Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот ntodorov » 26 сеп 2013 00:12

tevez написа:
ntodorov написа:
tevez написа:[offtopic]След като прочетох дългия анализ на колегата над мен, се питам дали още сте на мнението, че Черноморец легна на Левски? След като и днес сте били трагични, защо си мислите, че дори и да искат играчите да бият, ще го направят и то срещу Левски? Днес със Славия едвам се добрахте до точката, а говорите, че вашите играли много слабо. Явно не играят само срещу Левски слабо. Сега срещу ЦСКА уикенда, ако паднат с 3-4 гола, пак ли няма да са искали да скочат на червените?[/offtopic]

Да. Аз още съм на това мнение.
ПС: Къде прочете, че сме слаби колега ? Имаме две излишества в състава си. Едното допуска голове, като самарянин, а другото може света да обърне, но не и гол да вкара. Срещу Левски играта ни вървеше и, ако Херо желаеше можеше да размаже този отбор...Левски и Славия играха еднакво силно/слабо в Бургас, а от дългия ми анализ трябваше да прочетеш:
За мача...Мач, като мач. Вече не се изненадвам от уменията ни сами да се побеждаваме. Този сезон ние самите сме си най-опасни. Няма сила, която да ни застраши повече от самите нас.
от моя поуст.


[offtopic]Колега, ако бяхте силни, нямаше да сте в зоната на изпадащите с 5 загуби от 10 мача.[/offtopic]

Че в тази зона всеки влиза и излиза, като добър ден. :)
Колега. Ти мач на Черноморец гледал ли си тази година. Отдели време да изгледаш един мач от видео темата ни и тогава, кажи, колко сме силни и, колко слаби. А факта, че сме с 5 загуби от 10 мача нищо не значи. Едната загуба ни е за подарък, другата дарена, а останалите - алогични.
Предпочитам да бяхме слаби и да сме на това място, но не би...Е за това ни е яд. А Левски си бяха мръвки в Бургас - поднесоха ни ги, но не трябваше да ги ядем, а можехме. Личеше си. Тези, които можеха обаче бяха извадени от терена.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот tevez » 26 сеп 2013 00:31

Гледал съм срещу Черно море, ,Лудогорец,Нефтохимик, Литекс, Левски. Значи половината ви мачове. От тези мачове само Черно море победихте в 1 кръг. Срещу Литекс беше много тъп мач. В другите 3 -паднахте.
И пак не съм се убедил, че сте отбор, който може да контролира двубоя и това как ще играе противникът.
Разбирам да бяхте Лудогорец и, когато паднате, да кажете, че сте подценили или дали мача на някого, ама в това изравнено откъм сили първенство, малко е смешно да твърдиш, че Черноморец, ако е искал ще победи Левски.(макар и в тази лоша форма на тима).
Сега няколко дни преди мача ви с ЦСКА, нека да попитам тогава... Ще искате ли да биете ЦСКА или ще легнете? Ама го кажете преди мача, а не след като е свършил, защото така изглеждат само празни приказки и оправдания.

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот batmanlevski » 26 сеп 2013 07:28

след мача Гошо Петков показа ли мустака или още му се виеше свят от поредните два гола които отнесе ?
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот subzero » 26 сеп 2013 07:39

tevez написа:Гледал съм срещу Черно море, ,Лудогорец,Нефтохимик, Литекс, Левски. Значи половината ви мачове. От тези мачове само Черно море победихте в 1 кръг. Срещу Литекс беше много тъп мач. В другите 3 -паднахте.
И пак не съм се убедил, че сте отбор, който може да контролира двубоя и това как ще играе противникът.
Разбирам да бяхте Лудогорец и, когато паднате, да кажете, че сте подценили или дали мача на някого, ама в това изравнено откъм сили първенство, малко е смешно да твърдиш, че Черноморец, ако е искал ще победи Левски.(макар и в тази лоша форма на тима).
Сега няколко дни преди мача ви с ЦСКА, нека да попитам тогава... Ще искате ли да биете ЦСКА или ще легнете? Ама го кажете преди мача, а не след като е свършил, защото така изглеждат само празни приказки и оправдания.

Значи. Гледал си точно каквото трябва,с изключение на Локо(Сф). Кажи ми,бяхме ли слаби с Нефтохомик? А и смея да твърдя,че с Лудогорец стояхме добре. За ЦСКА,отиваме за победа. Но нямаме капацитет......вече.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот ntodorov » 26 сеп 2013 08:15

tevez написа:Гледал съм срещу Черно море, ,Лудогорец,Нефтохимик, Литекс, Левски. Значи половината ви мачове. От тези мачове само Черно море победихте в 1 кръг. Срещу Литекс беше много тъп мач. В другите 3 -паднахте.
И пак не съм се убедил, че сте отбор, който може да контролира двубоя и това как ще играе противникът.
Разбирам да бяхте Лудогорец и, когато паднате, да кажете, че сте подценили или дали мача на някого, ама в това изравнено откъм сили първенство, малко е смешно да твърдиш, че Черноморец, ако е искал ще победи Левски.(макар и в тази лоша форма на тима).
Сега няколко дни преди мача ви с ЦСКА, нека да попитам тогава... Ще искате ли да биете ЦСКА или ще легнете? Ама го кажете преди мача, а не след като е свършил, защото така изглеждат само празни приказки и оправдания.

Oт всичко написано разбрах, че нищо не си гледал или, ако се гледал нищо не си видял. :lol:
Ти Левскар ли си ? Доказателството Иртиш не ти ли стига. У дома - силни и непобедими - навън, който дойде - негово сте. Ай моля.
Играете с една пасмина отбори, които ви слугуват ( в това число и Черноморец ) и залъгвате само себе си.
хайде остави ние да преценим по-добре нещата за Черноморец от теб. Не случайно бяхме заложили транспарант " Не се подигравайте с любовта ни".
По-слаб Левски в Бургас отдавна не е идвал. Този отбор можеше, усещаше се, миришише дори, че можеше да бъде дори разбит. Наличието ни обаче на
три излишества в състава ни и странните смени с тактически прийоми нехарактерни за битка говорят много неща. Ти, ако искаш вярвай си в победата. Не ни пречиш, но истината излиза в първия мач от Европа...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

fen na Slavia
Мнения: 290
Регистриран на: 04 авг 2011 11:07
Skype: gptodorov.1955
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот fen na Slavia » 26 сеп 2013 08:42

Нейчо ,благодаря за подробната информация за срещата.Нейчо, радвам се, че има такива хора като теб!Молбата ми към теб е да на напишеш Славия наистина ли играха слабо,а двата гола са плод на случайности .

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 26 сеп 2013 10:15

А ето и моят коментар за мача :
За пореден път толкова слаба игра . Имам чувството , че момчетата не знаят , че играят на собственият си стадион - пълна липса на самочувствие , подтисканост , грешат пасовете и се нервят помежду си .... пълна отрицателност.

В момента играем без вратар - ако искаме нещо да постигнем или най - важното , което вече ме човърка в мене да не изпаднем задължително трябва през паузата да сменим вратаря - не е лошо Херо да се огледа в България за вратар , а ако не да помисли за чужденец , но с Дашев определено ще завършваме всеки мач с 1,2 гола във вратата ни.
Взимам да се чудя вече за последните 1 , 2 години как не можем да намерим един добър централен нападател - дано през паузата нещо се промени. Няма как да излизаме за победа с такъв вратар , без нападатели и без крила - това е недопустимо.
Ако видяхте Славия те тръгваха в атака с 4 - човека , а ние само с един Преслав и нищо друго - така няма как да се получи нашата игра.


Това е положението засега в отбора - дано през паузата се отпуснат някакви пари на Херо да промени най - важните постове в отбора иначе не ми се мисли !

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот ntodorov » 26 сеп 2013 10:51

fen na Slavia написа:Нейчо ,благодаря за подробната информация за срещата.Нейчо, радвам се, че има такива хора като теб!Молбата ми към теб е да на напишеш Славия наистина ли играха слабо,а двата гола са плод на случайности .


Не. Славия не игра слабо, а във футбола случайни голове няма. Виж леки и нелогични - има, а на нашия Черноморец му е пълна "кошницата" с такива. Иначе Славия контраатакуваха чрез тъмнокожото си момче ( Сантос ли беше ?) и изнасяше бързо топката в нашата половина.
В същото време затваряха постъпите към вратата си, но изпитваха "неудобства" при нашите флангови атаки и при бързите ни разигравания. За наше съжаление шеметните ни и безметежни отигравания завършваха в случаите, когато Преслав или Ванчо Траянов се докоснат до топката. Амари, Манзоро, Фонсека и Чико са, като шевни машинки и на няколко пъти демонстрираха сработеност, която до преди месец тотално липсваше. В "машинката" ни обаче имаше "бурмички", които я блокираха и отборът ни зацикляше в "празни" действия. До момента, в който Преслав Йорданов беше на терена централните ви защитници нямаха много работа. Младото ви момче беше стабилно, но веднъж фаулира в гръб нашия таран и получи жълт картон. Живко Желев беше стабилен, Радо Димитров - също. В общи линии гледах отбори от една черга. Ние имахме много възможности най-вече през първото полувреме, когато Чико и Фонсека бяха изведени сами срещу Петков, но и в двата случая биха в тялото му. В 41' пък след центриране на нашия Фонсека Амари от 3-4 метра ( с глава) нанесе много силен удар, но буквално в тялото на вратаря. Тук обаче иде реч и за класа у пазвантина ви. :) В този мач вие имахте вратар, а ние играхме без такъв. Славия имаше два точни удари към нашата врата и двата удара бяха точни, без сила, с парабола и в...обсега на нашия Ник Дашев. Факта, че публиката ни не издържа и открито започна да скандира неговото изваждане и името на Стоян Колев ( резерва в ЦСКА ) казва всичко за играта на вратарчето ни. Дузпата ни в последната минута беше много пресилена според мен, въпреки, че 15' преди това едно по-истинско спречкване в наказателното ви поле не беше отсъдено...Все пак в последната минута имаше някакъв реверанс към нас. Реверанс, с който ние не сме свикнали де. Иначе с оглед на събитията на терена, развитието на мача и показаното, като игра мисля, че резултата е напълно резонен. Друг е въпросът, какви са били очакванията на нас, като фенове и на самите футболисти. За разлика от мача с Левски си личеше, че се стараем, но малшанс и неадекватност под рамката на вратата ни за пореден мач ни лишават от пълния комплект точки...Като цяло точката, която постигнахте/ме в мача е, колкото заслужена, толкова и недостатъчна с оглед на класирането ни/ви в момента.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот ntodorov » 26 сеп 2013 10:59

Ivo-Chernomoretz написа:А ето и моят коментар за мача :
За пореден път толкова слаба игра . Имам чувството , че момчетата не знаят , че играят на собственият си стадион - пълна липса на самочувствие , подтисканост , грешат пасовете и се нервят помежду си .... пълна отрицателност.

В момента играем без вратар - ако искаме нещо да постигнем или най - важното , което вече ме човърка в мене да не изпаднем задължително трябва през паузата да сменим вратаря - не е лошо Херо да се огледа в България за вратар , а ако не да помисли за чужденец , но с Дашев определено ще завършваме всеки мач с 1,2 гола във вратата ни.
Взимам да се чудя вече за последните 1 , 2 години как не можем да намерим един добър централен нападател - дано през паузата нещо се промени. Няма как да излизаме за победа с такъв вратар , без нападатели и без крила - това е недопустимо.
Ако видяхте Славия те тръгваха в атака с 4 - човека , а ние само с един Преслав и нищо друго - така няма как да се получи нашата игра.


Това е положението засега в отбора - дано през паузата се отпуснат някакви пари на Херо да промени най - важните постове в отбора иначе не ми се мисли !

Иво, а аз се чудя, защо не играем с Крум Стоянов и Венко по местата им. Видно е, че Чико може да играе и, като крило. Дори мисля, че го прави по-добре от това да ни пази десния фланг. Фонсека може да го дублира там, може и да си менкат местата с Амари. Това са играчи, които явно могат да играят на всякъде. Таран не ни трЕбва...и ей ти го отбора от времето Асис, Шаешу и Боли...Защо обаче не се играе така не съм аз човека, който да прогнозира...Но пък вече се чудя, каква е целта на отборът ни. В загубите оставям с впечатлението, че ги допускаме с аристократична и повърхностна
щедрост. Ей така без зор и грам уважение към старанието на Манзоро, Амари и Фонсека...Тия последните май ВЕЧЕ не отговарят на целите на сегашния Черноморец. :|
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Мнениеот ivan56 » 26 сеп 2013 11:10

Нейчо е казал всичко за мача.Аз ще се спра на нещо друго.
Аз,само за това което направи Ник след мача ми се издигна в очите и спирам да го упреквам колкото и слаб да е.Има си тренери те ги виждат тези работи така че колкото вина има Ник толкова и те.А това което направи след мача нямам думи,цял мач да му се вика и от стадион и от пейката и да събереш смелост да дойдеш и да се извиниш и си на 20 години,могат да го направят малко хора.Чухте какво ви каза Лъчо.
А и мисля сега на трезва глава че и публиката (вкл. и аз) му правим лоша услуга с тези подвиквания.Спомних си как левскарите за малко да съсипят малката перука след един мач в същата възраст като Ник. Може да е слаб играч но е Голям човек поне за мен.Аз спирам да го упреквам както и Преслав и си мисля че едно окуражаване ще им вдигне играта от колкото да се чуват само дюдюкания на стадиона.Наливат гипса и до там поне за Ник така си мисля.
Лъчо ТРЯБВА ТОЙ ДА НИ Е КАПИТАН а не ХАРАБИЙКО.
Както каза Светльо " Да дойде софиянеца и да ги научи на обноски" Аз поне не си спомням бургаски играч да е дошъл след мач и да говори с хората.Ето това е уважение и после как да не го подържаш този играч колкото и да е слаб.Голям,истински капитан и най вече Човек.Ако имахме още 3 като него,щеше да е друго.Малки жестове но така поне мен ме спечели че няма значение дали е продукт на школата или наемник.Само такива играчи имат място в отбора,а всички други макар и от школата марш.Ние сме Черноморец не вие.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта