК „Черноморец Бургас” взе предвид факта, че страните изискват установяването на причина за предсрочното прекратяване на договора, тъй като свързва тази причина с различни последствия за клуба или футболиста. Установяването на тази причина е в непосредствена връзка с принципа на договорна стабилност, прогласен в чл. 43 от Правилника за статута и трансферите на футболистите и същия правилник на ФИФА. На тази база Спортно-техническата комисия реши:

Не установява основателни причини , които да послужат като основание за едностранно прекратяване на договора от футболиста съобразно изложените от самия него мотиви.


Ми ся...???? :roll:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот Parmalat » 08 окт 2013 20:39

subzero написа:
омисията разгледа доказателствата представени от страните по едностранно прекратяване на договора на Исуф Уатара с ПСФК „Черноморец Бургас” взе предвид факта, че страните изискват установяването на причина за предсрочното прекратяване на договора, тъй като свързва тази причина с различни последствия за клуба или футболиста. Установяването на тази причина е в непосредствена връзка с принципа на договорна стабилност, прогласен в чл. 43 от Правилника за статута и трансферите на футболистите и същия правилник на ФИФА. На тази база Спортно-техническата комисия реши:

Не установява основателни причини , които да послужат като основание за едностранно прекратяване на договора от футболиста съобразно изложените от самия него мотиви.


Ми ся...???? :roll:


Ся зимата го продаваме и така...
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот vaskonti » 08 окт 2013 20:41

Да не би да има неофициална покана да се присъедини към ЦСКА? :mrgreen: ;)
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот Bourgas » 08 окт 2013 20:45

vaskonti написа:Да не би да има неофициална покана да се присъедини към ЦСКА? :mrgreen: ;)

На Утара Левски му бъркат главата, до колкото знам.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот vaskonti » 08 окт 2013 20:48

Мда, всъщност и аз така дочувам.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот Der Führer » 08 окт 2013 21:52

subzero написа:
омисията разгледа доказателствата представени от страните по едностранно прекратяване на договора на Исуф Уатара с ПСФК „Черноморец Бургас” взе предвид факта, че страните изискват установяването на причина за предсрочното прекратяване на договора, тъй като свързва тази причина с различни последствия за клуба или футболиста. Установяването на тази причина е в непосредствена връзка с принципа на договорна стабилност, прогласен в чл. 43 от Правилника за статута и трансферите на футболистите и същия правилник на ФИФА. На тази база Спортно-техническата комисия реши:

Не установява основателни причини , които да послужат като основание за едностранно прекратяване на договора от футболиста съобразно изложените от самия него мотиви.


Ми ся...???? :roll:

Ся ... подписва договор с който си иска понеже е свободен агент . Ако е български клуб - клуба получава забрана да извършва трансфери за 1 трансферен прозорец . Примерно ако отиде в Левски , Левски зимата няма да могат да купуват играчи ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот Der Führer » 08 окт 2013 22:22

Bourgas написа:
vaskonti написа:Да не би да има неофициална покана да се присъедини към ЦСКА? :mrgreen: ;)

На Утара Левски му бъркат главата, до колкото знам.

По скоро ще поеме към Пловдив ...без пари естествено . Като компенсация за преотстъпването двамата от Ботев ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4490
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот tiamat » 09 окт 2013 04:44

vaskonti написа:Мда, всъщност и аз така дочувам.


Има си хас ти да не дочуваш така. Аз дочувам, че чорбата се облажили от трансфера на Анисе в Ботев, и им се приискало още.

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот izumrud » 09 окт 2013 08:57

играч, който разтрогне по време на сезона, няма право да подписва договор незабавно. Трябва да бъде включен в Трансферна листа, а това става единствено в Трансферен прозорец. Член 25, ал 1 от Правилника урежда точно това: Играч, чийто договор не изтича към датата, а прекратен, може да бъде свободен единствено при изчистени отношения. Това означава, че Уатара става свободен, ако си плати неустойката (може и друг да му я плати). Но единствено в Трансферен период. Градевщини няма нужда да се наслагват, прекалено тъпанарско е

Потребителски аватар
boyan_kn
Мнения: 753
Регистриран на: 11 юли 2013 11:51

Re: СТК: Няма основателни причини Уатара да разтрогне договора с

Мнениеот boyan_kn » 09 окт 2013 16:26

tiamat написа:
vaskonti написа:Мда, всъщност и аз така дочувам.


Има си хас ти да не дочуваш така. Аз дочувам, че чорбата се облажили от трансфера на Анисе в Ботев, и им се приискало още.


"Титан" бълхарите са се облажили искаш да кажеш - всичко най-лошо им пожелавам на тия боклуци, по възможност по чифт маратонки ( циментови ) :mrgreen: . Тоя Уатара след вчера не знам дали ще ходи в Левски - тия ще го съблекат :mrgreen:


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост