Медиите за Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот Bourgas » 19 мар 2012 09:06

Съдия няма да ме скара с Илиан Илиев, независимо какво ще стане на терена, отсече треньорът на "Черноморец" Димитър Димитров - Херо. "Имахме спор за втория ни отменен гол. Илиан твърдеше, че има засада. Аз видях веднага повторение на компютъра след мача - нямаше. Казах му "Илиане - няма". Някои преувеличиха. Бил съм се извинил? За какво? Не бъркайте тази случка с онази на "Лаута", няма нищо общо", ядоса се бургазлията. "Така и не разбрах защо ме изгониха. Говорихме си с Илиан пак за тази засада. Вярно е, че бяхме под емоция, но не сме се карали. Съдията можеше да ме прати на трибуната далеч преди това за реакциите ми на други безобразни негови отсъждания. А те не бяха едно и две. Нарушение срещу нас при първия гол на "Берое". Игра с ръка. Не била вдигната колкото трябва. Глупости, учил съм биомеханика, да не ми ги разправят на мен. Не знам кой има сметка от този резултат. Със сигурност обаче не сме ние и "Берое". Дали са други отбори или не нe знам. А защо не се запитате дали това не устройва съдиите? Цял свят ги разкри. Само ние не ги виждаме и се правим на ударени", каза още Димитър Димитров за "Стандарт".
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот subzero » 19 мар 2012 15:49

Не са важни толкова резултати, колкото стратегията



Загубата в Пловдив не е повод за трагедия


Жаклин Михайлов

В това първенство отборът на Черноморец разглези своите почитатели и те са склонни да приемат дори една епизодична загуба като трагедия или поне като индикация за сериозни проблеми. Всъщност загубите в стратегията на един отбор, който се гради за години и не играе мач за мач, дори са здравословни. Те са кардиограма, която показва точно местата на стеснението на съдовете, от където могат да дойдат бъдещите проблеми. В случая треньорите и ръководителите могат да сложат на време стенд и отборът отново да печели срещите си и да играе своя футбол.
Беше ясно е, че пролетния сезон ще бъде доста труден и неимоверно сложен за отбор като Черноморец, който излиза на терена за да спечели, това което е заслужил с играта си , а не това което му се подарява по един или друг начин. Всяка точка в актива на „акулите” е напълно честно заработена, не както при другите, които действат по съвсем друг принцип.
Трябва обаче да се стъпи на реална почва. През лятото коренно бе променена политиката на клуба. Трябва да се признае, че това донесе сериозни резултати. И изпълнителния директор Пламен Киряков, и треньора Димитър Димитров започнаха с ясна визия първенството. В един кратък срок, почти равен на малко чудо, Черноморец бе изграден като много силен, непреодолим за почти всички съперници тим. През зимата обаче се случиха сътресения, не по вина на клуба, и сега отново трябва да се прибавя качество. Не може с магическа пръчка да се компенсира отсъствието на Жужу и Анеси. И двамата изиграха страхотни мачове за Черноморец и бяха сред най-добрите състезатели в българското първенство. Няма гаранция, че бързо ще бъдат намерени техни заместници, които до компенсират отсъствието им на терена. И все пак дори без тях, Черноморец разби ЦСКА, а не тяхното отсъствие е причината за загубата в Пловдив.
Специално за мача в Пловдив нещата бяха на кантар, и Черноморец дори можеше да си тръгне с победа, ако не бяха груби индивидуални грешки. Локомотив с нищо не надигра Черноморец, но както се казва има и такива мачове, които трябва да се приемат философски. Да не се забравя и съдийската аванта към домакините с отменения редовен гол за Черноморец в края на първото полувреме. В други първенства този гол ще е чист като сълза!

Все пак като извод, се видя, че малка повече фантазия и излизането от стереотипа ще бъдат от рещаващо значение за представянето на тима. Играта се развива добре, но във фаза атака, хубавия пас засега е рядкост или въобще не се получава. Повод за притеснение е и бързия спад на играта на Азис. Невероятен срещу ЦСКА и съвсем различен футболист в Пловдив. Подобно криволичене е лош атестат за качество.
Като цяло обаче обстановката около Черноморец продължава да бъде много оптимистична. Новите Боли и Мелконян определено имат огромни резерви.

Най-важната новина от Черноморец е, че бе спечелена изключително опасната от процедурна гледна точка битка с пиратите от ЦСКА. Този път опитът за откровен грабеж бе осуетен и то благодарение на правилната реакция на Киряков и Димитров. На ЦСКА бе даден отпор а на БФС бе показано, че номерата няма да минат. И в това отношение с битката си за спазването на законите Черноморец стана флагман за изчистването на авгиевите обори в българския футбол. Крадците и мошениците бяха поставени на мястото им
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот petkan » 19 мар 2012 19:34

Браво на Жаклин! С малки изключения, добре ги е видял нещата.
[center]Изображение[/center]

NEFTOCHIMIC1962
Мнения: 126
Регистриран на: 22 авг 2011 06:04
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот NEFTOCHIMIC1962 » 20 мар 2012 18:31

Общината решава за лиценза на Черноморец

Ръководството на Черноморец е поискало община "Бургас" да разсрочи натрупан данък сгради на клуба за последните години. Сумата, която дружеството дължи на общината, е над 500 000 лева.

В момента клубът няма никаква възможност да плати тези пари накуп заради тежките финансови проблеми в последните месеци. По тази причина искането на ръководството на "акулите" е общината да разсрочи дължимия половин милион за няколко години и клубът да покрива вноските на равни траншове. Предложението ще бъде обсъждано на предстоящата сесия на общинския съвет. Както е известно, в АД на Черноморец равни дялове по 50% имат община "Бургас" и "Петрол холдинг".

На предстоящата сесия на 27 март докладната записка вече е включена в дневния ред. Ако тя бъде гласувана и дългът разсрочен, бургаският клуб ще може да кандидатства за лиценз за следващия сезон.

Ако това не стане обаче, лицензът ще увисне. Така на практика излиза, че от общинските съветници в града зависи дали клубът ще получи лиценз и ще продължи да играе в професионалния футбол през следващия сезон. Черноморец е на оперативна загуба с повече от 40 милиона лева, а дълговете към кредитори доставчици и партньори надхвърлят 20 милиона лева.

NEFTOCHIMIC1962
Мнения: 126
Регистриран на: 22 авг 2011 06:04
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот NEFTOCHIMIC1962 » 20 мар 2012 18:32

Какво викаха феновете на Черноморец ....Това е частна собственост ! Откъде накъде на Митко Събев общината ще му прави разсрочки, а на мен не . Кво да го направим , че си изхарчи парите да поддържа ДВА ОТБОРА в професионалният футбол и да купува латиноамериканчета и африканчета . Като строеше гнезда на акули и рибни ресторанти , като рекламираше с билборди по целият град пари имаше , а сега - разсрочки . Слабо маняк . Ние на нашият стадион няма да се върнем , според шараните - щото е частна собственост. Айде оправяй си борчасалото АД сам. Аз съм против община Бургас да ощетява гражданите си като не събира взиманията си в полза на някакво частно юридическо лице .

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот Bourgas » 20 мар 2012 18:34

NEFTOCHIMIC1962 написа:Общината решава за лиценза на Черноморец

Ръководството на Черноморец е поискало община "Бургас" да разсрочи натрупан данък сгради на клуба за последните години. Сумата, която дружеството дължи на общината, е над 500 000 лева.

В момента клубът няма никаква възможност да плати тези пари накуп заради тежките финансови проблеми в последните месеци. По тази причина искането на ръководството на "акулите" е общината да разсрочи дължимия половин милион за няколко години и клубът да покрива вноските на равни траншове. Предложението ще бъде обсъждано на предстоящата сесия на общинския съвет. Както е известно, в АД на Черноморец равни дялове по 50% имат община "Бургас" и "Петрол холдинг".

На предстоящата сесия на 27 март докладната записка вече е включена в дневния ред. Ако тя бъде гласувана и дългът разсрочен, бургаският клуб ще може да кандидатства за лиценз за следващия сезон.

Ако това не стане обаче, лицензът ще увисне. Така на практика излиза, че от общинските съветници в града зависи дали клубът ще получи лиценз и ще продължи да играе в професионалния футбол през следващия сезон. Черноморец е на оперативна загуба с повече от 40 милиона лева, а дълговете към кредитори доставчици и партньори надхвърлят 20 милиона лева.

От сигурен източник знам, че ще се вземе лиценз. Спри да четеш бургас24, опасно е за твоето здраве... А, че клубът има задължения, не е тайна за никого. И не знам защо ми цитираш коментари.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот ntodorov » 20 мар 2012 18:49

NEFTOCHIMIC1962 написа:Какво викаха феновете на Черноморец ....Това е частна собственост ! Откъде накъде на Митко Събев общината ще му прави разсрочки, а на мен не . Кво да го направим , че си изхарчи парите да поддържа ДВА ОТБОРА в професионалният футбол и да купува латиноамериканчета и африканчета . Като строеше гнезда на акули и рибни ресторанти , като рекламираше с билборди по целият град пари имаше , а сега - разсрочки . Слабо маняк . Ние на нашият стадион няма да се върнем , според шараните - щото е частна собственост. Айде оправяй си борчасалото АД сам. Аз съм против община Бургас да ощетява гражданите си като не събира взиманията си в полза на някакво частно юридическо лице .

И що сам ? Нали и на теб ти е известно, че Общината има равни дялове с него.
[offtopic]Все едно аз ( Общината) да спра тока на съпругата ми ( Митко Събев) и детето ми ( Черноморец) у дома (Лазур), защото имат (детето и съпругата ми) задължения към мен. Друг е въпросът колко, как и защо е харчила жена ми ? Взел съм си я, оженил съм се волю-неволю за нея. Ще си я трая - хубава - лоша. Това е....Ама пък заради нея ли да оставя на студено детето си ?
ПС:Съпругата и детето ми са само примерни сравнения...Слава - богу - имам здраво семейство и да чукна на дърво никога не съм мислил за гореописаните гимнастики. :) :roll:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 20 мар 2012 19:09

NEFTOCHIMIC1962 написа:Какво викаха феновете на Черноморец ....Това е частна собственост ! Откъде накъде на Митко Събев общината ще му прави разсрочки, а на мен не . Кво да го направим , че си изхарчи парите да поддържа ДВА ОТБОРА в професионалният футбол и да купува латиноамериканчета и африканчета . Като строеше гнезда на акули и рибни ресторанти , като рекламираше с билборди по целият град пари имаше , а сега - разсрочки . Слабо маняк . Ние на нашият стадион няма да се върнем , според шараните - щото е частна собственост. Айде оправяй си борчасалото АД сам. Аз съм против община Бургас да ощетява гражданите си като не събира взиманията си в полза на някакво частно юридическо лице .


Те затуй не те и избират за общински съветник.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 20 мар 2012 19:10

Левски пред ЦСКА и Литекс в престижна класация


Отборът на Левски заема престижната 64-а позиция в ранглистата на най-успешните клубове на 21-и век. На същата позиция се намират и английските милиардери от Манчестър Сити.

Ранглистата е за периода 2001-2011 година, като в нея се взима предвид представянето на отборите в собственото им първенство от сезон 2001/02 до сезон 2012/11. Левски има 4 титли в този период и е най-предно класираният ни тим.

Вечният съперник на "сините" - ЦСКА, се нарежда на второ място от родните тимове и с трите си шампионски купи заема 84-ата позиция в Европа. Двукратният шампион Литекс е номер 91 на континента. На 305-о място е Локо (Пд), който триумфира в първенството през сезон 2003/04.

Начело на ранглистата е Барселона, като следват Манчестър Юнайтед, Арсенал и Реал (Мадрид).

Топ 10
1.Барселона (Испания)
2.Манчестър Юнайтед (Англия)
3.Арсенал (Англия)
4.Реал Мадрид (Испания)
5.Интер (Италия)
6.Байерн (Мюнхен)
7.Ливърпул (Англия)
8.Милан (Италия)
9.Челси (Англия)
10.Рома (Италия)


64.Левски
84.ЦСКА
91.Литекс
234.Локо (Сф)
286.Черно море
305.Локо (Пд)
329.Славия
543.Черноморец
557.Берое


За пръв път виждам Черноморец в европейска класация.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот kartago » 20 мар 2012 19:11

NEFTOCHIMIC1962 написа:Какво викаха феновете на Черноморец ....Това е частна собственост ! Откъде накъде на Митко Събев общината ще му прави разсрочки, а на мен не . Кво да го направим , че си изхарчи парите да поддържа ДВА ОТБОРА в професионалният футбол и да купува латиноамериканчета и африканчета . Като строеше гнезда на акули и рибни ресторанти , като рекламираше с билборди по целият град пари имаше , а сега - разсрочки . Слабо маняк . Ние на нашият стадион няма да се върнем , според шараните - щото е частна собственост. Айде оправяй си борчасалото АД сам. Аз съм против община Бургас да ощетява гражданите си като не събира взиманията си в полза на някакво частно юридическо лице .

Кои са "шараните", че не разбрах? Защо ми се струва, че нещо говорихме с тебе???


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта