Първа тренировка Сезон 2014/2015

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот k.dimitrov » 24 юни 2014 17:16

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:А, бе то има и населено място Черноморец, ама Дражев си държи правата на марката и не ги пуска.

Тц ... държи правата върху емблемата и върху дружеството ( с което е свързана историята на Черноморец Бургас ) . Всеки може да си кръсти отбора Черноморец , но онази емблема може да я ползва само този , на който Дражев даде позволение . Ако си спомняш , на едни избори имаше една "партия" ( движение и каквото там беше ) , която се опита да се кръсти Бургас . След жалба на опоненти обаче беше принудена да промени името .


След като може Черноморец и Монтана, защо да не може Бургас. Партиите не ме интересуват.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот k.dimitrov » 24 юни 2014 17:23

Zelen_Burgas написа:Повярвай ми, грам нямаше да ме вълнува какво се случва с ПСФК-то и "новия отбор на Бургас", ако това пряко не влияеше върху развитието на Нефтохимик. За съжаление, след 2006 година отборите станаха тясно свързани помежду си и зависещи до голяма степен един от друг. Плюете по Нефтохимик от 90-те години, ама тогава Черноморец си съществуваше съвсем нормално, нали така? Имахте си и стадион, имахте си и база(една от най-добрите в България). Вие не бяхте ощетени от силния Нефтохимик по никакъв начин. Имахте и сравнително успешни сезони в средата на таблицата в А група. Младото поколение на Бургас израстна с успехите на нафтата. Хората ходеха на стадиона, защото нафтата мачкаше грандовете и играеше страшен футбол. Много добре знаете, че имаше по 15 хиляди човека на мачове с отбори като Етър, Добруджа, Монтана и т.н. Стига сте дрънкали глупости за безплатни входове. Имаше такива в интерес на истината, но в продължение на около две години. И тогава беше практика на много стадиони, включително и на Черноморец. Айде сега закарай повече от 1000 човека на безплатен вход на Черноморец - Любимец примерно. Хората се отвратиха, ебаха ни мамата на футбола в Бургас. Трябва ни грандизона промяна в клубовете, защото тези размени на лицензи, истории, стадиони и преименувания не водят до нищо хубаво. Гнусно е!

Още по-гнусно е, че големи хора като вас(ако правилно съм разбрал годините ви) се чудят кой Черноморец да припознаят, вместо да се разбунтувате и вие като нас и да заемете позиция, че ТАКА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОДЪЛЖАВА.

Къде бяха будните фенове на Черноморец през 2006 година, когато щяха да обединяват двата отбора? Помните ли? Специална покана ли ви трябваше и за този фарс?
Гледахте отстрани и ви течаха лиги при мисълта, че ще се настаните на най-хубавия стадион в България и ще пребоядисат най-добрата школа във вашия цвят. Аз от фенове на Черноморец виждам само бездействие и съгласяване с всичко що се преименува Черноморец.
И последно, на нас не ни пречи да си цъкаме по В групите. Такава ни е съдбата, но колелото ще се завърти рано или късно. Кошмарът ще е за вас, ако случайно нямате избор да избирате един от многото Черноморец-и и се наложи вие да обикаляте селата. Ето тогава вече приклювате...


Това явно не си го прочел. Постарай се."Всеки човек е отделен индивид със свои права и задължения. Той има право да избира във всяка ситуация, така че всеки може да бъде фен на който си иска отбор. През 90-те години много фенове на Черноморец, след разрухата в техния клуб, припознаха Нефтохимик и сега са водещи личности при вас. Не сте ги отхвърлили, нали. Така че кой фен, на кой отбор ще бъде привърженик, не трябва да притеснява вас."

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Bourgas » 24 юни 2014 17:24

Zelen_Burgas написа:От 20 реда пост, се хвана за едно изречение. Пак казвам, безплатен вход имаше, както и на мноооого други бг стадиони, включително и Черноморец. После стана левче, два и т.н. Или не е вярно? Останалите истини, които съм написал, естествено не се коментират.
Най-тъпото е, че не взимате отношение по нито една от гнусотиите, които раждат радетелите на бургаския футбол. ФК Бургас е поредната такава.

Относно Атлетик ще кажа следното:
2009 година Нефтохимик имаше два варианта - или да се закрием или да търсим някакво продължение чрез лиценза на Атлетик. Поне ни прехвърлиха историята и нематриалните активи(или там както се казва), което е всъщност е най-важно. Вие как ще свържите дражевия Черноморец с ПСФК-то и ФК БУргас обаче никак не ми е ясно. Ще има много свободни съчинения на тази тема :mrgreen:

Най-важното, приятелю, е какво чувстваш в сърцето си. Тези активи, които са в Дражев, може да си ги завре там, където слънце не огрява. Това не значи, че аз ще спра да обичам Черноморец. И мнение имам, и го изразявам там, където трябва, не по форуми или докато скачам да бия с моите 4 приятели сам човек. И не съм се хванал само за това, напротив, на всичко съм ти отговорил. Не мога да разбера, баща ли си ми, майка ли, за да ми казваш аз кога да вземам отношение и какво мнение да имам? Аз да те питам, ти къде беше като станахте с розови екипи, Нафтекс, Поморие, Атлетик? На стадиона ли? При Порточанов ли, ако искаш да ти кажа къде да го намериш, за да го попиташ защо ви заряза като приватизираха завода и секна кранчето за крадене на кинти? Защо не отидохте при Събев да му се зверите, а тихо-тихо си взехте така важните документи? Я надай вой срещу Металикъ Сопотъ, защо не го правиш? Да не би да не е същото там? Я срещу Велбъжд? Срещу Олимпик? Още да изброявам? Как пък все вие набутани, но винаги прави. Ей, Богу!
И как бих или не бих свързал каквото и да е, си е моя работа. Достатъчно имам акъл в главата, за да мога да съчиня едно изречение, което да изразява мнението ми. И не се безпокой за мен, все някак си ще прокопсам в тоя живот. И без да живея с комплекса Нефтохимик, те не са ми виновни на мен за нищо...
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Der Führer » 24 юни 2014 17:28

Zelen_Burgas написа:От 20 реда пост, се хвана за едно изречение. Пак казвам, безплатен вход имаше, както и на мноооого други бг стадиони, включително и Черноморец. После стана левче, два и т.н. Или не е вярно? Останалите истини, които съм написал, естествено не се коментират.
Най-тъпото е, че не взимате отношение по нито една от гнусотиите, които раждат радетелите на бургаския футбол. ФК Бургас е поредната такава.

Относно Атлетик ще кажа следното:
2009 година Нефтохимик имаше два варианта - или да се закрием или да търсим някакво продължение чрез лиценза на Атлетик. Поне ни прехвърлиха историята и нематриалните активи(или там както се казва), което е всъщност е най-важно. Вие как ще свържите дражевия Черноморец с ПСФК-то и ФК БУргас обаче никак не ми е ясно. Ще има много свободни съчинения на тази тема :mrgreen:

Добре де ... а къде бяхте вие , когато Порточанов докара Събев в Нефтохимик . Защото си спомням и едни шествия по Александровска в подкрепа на Порточанов за кмет . Точно по същото време , по което той и Събев бяха започнали затриването на Нефтохимик .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Bourgas » 24 юни 2014 17:29

Der Führer написа:
Zelen_Burgas написа:От 20 реда пост, се хвана за едно изречение. Пак казвам, безплатен вход имаше, както и на мноооого други бг стадиони, включително и Черноморец. После стана левче, два и т.н. Или не е вярно? Останалите истини, които съм написал, естествено не се коментират.
Най-тъпото е, че не взимате отношение по нито една от гнусотиите, които раждат радетелите на бургаския футбол. ФК Бургас е поредната такава.

Относно Атлетик ще кажа следното:
2009 година Нефтохимик имаше два варианта - или да се закрием или да търсим някакво продължение чрез лиценза на Атлетик. Поне ни прехвърлиха историята и нематриалните активи(или там както се казва), което е всъщност е най-важно. Вие как ще свържите дражевия Черноморец с ПСФК-то и ФК БУргас обаче никак не ми е ясно. Ще има много свободни съчинения на тази тема :mrgreen:

Добре де ... а къде бяхте вие , когато Порточанов докара Събев в Нефтохимик . Защото си спомням и едни шествия по Александровска в подкрепа на Порточанов за кмет . Точно по същото време , по което той и Събев бяха започнали затриването на Нефтохимик .

Може да е почнал да ходи на мачовете около 2007 година. Щом си мисли, че Черноморец в Акациите са били с безплатен вход, а Нефтохимик само две години, после са били платени, може да ти стане ясно дали е бил на това шествие на Зелените :) И в интерес на истината протестът на феновете на Нефтохимик, на огромната маса тогава беше, ако се не лъжа, 5 човека.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Der Führer » 24 юни 2014 17:37

k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:А, бе то има и населено място Черноморец, ама Дражев си държи правата на марката и не ги пуска.

Тц ... държи правата върху емблемата и върху дружеството ( с което е свързана историята на Черноморец Бургас ) . Всеки може да си кръсти отбора Черноморец , но онази емблема може да я ползва само този , на който Дражев даде позволение . Ако си спомняш , на едни избори имаше една "партия" ( движение и каквото там беше ) , която се опита да се кръсти Бургас . След жалба на опоненти обаче беше принудена да промени името .


След като може Черноморец и Монтана, защо да не може Бургас. Партиите не ме интересуват.

Умишлено ли се правиш на не разбрал или просто пишеш напук ... И аз мога да си регистрирам ФК Бургас ... но не мога да регистрирам търговска марка "Бургас" ... и Бошнаков не може . Както спомена и сам по-рано , салам "Бургас" правят на много места различни производители . Защото никой не притежава марка Бургас . Не знам как да ти го обясня по-добре ...
Ако новия ФК Бургас , стане шампион на България и има много фенове ... то аз мога да произвеждам екипи на отбора ( в същите цветове и с надпис Бургас ) и да ги продавам съвсем свободно , без никой да може да ми забрани или да трябва да плащам нещо на клуба ... защото никой не може да притежава марката "Бургас" . Надявам се вече да си разбрал .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот k.dimitrov » 24 юни 2014 17:40

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:А, бе то има и населено място Черноморец, ама Дражев си държи правата на марката и не ги пуска.

Тц ... държи правата върху емблемата и върху дружеството ( с което е свързана историята на Черноморец Бургас ) . Всеки може да си кръсти отбора Черноморец , но онази емблема може да я ползва само този , на който Дражев даде позволение . Ако си спомняш , на едни избори имаше една "партия" ( движение и каквото там беше ) , която се опита да се кръсти Бургас . След жалба на опоненти обаче беше принудена да промени името .


След като може Черноморец и Монтана, защо да не може Бургас. Партиите не ме интересуват.

Умишлено ли се правиш на не разбрал или просто пишеш напук ... И аз мога да си регистрирам ФК Бургас ... но не мога да регистрирам търговска марка "Бургас" ... и Бошнаков не може . Както спомена и сам по-рано , салам "Бургас" правят на много места различни производители . Защото никой не притежава марка Бургас . Не знам как да ти го обясня по-добре ...
Ако новия ФК Бургас , стане шампион на България и има много фенове ... то аз мога да произвеждам екипи на отбора ( в същите цветове и с надпис Бургас ) и да ги продавам съвсем свободно , без никой да може да ми забрани или да трябва да плащам нещо на клуба ... защото никой не може да притежава марката "Бургас" . Надявам се вече да си разбрал .

А екипи Черноморец и Монтана всеки ли може да прави?

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Der Führer » 24 юни 2014 17:50

k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:А, бе то има и населено място Черноморец, ама Дражев си държи правата на марката и не ги пуска.

Тц ... държи правата върху емблемата и върху дружеството ( с което е свързана историята на Черноморец Бургас ) . Всеки може да си кръсти отбора Черноморец , но онази емблема може да я ползва само този , на който Дражев даде позволение . Ако си спомняш , на едни избори имаше една "партия" ( движение и каквото там беше ) , която се опита да се кръсти Бургас . След жалба на опоненти обаче беше принудена да промени името .


След като може Черноморец и Монтана, защо да не може Бургас. Партиите не ме интересуват.

Умишлено ли се правиш на не разбрал или просто пишеш напук ... И аз мога да си регистрирам ФК Бургас ... но не мога да регистрирам търговска марка "Бургас" ... и Бошнаков не може . Както спомена и сам по-рано , салам "Бургас" правят на много места различни производители . Защото никой не притежава марка Бургас . Не знам как да ти го обясня по-добре ...
Ако новия ФК Бургас , стане шампион на България и има много фенове ... то аз мога да произвеждам екипи на отбора ( в същите цветове и с надпис Бургас ) и да ги продавам съвсем свободно , без никой да може да ми забрани или да трябва да плащам нещо на клуба ... защото никой не може да притежава марката "Бургас" . Надявам се вече да си разбрал .

А екипи Черноморец и Монтана всеки ли може да прави?

Да ... ама не всеки може да прави екипи - Черноморец Бургас примерно .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Zelen_Burgas
Мнения: 34
Регистриран на: 12 авг 2013 19:03
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот Zelen_Burgas » 24 юни 2014 17:53

Явно няма смисъл. Радвайте се на всеки нов Черноморец. Мисълта ми беше, че така не може да се продължава, те пак тяхната си знаят. Всяка година ще си припознавате някой, докато онея си правят схемите горе. 2006 година бяхме около 100-ина човека на протест пред общината, нямаше нито един фен на Черноморец. Ходя на мачове от много малък - някъде 1992 година, за ваша информация. Нафтата още бяха в Б група. Повече няма да се занимавам с вас, дано един ден всичко си дойде на мястото в бургаския футбол, но с такива непроглеждащи шаранчета, няма как да стане.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Първа тренировка Сезон 2014/2015

Мнениеот k.dimitrov » 24 юни 2014 18:06

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:А, бе то има и населено място Черноморец, ама Дражев си държи правата на марката и не ги пуска.

Тц ... държи правата върху емблемата и върху дружеството ( с което е свързана историята на Черноморец Бургас ) . Всеки може да си кръсти отбора Черноморец , но онази емблема може да я ползва само този , на който Дражев даде позволение . Ако си спомняш , на едни избори имаше една "партия" ( движение и каквото там беше ) , която се опита да се кръсти Бургас . След жалба на опоненти обаче беше принудена да промени името .


След като може Черноморец и Монтана, защо да не може Бургас. Партиите не ме интересуват.

Умишлено ли се правиш на не разбрал или просто пишеш напук ... И аз мога да си регистрирам ФК Бургас ... но не мога да регистрирам търговска марка "Бургас" ... и Бошнаков не може . Както спомена и сам по-рано , салам "Бургас" правят на много места различни производители . Защото никой не притежава марка Бургас . Не знам как да ти го обясня по-добре ...
Ако новия ФК Бургас , стане шампион на България и има много фенове ... то аз мога да произвеждам екипи на отбора ( в същите цветове и с надпис Бургас ) и да ги продавам съвсем свободно , без никой да може да ми забрани или да трябва да плащам нещо на клуба ... защото никой не може да притежава марката "Бургас" . Надявам се вече да си разбрал .

А екипи Черноморец и Монтана всеки ли може да прави?

Да ... ама не всеки може да прави екипи - Черноморец Бургас примерно .

Черноморец Бургас съчетава 2 селища в България. А имаме ФК Поморие, ФКСозопол, ФКНесебър.
А онези от партията заради фанелките ли се отказаха, то май им е по-изгодно други да им правят фанелки.
Последна промяна от k.dimitrov на 24 юни 2014 18:06, променено общо 1 път.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта