Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 2-3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Bourgas » 30 юли 2013 10:38

petkan написа:
Gruntax написа:Ние ще сме с минимум 2000 души агитка! Двайсетте шарани може и да не стигнат до стадиона, защото ще ги дебнем.

Айде още един пациент :shock:

Смятам да премина от вкъщи до морската с фланелка и шалче. Ако не се видим на мача, да знаете, че са ме набили, обезкостили, разчленили и прочие. Гответе ми житото :mrgreen:
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот sn_ » 30 юли 2013 12:10

petkan написа:
Green Fighters написа:
ntodorov написа:
Green Fighters написа:0-3 8-)

Това е приказка. Що пък не. Напълно възможен резултат.

Както ние може да спечелим, така и вие. Не виждам защо всеки си мисли, че едва ли не ще ни биете с лекота :) Все пак съм оптимист и смятам, че ще бием 8-) Трябват доста точки за да се спасим, както и вие :P

Истината е, че първите мачове на Нафтата ще са от огромно значение за оставане в групата. Този е един от тях и мисля, че ще е "истински". И тъй като отборът ще трябва да се издържа някак си, към средата на първенството, ако няма натрупан актив, пътят е Б група. Това са реалностите. Не го казвам с цел заяждане. Всеки фен на Нафтата, близък до ръководството на клуба го знае, макар и да не го признава.

Напротив! Всеки признава това. Всички сме на мнение, че не сме на необходимото ниво в момента и причините се знаят от всички тук. Но това не ни отказва да се борим до край. Надяваме се и на терена да мислят така.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот petkan » 30 юли 2013 13:09

sn_ написа:
petkan написа:Истината е, че първите мачове на Нафтата ще са от огромно значение за оставане в групата. Този е един от тях и мисля, че ще е "истински". И тъй като отборът ще трябва да се издържа някак си, към средата на първенството, ако няма натрупан актив, пътят е Б група. Това са реалностите. Не го казвам с цел заяждане. Всеки фен на Нафтата, близък до ръководството на клуба го знае, макар и да не го признава.

Напротив! Всеки признава това. Всички сме на мнение, че не сме на необходимото ниво в момента и причините се знаят от всички тук. Но това не ни отказва да се борим до край. Надяваме се и на терена да мислят така.

Не си ме разбрал добре. Тук въобще не става въпрос за ниво и чисто футболни възможности. Поне на половината оттбори в А група те са подобни. Говоря за оцеляване. Без финанси, единствения път е уговорки, тъмни сделки, продажба на мачове. Пламен Николов за какво мислиш беше повикан в отбора? Впоследствие нещата се промениха, но силен финансов гръб така и не се появи. Ако статуквото се запази и такъв не се появи до средата на първенството, Нефтохимик ще трябва да продава, за да се издържа. А друг "Пламен", все ще се намери. Затова първоначалното натрупване на точки ще е крайно необходимо за Нафтата, за да може после да си осигури оставането в групата, дори и след продажбата на някой и друг мач. Всичко друго са само празни мечти и надежди, но те пък поне са безплатни.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот petkan » 30 юли 2013 13:23

Bourgas написа:
petkan написа:
Gruntax написа:Ние ще сме с минимум 2000 души агитка! Двайсетте шарани може и да не стигнат до стадиона, защото ще ги дебнем.

Айде още един пациент :shock:

Смятам да премина от вкъщи до морската с фланелка и шалче. Ако не се видим на мача, да знаете, че са ме набили, обезкостили, разчленили и прочие. Гответе ми житото :mrgreen:

Самоубиец :o :o :o
[offtopic]Това е грях бе, момче! Що просто не си облечеш една зелена фланелка и да я смениш като влезеш на стадиона?! 2000 ултраса са това! Не е шега работа![/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот ntodorov » 30 юли 2013 17:35

petkan написа:
Bourgas написа:
petkan написа:
Gruntax написа:Ние ще сме с минимум 2000 души агитка! Двайсетте шарани може и да не стигнат до стадиона, защото ще ги дебнем.

Айде още един пациент :shock:

Смятам да премина от вкъщи до морската с фланелка и шалче. Ако не се видим на мача, да знаете, че са ме набили, обезкостили, разчленили и прочие. Гответе ми житото :mrgreen:

Самоубиец :o :o :o
[offtopic]Това е грях бе, момче! Що просто не си облечеш една зелена фланелка и да я смениш като влезеш на стадиона?! 2000 ултраса са това! Не е шега работа![/offtopic]

[offtopic]То човек, ако си няма късмет - на сини ултраси ще налети тогава...[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Bartolomej » 30 юли 2013 19:23

Аз смятам си сложа розовата фланелка и да мина с нея през часовника
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Der Führer » 31 юли 2013 10:56

petkan написа:
Der Führer написа:Аз ще заема почетно място при семкаджиите да погледам мега сблъсъка между Старата и Новата любов на Събев :mrgreen:

Подочух, че билетите са на привършване и ако не си си закупил такъв до момента или пък фенска карта, вероятността да си чоплиш семките отвън, до търговеца им, е огромна :mrgreen: Ако, обаче ми се обадиш преди мача, може и да направя нещо по твоя въпрос..... въпреки че си "не фен" ;)

Ще се възползвам от любезното предложение ... Да попитам само имали планирано събиране преди мача , или ще е след това :)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Elland
Мнения: 157
Регистриран на: 28 яну 2009 15:42
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Elland » 31 юли 2013 14:27

А искам само да ви попитам (без да се заяждам) защо след като искате дербито да мине нормално, без проблеми и ексцесии, продължавате да изнасяте в медиите смешните си декларации, които насочват точно към това? Искате да не ви нареждаме и всичко да мине нормално, с определения като "другия отбор на града" няма как да стане. После защо претендирате и се ежите, че в нашата тема името на отбора ви не било изписано правилно? Ся ще ми кажете, тук има правила ала-бала, а декларацията можем да си я пишем както си искаме. Отделно да не говорим, че в скапания ви фен шоп, отказват да ни дават билети за секторите, в които ще сме ние (9, 10) под предлог, че билетите били продадени...това аз не го вярвам, продавачката как си вярва не знам! След това, официалният колаж за дербито е изцяло в синьо, което пак показва неуважение към Нефтохимик. Не, че мен ме боли, но все пак. След това, преди ревахте на кмета да няма провокации, а от 10 дни не сте спряли да нареждате, не очаквайте ние да стоим и да ви пляскаме с ръце. И последно да ви питам, кой се надупи на Киряка, че да получите билети на 2 лв? Цял живот на аванта...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот ntodorov » 31 юли 2013 15:30

Elland написа:А искам само да ви попитам (без да се заяждам) защо след като искате дербито да мине нормално, без проблеми и ексцесии, продължавате да изнасяте в медиите смешните си декларации, които насочват точно към това? Искате да не ви нареждаме и всичко да мине нормално, с определения като "другия отбор на града" няма как да стане. После защо претендирате и се ежите, че в нашата тема името на отбора ви не било изписано правилно? Ся ще ми кажете, тук има правила ала-бала, а декларацията можем да си я пишем както си искаме. Отделно да не говорим, че в скапания ви фен шоп, отказват да ни дават билети за секторите, в които ще сме ние (9, 10) под предлог, че билетите били продадени...това аз не го вярвам, продавачката как си вярва не знам! След това, официалният колаж за дербито е изцяло в синьо, което пак показва неуважение към Нефтохимик. Не, че мен ме боли, но все пак. След това, преди ревахте на кмета да няма провокации, а от 10 дни не сте спряли да нареждате, не очаквайте ние да стоим и да ви пляскаме с ръце. И последно да ви питам, кой се надупи на Киряка, че да получите билети на 2 лв? Цял живот на аванта...

За всичко, което си писал използваш - еднозначност. Прекалената значимост, която сте си вменили възбуждат у вас усещане за вечна тенденциозност. Когато пък очакванията ви се разминат с реалността виновните са - синьото в колажа, урода, феновете му, скапания им феншоп, декларациите им и един Господ знае още, какво... :?
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Bartolomej » 31 юли 2013 15:39

Начи уникална декларация . Браво на Фен - клуб Сините акули .
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта