Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) 18 август от 18:00

Мнениеот hd29 » 19 авг 2013 19:03

Devian написа:Добре,че спряха да играят Ботев и си изкараха глупав червен картон,иначе щеше да правим компания на Гоце Делчев в паркирането на автобуса пред вратата.Яни Пехливанов показа,че от Оливейра няма нужда.От чужденците единствено Манзаро и Амари/донякъде/ стават,Маркиньо и Фонсека са две класи под Уатара и Гаел.От тук насетне освен грозде не виждам друго какво ще мачкаме с тези клоуни :oops:

Само неумението на Ромарио и Огнянов пред гола ви спасиха от разгром още до почивката.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Мнениеот petkan » 19 авг 2013 19:07

b.s.crew написа:Аве тез мачове с Ботев от две години се едно не се играят,вие чак теми им прайте.Тези мачове се едно ги няма в програмата -продължаваме с другия кръг.

Туй май и аз го казах по-напред в темата. Що ме повтаряш? ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 19 авг 2013 20:54

hd29 написа:
Devian написа:Добре,че спряха да играят Ботев и си изкараха глупав червен картон,иначе щеше да правим компания на Гоце Делчев в паркирането на автобуса пред вратата.Яни Пехливанов показа,че от Оливейра няма нужда.От чужденците единствено Манзаро и Амари/донякъде/ стават,Маркиньо и Фонсека са две класи под Уатара и Гаел.От тук насетне освен грозде не виждам друго какво ще мачкаме с тези клоуни :oops:

Само неумението на Ромарио и Огнянов пред гола ви спасиха от разгром още до почивката.

Респективно и неуменията на нашите да бележат голове предотвратиха пълен обрат през втората част. :roll:
ПС: Несериозно е. Резултата е такъв, какъвто е, защото по смисъла на всички условности той можеше да бъде всякакъв.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Мнениеот Der Führer » 19 авг 2013 22:09

petkan написа:
b.s.crew написа:Аве тез мачове с Ботев от две години се едно не се играят,вие чак теми им прайте.Тези мачове се едно ги няма в програмата -продължаваме с другия кръг.

Туй май и аз го казах по-напред в темата. Що ме повтаряш? ;)

Интересно защо пълна тишина по въпроса ... ако аз го бях казал поне 10 ( от 20-те шарана ) щяха да ме убеждават че нещо не съм в ред :mrgreen:
п.п - Основните причини за загубата са - съдията ( както винаги ) , липата на късмет ( както винаги ) многото нови в отбора ( както винаги ) и т.н 8-) ...
По време на мача бях ангажиран с един високопланински турнир по "Не се сърди човече" , затова само от време - навреме поглеждах мача ... но въпреки това забелязах че втория гол на Ботев беше от засада , беше спестен червен картон на Минев , а първия гол беше нередовен защото Грънчаров е една глава по-висок от скочилия заедно с него Чико ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Ботев (Пловдив) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 19 авг 2013 23:27

Der Führer написа:
petkan написа:
b.s.crew написа:Аве тез мачове с Ботев от две години се едно не се играят,вие чак теми им прайте.Тези мачове се едно ги няма в програмата -продължаваме с другия кръг.

Туй май и аз го казах по-напред в темата. Що ме повтаряш? ;)

Интересно защо пълна тишина по въпроса ... ако аз го бях казал поне 10 ( от 20-те шарана ) щяха да ме убеждават че нещо не съм в ред :mrgreen:
п.п - Основните причини за загубата са - съдията ( както винаги ) , липата на късмет ( както винаги ) многото нови в отбора ( както винаги ) и т.н 8-) ...
По време на мача бях ангажиран с един високопланински турнир по "Не се сърди човече" , затова само от време - навреме поглеждах мача ... но въпреки това забелязах че втория гол на Ботев беше от засада , беше спестен червен картон на Минев , а първия гол беше нередовен защото Грънчаров е една глава по-висок от скочилия заедно с него Чико ;)

Моля, моля. След 0-2 мачът се игра. ;)
Всички си бяха свършили работата до 12 ', когато влязох на стадиона. :P
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта