Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот lz1tmw » 12 авг 2013 20:28

Докато съществуват Софийски отбори съдиите така ще свирят. Нищо добро за Българския футбол. На международната сцена се видя нивото на тъй наречените грандове.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот petkan » 12 авг 2013 20:37

[offtopic]Дано поне Гришо ми оправи малко настроението! Взе първия сет.[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) 12.08 от 18:00

Мнениеот hristo1306 » 12 авг 2013 20:40

petkan написа:
hristo1306 написа:Аутсайдерско дерби в борба за 11- 12 място ! Много кюскане на топката, за безлично 0 : 0 !

Интересен хумор :P , но пък поне печелим точка :)


Почти съм познал и местата във временното класиране ! :mrgreen: Но без хумор ! :mrgreen:

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) 12.08 от 18:00

Мнениеот petkan » 12 авг 2013 20:57

hristo1306 написа:
petkan написа:
hristo1306 написа:Аутсайдерско дерби в борба за 11- 12 място ! Много кюскане на топката, за безлично 0 : 0 !

Интересен хумор :P , но пък поне печелим точка :)


Почти съм познал и местата във временното класиране ! :mrgreen: Но без хумор ! :mrgreen:

Струва ми се, че при теб от доста време злобата е изместила мястото на хумора :(
[center]Изображение[/center]

Turo
Мнения: 494
Регистриран на: 22 фев 2011 19:34
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот Turo » 12 авг 2013 21:56

[quote="lz1tmw"]Докато съществуват Софийски отбори съдиите така ще свирят. Нищо добро за Българския футбол. На международната сцена се видя нивото на тъй наречените грандове.[/quot

И какво ви е виновен съдията?Че ви даде дузпа ли?Два слаби отбора...

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот hristo1306 » 12 авг 2013 21:57

За каква злоба ми говориш - днес стисках палци за Х , да бъдете по -далече и двата отбора от отбора на Бургас !

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот ntodorov » 12 авг 2013 22:56

hristo1306 написа:За каква злоба ми говориш - днес стисках палци за Х , да бъдете по -далече и двата отбора от отбора на Бургас !

Докато ФК Мастрехаус играе във В група ще бъдат далеч от всички и всичко.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот k.dimitrov » 13 авг 2013 07:55

Няма да коментирам.
Мислех, че един от съфорумците е писал и тука. И тъй като не видях нищо от него, качвам мнението му от Фейсбук. Извинявай, че го правя без твое разрешение, но думите ти са силни и добре е да ги прочетат и в този форум.
"Акули саблезъби, аз бях на мача и видях, че момчетата я искаха победата. Без значение дали са наши юноши или наемници, разберете искаха я!!!! За пореден път станахме жертва на съдийски машинации. Свириш реална дузпа 100 % и след това тръгваш да компенсираш другия отбор ... Няма как да си го обясня, освен ако мача не е нареден ... А преди мача журналист от БТА ми го каза, не чакай да го вземете мача. Съдията е взет. Взет е бил и съдията на мача с мазните. Зад мазута стоят две млади гъзета свързани с черното тото, въобще не е фирма ЕМУ, но това е друга тема .
Така ... последните новини са, че Терзиев е вече футболист на Лудогорец за сериозна сума, знам каква е, но няма да я напиша и поемат голяма част от задълженията ни. И има уговорка, ако влязат в групите, играят на нашия стадион. Такааа, ако всичко е ОК след Нова година нямаме финансови проблеми!!!! И на края САМО ЧЕРНОМОРЕЦ !!!"

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот Нефтохимик » 13 авг 2013 08:55

k.dimitrov написа:Няма да коментирам.
Мислех, че един от съфорумците е писал и тука. И тъй като не видях нищо от него, качвам мнението му от Фейсбук. Извинявай, че го правя без твое разрешение, но думите ти са силни и добре е да ги прочетат и в този форум.
"Акули саблезъби, аз бях на мача и видях, че момчетата я искаха победата. Без значение дали са наши юноши или наемници, разберете искаха я!!!! За пореден път станахме жертва на съдийски машинации. Свириш реална дузпа 100 % и след това тръгваш да компенсираш другия отбор ... Няма как да си го обясня, освен ако мача не е нареден ... А преди мача журналист от БТА ми го каза, не чакай да го вземете мача. Съдията е взет. Взет е бил и съдията на мача с мазните. Зад мазута стоят две млади гъзета свързани с черното тото, въобще не е фирма ЕМУ, но това е друга тема .
Така ... последните новини са, че Терзиев е вече футболист на Лудогорец за сериозна сума, знам каква е, но няма да я напиша и поемат голяма част от задълженията ни. И има уговорка, ако влязат в групите, играят на нашия стадион. Такааа, ако всичко е ОК след Нова година нямаме финансови проблеми!!!! И на края САМО ЧЕРНОМОРЕЦ !!!"

Да и съдията бяхме хванали,затова вкарахме гол в 90+мин.Ако има много пари заложени и съдията е хванат дали ще допусне да се стига до 90+мин за развръзка?Ставате смешни.Но не ми пречите оправдавайте се със съдията.Оливейра също го бяхме "хванали" и още няколко от вашите :mrgreen: .
Последна промяна от Нефтохимик на 13 авг 2013 08:58, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Re: Локомотив (София) - Черноморец (Бургас) FT.2-1

Мнениеот IBUU » 13 авг 2013 08:57

кажете защо ви я нямаше агитката с претенции, стига с тоя съдия.
Да хванат беше, даде дузпа за гостите,след 2 минути не даде чиста за отбора на Локомотив.

Супер слаб мач, вземете си свалете очилата.///
Локомотив за нас е всичко!!!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта