"Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 17 май 2014 12:38

Трима от иг­рачите, кои­то Славия искаше да привлече през лято­то, вече са отказали категорично да обле­кат белия екип. Же­ланите попълнения бяха Станислав Дря­нов, Карлос Фонсека и Лъчезар Балтанов от изпадналия Чер­номорец. Те обаче са били категорични, че имат други планове и няма шанс да преми­нат на „Овча купел".

Най-вероятно Дря­нов, който бе в пла­новете и на ЦСКА, и Фонсека ще послед­ват Димитър Димитров-Херо в Ботев, а Балтанов е близо до завръщане в Левски.

Според мен са объркали Дрянов с Крум.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 17 май 2014 12:38

Столичният „Локо" ис­ка да привлече за новия сезон трима футболисти от изпадналия „Черномо­рец". Набелязаните са централният защитник Траян Траянов, халфът Лъчезар Балтанов и кри­лото Симеон Райков.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 17 май 2014 12:39

Друг минал през „Герена" е пред зав­ръщане - Лъчезар Балтанов. Юношата на Левски ще напус­не Черноморец, кой­то изпадна в „Б" група, и също като Вес­ко Минев ще излезе без пари на „сини­те". Халфът вече е дал съгласието си да облече отново екипа на Левски.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот ivan56 » 17 май 2014 13:56

Както се казва настава време за Мъже,мишките избягаха.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот FCH » 17 май 2014 15:20

ivan56 написа:Както се казва настава време за Мъже,мишките избягаха.

Не са мишки, а хитри наемници. Тях ги вълнуват заплати и премии, а Черноморец беше поредната спирка - жалко е, когато си добре заплатен да не помогнеш поне малко. Едва 7 са местните ви момчета - Милчо Ангелов, Милен Гамаков, Димитър Николов, Станислав Дрянов, Яни Пехливанов, Крум Стоянов и Венелин Филипов, но дали всички ще останат ме съмнява. Предполагам Черноморец ще загуби блясък, превръщайки се в сателит на Ботев или просто изчезвайки от картата... Да не казвам голяма дума, но е възможно изпадането да не е случайно - Събев заличава следи, а с оглед намесата на Цветан Василев в делата на "Петрол" би се стигнало до ситуацията с Нефтохимик и Поморие (по-малкият брат, който пречи на нещата).

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот ivan56 » 17 май 2014 16:10

FCH написа:
ivan56 написа:Както се казва настава време за Мъже,мишките избягаха.

Не са мишки, а хитри наемници. Тях ги вълнуват заплати и премии, а Черноморец беше поредната спирка - жалко е, когато си добре заплатен да не помогнеш поне малко. Едва 7 са местните ви момчета - Милчо Ангелов, Милен Гамаков, Димитър Николов, Станислав Дрянов, Яни Пехливанов, Крум Стоянов и Венелин Филипов, но дали всички ще останат ме съмнява. Предполагам Черноморец ще загуби блясък, превръщайки се в сателит на Ботев или просто изчезвайки от картата... Да не казвам голяма дума, но е възможно изпадането да не е случайно - Събев заличава следи, а с оглед намесата на Цветан Василев в делата на "Петрол" би се стигнало до ситуацията с Нефтохимик и Поморие (по-малкият брат, който пречи на нещата).


Сателит може да им стане Каспичан,Любимец,Хасково,Плодовито но не и Бургас и в частност Черноморец.А и не мисля че Цецу му се хвърлят пари да издържа още един отбор.Да изчезнем няма ама идват тежки дни и затова има нужда от истински Мъже.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот FCH » 17 май 2014 17:04

ivan56 написа:Сателит може да им стане Каспичан,Любимец,Хасково,Плодовито но не и Бургас и в частност Черноморец.А и не мисля че Цецу му се хвърлят пари да издържа още един отбор.Да изчезнем няма ама идват тежки дни и затова има нужда от истински Мъже.

Като ще се заяждаме - да те питам Айтос може ли да е сателит на Ботев?

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот Bourgas » 17 май 2014 17:48

FCH написа:
ivan56 написа:Сателит може да им стане Каспичан,Любимец,Хасково,Плодовито но не и Бургас и в частност Черноморец.А и не мисля че Цецу му се хвърлят пари да издържа още един отбор.Да изчезнем няма ама идват тежки дни и затова има нужда от истински Мъже.

Като ще се заяждаме - да те питам Айтос може ли да е сателит на Ботев?

Питай ги, те си съществуват и до днес. Аз ще ти задам контравъпрос, Атлетик могат ли да са сателити на Мастер?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот FCH » 17 май 2014 18:05

Bourgas написа:
FCH написа:
ivan56 написа:Сателит може да им стане Каспичан,Любимец,Хасково,Плодовито но не и Бургас и в частност Черноморец.А и не мисля че Цецу му се хвърлят пари да издържа още един отбор.Да изчезнем няма ама идват тежки дни и затова има нужда от истински Мъже.

Като ще се заяждаме - да те питам Айтос може ли да е сателит на Ботев?

Питай ги, те си съществуват и до днес. Аз ще ти задам контравъпрос, Атлетик могат ли да са сателити на Мастер?

Всичко е възможно, но най-вероятно както Атлетик стана Нефтохимик, така и Мастер може би ще стане Черноморец!!! Странно, но и в двата случая Събев е главен сценарист!!!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: "Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Мнениеот ivan56 » 17 май 2014 18:06

FCH написа:
ivan56 написа:Сателит може да им стане Каспичан,Любимец,Хасково,Плодовито но не и Бургас и в частност Черноморец.А и не мисля че Цецу му се хвърлят пари да издържа още един отбор.Да изчезнем няма ама идват тежки дни и затова има нужда от истински Мъже.

Като ще се заяждаме - да те питам Айтос може ли да е сателит на Ботев?


Ако ми кажеш къде видя и нотка заяждане,добре.
Не сме някакъв си селски отбор,че да ставаме сателит на отбор който до преди две години играеше с гореизброените.
Мислех че с теб може да се комуникира нормално но явно не.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта