Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот Der Führer » 13 сеп 2013 14:39

BRF написа:
cena62 написа:
BRF написа:
Bourgas написа:Щото се скара с Чилика на един мач.

Пак не разбирам каква е вината на Стойчо Младенов,ама както и да е!

Подлъгал го е с титулярно място.

Пак в омагьосан кръг :lol: !Титулярно място се печели!Вие сте го изгонили,пък сега го жалите!

Няма омагьосан кръг ... не Стойчо е причината Стоян да напусне , а ръководството на Черноморец .
Колкото до Стойчо - предупреждението което Стоян получи , беше че истината в думите на Младенов е като Йети ... всеки е чувал за него , но никой не го е виждал ;)
Титулярно място се печели , когато ти се даде възможност да го спечелиш ... А виждам в голяма разлика в думите на Сашо Станков : " Ще се конкурираш с Йордан Господинов за титулярното място"
и тези на Стойчо :
"Черни ще бъде продаден и ти ще си първи избор " ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот BRF » 13 сеп 2013 15:27

Der Führer написа:
BRF написа:
cena62 написа:
BRF написа:
Bourgas написа:Щото се скара с Чилика на един мач.

Пак не разбирам каква е вината на Стойчо Младенов,ама както и да е!

Подлъгал го е с титулярно място.

Пак в омагьосан кръг :lol: !Титулярно място се печели!Вие сте го изгонили,пък сега го жалите!

Няма омагьосан кръг ... не Стойчо е причината Стоян да напусне , а ръководството на Черноморец .
Колкото до Стойчо - предупреждението което Стоян получи , беше че истината в думите на Младенов е като Йети ... всеки е чувал за него , но никой не го е виждал ;)
Титулярно място се печели , когато ти се даде възможност да го спечелиш ... А виждам в голяма разлика в думите на Сашо Станков : " Ще се конкурираш с Йордан Господинов за титулярното място"
и тези на Стойчо :
"Черни ще бъде продаден и ти ще си първи избор " ;)

Без да адвокадствам на Стойчо и имайки предвид,че съм гледал 100% от мачовете на ЦСКА последните 2 години,Черни си заслужава титулярното място.Аз лично също очаквах да си тръгне,но за мое щастие това не стана.В случая Колев е избрал по лесното,да му се обещае титулярно място и явно се е притеснил от конкуренцията!
Всичко това при положение,че нещата които казваш са истина ;) и тези разговори са проведени!
п.п.Едва ли е нужно да казвам,че страшно много уважавам Стоян Колев като футболист и професионалист и от вас знам,че е страхотен като човек!
п.п.2 Не ме питай какво прави МБоли в ЦСКА,защото незнам!Единственното обяснение е да пробват да продадат някой от Черни или Мболи!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Литекс (Ловеч) - 0:0 FT

Мнениеот Der Führer » 14 сеп 2013 15:50

BRF написа:
Der Führer написа:
BRF написа:
cena62 написа:
BRF написа:
Bourgas написа:Щото се скара с Чилика на един мач.

Пак не разбирам каква е вината на Стойчо Младенов,ама както и да е!

Подлъгал го е с титулярно място.

Пак в омагьосан кръг :lol: !Титулярно място се печели!Вие сте го изгонили,пък сега го жалите!

Няма омагьосан кръг ... не Стойчо е причината Стоян да напусне , а ръководството на Черноморец .
Колкото до Стойчо - предупреждението което Стоян получи , беше че истината в думите на Младенов е като Йети ... всеки е чувал за него , но никой не го е виждал ;)
Титулярно място се печели , когато ти се даде възможност да го спечелиш ... А виждам в голяма разлика в думите на Сашо Станков : " Ще се конкурираш с Йордан Господинов за титулярното място"
и тези на Стойчо :
"Черни ще бъде продаден и ти ще си първи избор " ;)

Без да адвокадствам на Стойчо и имайки предвид,че съм гледал 100% от мачовете на ЦСКА последните 2 години,Черни си заслужава титулярното място.Аз лично също очаквах да си тръгне,но за мое щастие това не стана.В случая Колев е избрал по лесното,да му се обещае титулярно място и явно се е притеснил от конкуренцията!
Всичко това при положение,че нещата които казваш са истина ;) и тези разговори са проведени!
п.п.Едва ли е нужно да казвам,че страшно много уважавам Стоян Колев като футболист и професионалист и от вас знам,че е страхотен като човек!
п.п.2 Не ме питай какво прави МБоли в ЦСКА,защото незнам!Единственното обяснение е да пробват да продадат някой от Черни или Мболи!

Никой не оспорва титулярното място на Черни .Той е един приличен за родните стандарти вратар . Освен това беше и титулярния номер 1 в отбора . Стоян едва ли се е притеснил от конкуренцията ... по-скоро с оглед на напредналата му възраст и заради факта , че беше част от националния отбор е предпочел мястото където хипотетично ще играе повече и ще има по-голям шанс да попадне ( пак хипотетично ) в групата на националите при евентуално класиране за световното . Точно това казваме - приел е за чиста монета обещанията на Стойчо , въпреки предупрежденията че той изключително рядко ги изпълнява ...
Иначе с ръка на сърцето си признавам , че и аз на мястото на Стойчо , щях да пускам Черни като титуляр .
Мболи ... имам само едно обяснение - мениджърски интереси . Така както ги виждам нещата - Черни ще бъде продаден зимата , Мболи ще е титуляр напролет за да попадне в отбора за световното ... за да бъде продаде след това ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта