"Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Bourgas » 27 май 2013 22:16

ntodorov написа:Тук е момента да споделя на незнаещите и да напомня на знаещите...Оня ден на стадиона видяхме едно жУвтно, което се беше облегнало на изхода към терена и гледаше мача с Литекс. Чернокож, висок около два метра, облечен с тренировъчния екип на Черноморец. Това сигурно е едно от ново-привлечените момчета. Може би Киприен, защото физиката му не наподобяваше да е на един от двамата бразилци, с които вече имаме предварителни договори...Интересно ми е. Беше се подпрял все едно поддържаше някоя колона на Акропола. Гепард в покой. :)

Новият Муса Койта. С него и Преслав знам, че другия сезон, ако започнем, ще го завършим с около 2 гола актив :mrgreen:
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот cena62 » 27 май 2013 22:32

Bourgas написа:
ntodorov написа:Тук е момента да споделя на незнаещите и да напомня на знаещите...Оня ден на стадиона видяхме едно жУвтно, което се беше облегнало на изхода към терена и гледаше мача с Литекс. Чернокож, висок около два метра, облечен с тренировъчния екип на Черноморец. Това сигурно е едно от ново-привлечените момчета. Може би Киприен, защото физиката му не наподобяваше да е на един от двамата бразилци, с които вече имаме предварителни договори...Интересно ми е. Беше се подпрял все едно поддържаше някоя колона на Акропола. Гепард в покой. :)

Новият Муса Койта. С него и Преслав знам, че другия сезон, ако започнем, ще го завършим с около 2 гола актив :mrgreen:

Киприен (Или по скоро както му казаха там Сиприен) беше,на мен ми трябваха първоначално няколко минути за да се сетя кой беше тоя... и после се сетих че бил новото попълнение. :lol:
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
White Fang
Мнения: 607
Регистриран на: 05 май 2012 23:32
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот White Fang » 27 май 2013 23:30

Bourgas написа:
ntodorov написа:Тук е момента да споделя на незнаещите и да напомня на знаещите...Оня ден на стадиона видяхме едно жУвтно, което се беше облегнало на изхода към терена и гледаше мача с Литекс. Чернокож, висок около два метра, облечен с тренировъчния екип на Черноморец. Това сигурно е едно от ново-привлечените момчета. Може би Киприен, защото физиката му не наподобяваше да е на един от двамата бразилци, с които вече имаме предварителни договори...Интересно ми е. Беше се подпрял все едно поддържаше някоя колона на Акропола. Гепард в покой. :)

Новият Муса Койта. С него и Преслав знам, че другия сезон, ако започнем, ще го завършим с около 2 гола актив :mrgreen:

Тихо бе! Не кълни така!!!
ВЪН МУТРИТЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ! НА БЕСИЛОТО БАТКОФ,ТОНЬО,ПЕРУКОВ,СЪБЕФ И ДРАЖЕВ!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 28 май 2013 02:31

Parmalat написа:Така искам да кажа за няколко футболиста в А група,които много ми харесват имат качества и са подценявани.Първият е
Георги Пашов.Много ми харесва как играе това момче като десен бек на 23 години е и има огромен потенциал за развитие.В мача с Лудогорец изяде Миро Иванов и Кейсара отдясно.Майка му е украйнка баща му българин ражда се цветнокож.Бивш младежки национал на България 181 висок много корав.За псоледно игра в Монтана,но мисля че Славия държат все още правата му.


Изображение

Айде бе, майка украинка, баща българин, той цветнокож. Май баща му малко е закъснял. Изпреварили са го.
Сега сериозно. Херо го харесва, но към момчето има много апетити.
Последна промяна от k.dimitrov на 28 май 2013 03:14, променено общо 2 пъти.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот k.dimitrov » 28 май 2013 02:37

Parmalat написа:Иван Коконов от Ботев Враца на 21 години играе като атакуващ полузащитник и нападател.Има някои неща да оправя,но се вижда че има много футбол в него.Херо обича да взима от тинята и да развива един футболист до върха..Ръст 1,80.Мисля че и той е собственост на Славия все още.

Андрей Атанасов от Ботев Враца на 23 години.Самият факт че има 6 гола (и 2 асистенции) толкова никой не е вкарал в нашия отбор и играе атакуващ полузащитник го прави апетитна хапка.

Любомир Гуцев от Пирин Гоце Делчев на 23 години.Играе като централен защитник 1.82 ръст.)


Коконов и на мен ми хареса миналата година, при гостуването на Ботев.
Андрей Атанасов Херо не го харесва, затова и не бе привлечен от Поморие. Според мен не е лошо момчето.
Гуцев не съм си направил труда да го наблюдавам.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Devian » 28 май 2013 02:50

k.dimitrov написа:
Parmalat написа:Иван Коконов от Ботев Враца на 21 години играе като атакуващ полузащитник и нападател.Има някои неща да оправя,но се вижда че има много футбол в него.Херо обича да взима от тинята и да развива един футболист до върха..Ръст 1,80.Мисля че и той е собственост на Славия все още.
Андрей Атанасов от Ботев Враца на 23 години.Самият факт че има 6 гола (и 2 асистенции) толкова никой не е вкарал в нашия отбор и играе атакуващ полузащитник го прави апетитна хапка.
Любомир Гуцев от Пирин Гоце Делчев на 23 години.Играе като централен защитник 1.82 ръст.)

Коконов и на мен ми хареса миналата година, при гостуването на Ботев.
Андрей Атанасов Херо не го харесва, затова и не бе привлечен от Поморие. Според мен не е лошо момчето.
Гуцев не съм си направил труда да го наблюдавам.

На мача Цска-Пирин ГД коментираха,че домакините наблюдавали Гуцев в няколко мача и искали да го привличат,така че не виждам как ще дойде при нас.Андрей и на мен ми харесва,особено след оня гол,който шибна на Ботев за 1:1 в Пловдив,но Херо определено не го харесва,а и не успя да се наложи в Локо Сф въпреки протекциите на Велков.Според мен,ако ходи някъде то това ще е Берое.За Пашов ме изпревари с коментара,че баща му надали е българин,а и Венци може да е всякакъв,но надали ще ги изпусне така с Коконов :roll: А и Херо предпочита чужденци по-простата причина,че се по-добре подготвени тактически и по-лесно се продават в чужбина.
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 28 май 2013 09:36

Балджийски напусна Черноморец

Халфът Борислав Балджийски напусна вчера Черноморец. Той се е разбрал с ръководството на акулите да разтрогне дого­вора си по взаимно съгласие. Та­ка юношата на Левски вече е свободен агент. През последна­та кампания Балджийски записа само 9 мача за бургазлии. Бивши­ят младежки национал получи тежка контузия в коляното. Последва операция и възстано­вяване, което го извади задълго от строя.


В същото време децата от футболната академия на Чер­номорец, родени през 1998 го­дина, се класираха на осминафи­налите на републиканското първенство. Възпитаниците на Ангел Стойков отстраниха на баражите Берое с 5:3 след изпълнение на дузпи. Двубоят завърши 1:1 в ре­довното време. Гола за бур­газлии отбеляза Петър Генчев.

"Тема спорт"

Потребителски аватар
White Fang
Мнения: 607
Регистриран на: 05 май 2012 23:32
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот White Fang » 28 май 2013 10:40

Жалко. А имаше хляб в това момче. Лошото е, че е много чуплив и не може да разкрие потенциала си.
ВЪН МУТРИТЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ! НА БЕСИЛОТО БАТКОФ,ТОНЬО,ПЕРУКОВ,СЪБЕФ И ДРАЖЕВ!

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 29 май 2013 09:22

White Fang написа:Жалко. А имаше хляб в това момче. Лошото е, че е много чуплив и не може да разкрие потенциала си.


Резерви и манекенчета не ни трябват .... ;)

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Parmalat » 29 май 2013 13:59

Стоян Колев почти сигур­но ще се завърне в ЦСКА и ще пази вратата на червените през следващия сезон. Врата­рят е на челно място в трансферния списък на „ар­мейците”. Той отдавна е же­лан от бившия си клуб, но в последните години все нещо пречеше за договор между двете страни. Този път оба­че е почти сигурно, че неща­та ще се случат и стражът ще парафира с ЦСКА.

Колев е шампион с черве­ните през 2003 година под ръководството на Стойчо Младенов. Той напусна клуба през лятото на 2004 година, за да премине в Локомотив Пловдив. След това кариера­та му продължи в румънския Оцелул Галац, където се представи на много високо ниво, и Черноморец Бургас. През последните два сезона Колев е №1 на поста си в А група, въпреки че вече е на 37 години.


Крайно време е Ник Дашев да застане за постоянно на вратата.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта