Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот ntodorov » 25 сеп 2013 23:14

tevez написа:[offtopic]След като прочетох дългия анализ на колегата над мен, се питам дали още сте на мнението, че Черноморец легна на Левски? След като и днес сте били трагични, защо си мислите, че дори и да искат играчите да бият, ще го направят и то срещу Левски? Днес със Славия едвам се добрахте до точката, а говорите, че вашите играли много слабо. Явно не играят само срещу Левски слабо. Сега срещу ЦСКА уикенда, ако паднат с 3-4 гола, пак ли няма да са искали да скочат на червените?[/offtopic]

Да. Аз още съм на това мнение.
ПС: Къде прочете, че сме слаби колега ? Имаме две излишества в състава си. Едното допуска голове, като самарянин, а другото може света да обърне, но не и гол да вкара. Срещу Левски играта ни вървеше и, ако Херо желаеше можеше да размаже този отбор...Левски и Славия играха еднакво силно/слабо в Бургас, а от дългия ми анализ трябваше да прочетеш:
За мача...Мач, като мач. Вече не се изненадвам от уменията ни сами да се побеждаваме. Този сезон ние самите сме си най-опасни. Няма сила, която да ни застраши повече от самите нас.
от моя поуст.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот ntodorov » 25 сеп 2013 23:24

subzero написа:Нейчо,мерси. И за коментара и за това,че си бил на стадиона. Само моля те,уточни Лъчо и Ник при вас ли дойдоха или.....

Да. Дойде след самия край на мача, когато и футболисти, трЕнери и съдии не останаха на терена.
Лъчо дойде до оградата. Около него се сбраха много хора ( Стойко беше тоже там)и младите момчета от бригадата. Около 5 минути момчето се обясняваше. В един момент дойде и Ник. Не го приеха добре хората, но момчето искаше да се извини за леките голове. Няколко човека му подвикнаха да си отива за да не дразни момчетата, но той не ги послуша и набра смелост да се доближи до тях. Изринаха го обаче и Ник се прибра с наведена глава докато с Лъчо си хортувахме дълго време. Евала на момчето, евала, шапка му свалям. Истински капитан...Другия път И този капитан с нас. Липсват ми тези срещи с Тяната и Траян на нашето място.
Колибаря се чу с Тяната Колев по телефона. Идва му се тук. Скандирахме го по време на мача...Херо ни чу. На полувремето част от ултрасите привикаха Чиликов и още тогава искаха смяната на Ник...Ако ги беше чул - нямаше да получим втория гол - убеден съм.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот nasko75 » 25 сеп 2013 23:30

Нейчо, радвам се, че има такива хора като тебе, човече!! :) ти си "аз" като ме няма в Бургас :)
братле, бях си през миналата седмица за 2 дни в Бургас, ходих на мача на старшата с Черно море...трябва да ти разрпавям такива неща от клуба, че ще занемееш :) :)

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот cena62 » 25 сеп 2013 23:36

Аз мога само да добавя ,че след мача Аммари, Ник и Лъчо бяха със сълзи на очите.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот ntodorov » 25 сеп 2013 23:40

nasko75 написа:Нейчо, радвам се, че има такива хора като тебе, човече!! :) ти си "аз" като ме няма в Бургас :)
братле, бях си през миналата седмица за 2 дни в Бургас, ходих на мача на старшата с Черно море...трябва да ти разрпавям такива неща от клуба, че ще занемееш :) :)

Наско. Мирише си от клуба. Видно е. Случващото се там характеризирам, като: " Кофти бурмичка в здрава количка"
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот nasko75 » 25 сеп 2013 23:42

cena62 написа:Аз мога само да добавя ,че след мача Аммари, Ник и Лъчо бяха със сълзи на очите.


Амари е футболист, другите двама - туристи...живеят си селчовците в хубав град, плажа им - плаж, ей го къде е Слънчев бряг, курорти, заведения, какво им липсва? напрежение няма, трибуните празни, всеки мач си играят, треньора е с тях...гадни журналисти тип Сашо диков няма
е, няма резултати, ама дреме им на гъза...реват 1-2 пъти, извинят се за 10 минути пред феновете, после казват, че живота продължава и че и те нямат обяснение защо падат всеки мач и се прибират...
и на другия ден след възстановителната тренировка пият кафенце, чуват се с други играчи от други отбори, обменят клюките и така до следващата загуба...

Любак, имам към тебе един въпрос - помниш какво ми даде в един найлонов плик пред Младежкия дом, нали? Знаеш на кого е. Е, колко от тия сладури живеят с "каузата Черноморец" като този човек? Кое е черноморско в тях?

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот nasko75 » 25 сеп 2013 23:43

ntodorov написа:
nasko75 написа:Нейчо, радвам се, че има такива хора като тебе, човече!! :) ти си "аз" като ме няма в Бургас :)
братле, бях си през миналата седмица за 2 дни в Бургас, ходих на мача на старшата с Черно море...трябва да ти разрпавям такива неща от клуба, че ще занемееш :) :)

Наско. Мирише си от клуба. Видно е. Случващото се там характеризирам, като: " Кофти бурмичка в здрава количка"


братле - само кофти бурмички в невървяща количка - най-точно

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот ntodorov » 25 сеп 2013 23:46

cena62 написа:Аз мога само да добавя ,че след мача Аммари, Ник и Лъчо бяха със сълзи на очите.

Определено играещите на терена бяха старателни в този мач и търсеха победата...Нелепо я изпуснахме след два единствени удара към нашата врата.
Иначе съм убеден, че и тримата са плакали от яд за пропуснатия мач...Ник може би е добавил и сълзи на безпомощност...Много мачове губим от него.
Не знам, какво да мисля, но определено не е готов да пази в отговорни мачове. :|
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот tevez » 25 сеп 2013 23:47

ntodorov написа:
tevez написа:[offtopic]След като прочетох дългия анализ на колегата над мен, се питам дали още сте на мнението, че Черноморец легна на Левски? След като и днес сте били трагични, защо си мислите, че дори и да искат играчите да бият, ще го направят и то срещу Левски? Днес със Славия едвам се добрахте до точката, а говорите, че вашите играли много слабо. Явно не играят само срещу Левски слабо. Сега срещу ЦСКА уикенда, ако паднат с 3-4 гола, пак ли няма да са искали да скочат на червените?[/offtopic]

Да. Аз още съм на това мнение.
ПС: Къде прочете, че сме слаби колега ? Имаме две излишества в състава си. Едното допуска голове, като самарянин, а другото може света да обърне, но не и гол да вкара. Срещу Левски играта ни вървеше и, ако Херо желаеше можеше да размаже този отбор...Левски и Славия играха еднакво силно/слабо в Бургас, а от дългия ми анализ трябваше да прочетеш:
За мача...Мач, като мач. Вече не се изненадвам от уменията ни сами да се побеждаваме. Този сезон ние самите сме си най-опасни. Няма сила, която да ни застраши повече от самите нас.
от моя поуст.


[offtopic]Колега, ако бяхте силни, нямаше да сте в зоната на изпадащите с 5 загуби от 10 мача.[/offtopic]

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот cena62 » 25 сеп 2013 23:50

nasko75 написа:Любак, имам към тебе един въпрос - помниш какво ми даде в един найлонов плик пред Младежкия дом, нали? Знаеш на кого е. Е, колко от тия сладури живеят с "каузата Черноморец" като този човек? Кое е черноморско в тях?

Имах надежди ,че ще се намери такъв човек в клуба, ама вече едва ли...

Между другото, добро впечатление ми направи Осама, това момче беше с още приятелчета седнало в ложата, не спря да подкрепя и надъхва отбора, имах чувството, че ако Херо му викне, веднага слага екип и влиза да играе. (За разлика от Бруно и Маркиньо, които бяха далеч от официалните места и през почти целият мач си гледаха повече телефоните от колкото да следят какво става на терена). :)
[center]Черноморец Бургас !
[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта