Черноморец спечели наградата за Fairplay в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Re:

Мнениеот pas » 26 май 2013 22:50

k.dimitrov написа:Ако четеш, това което пиша, ще знаеш,че никога не си измислям. Да, кметът не дава лицензи, но позволи му да бъде по-добре информиран от всички нас. Относно дълговете на Черноморец, то клубът си има ръководство, което да ги чисти. То пред нас е заявило, че те всяка година намаляват(това се потвърди и от друго място) и Черноморец ще получи лиценз. Дълговете на отбора са основно към Събев, а той е потвърдил, че в момента не ги изисква. Кметът потвърди това. Същото е положението и в ЦСКА.
Относно треньорите на Нефтохимик, много от хората, които пишат тук, знаят кого познавам. Да, каза ми, че трябва цял отбор, точната цифра беше 15 футболиста. Според него само Живко Петков е готов за А група. Футболистите и да имат договори, след като не са получили почти 3 заплати, могат да ги прекратят. Той от това се страхуваше. Каза ми и други подробности, но вече писах, няма как да ги напиша тук


Не съм писал, че си измисляш, но има доста други неща, които да се коментират, извън мача със Симитли, за който се биха много барабани. Но там наистина само определени хора могат да приказват.

Неполучените заплати са 2, освен това могат да бъдат платени по всяко време. Не, че е нещо хубаво и приятно това, но такива са нещата. Онзи ден, обаче, имаше интервю със собственика на отбора и там се заявиха амбиции, както и бюджет от 2 млн. Доколкото знам в момента текат преговори с други спонсори, преговори за наем на стадиона, преговори с Общината, преговори с Лукойл, а и да си го кажем - време има и шефовете гледат да вършат другите си ангажименти. Предполагам като се съберат ще отметнат всичко за 2-3 дни.

Колкото до Черноморец - без капка злорадство ще те посъветвам да не вярваш на всичко, което се казва. Независимо дали Събев си иска парите или не, клуба на практика е в несъстоятелност и това при всяка експертиза се вижда. Подаде ли утре някой кредитор молба, съда на секундата ще обяви несъстоятелността. А кредитори колкото искаш. Другото, основните задължения не са към Събев, а към Петрол и фирми на Петрол, пък там не се знае кой коли и кой беси вече. Трето – не съм виждал отчетите за 2012, но много сериозно се съмнявам да са намалели задълженията, спрямо предходната година. Та, много сериозно е положението, както и да го гледаме, независимо от бодряшките приказки на този или онзи. Иначе, на мен ми се иска да имаме истинско дерби тази година, стига да не е дербито на обречените, при тези новини от двата клуба.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец спечели наградата за Fairplay в А група

Мнениеот k.dimitrov » 26 май 2013 22:51

Muscarin написа:Заради простотиите на един ваш фен , известен тук, и особено заради думите му миналия полусезон: " Майните си повярвали, че имат отбор" ми станахте неприятни. Изобщо няма да ме е жал, ако ви закрият! БОЛИ МЕ ФАРА ЗА ФЕЪР ПЛЕЯ ВИ! Нафтата заслужават да са на ваше място! Довиждане!


Всеки има право на мнение, както ти, така и този наш фен. Хубавото е, че в БФС не решават по вашите мнения.

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Черноморец спечели наградата за Fairplay в А група

Мнениеот Muscarin » 26 май 2013 22:54

k.dimitrov написа:
Muscarin написа:Заради простотиите на един ваш фен , известен тук, и особено заради думите му миналия полусезон: " Майните си повярвали, че имат отбор" ми станахте неприятни. Изобщо няма да ме е жал, ако ви закрият! БОЛИ МЕ ФАРА ЗА ФЕЪР ПЛЕЯ ВИ! Нафтата заслужават да са на ваше място! Довиждане!


Всеки има право на мнение, както ти, така и този наш фен. Хубавото е, че в БФС не решават по вашите мнения.


БФС не решават, ама банките го правят!

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: Черноморец спечели наградата за Fairplay в А група

Мнениеот emarkon » 26 май 2013 22:58

hd29 написа:Честен футбол не само в България,а и в света няма.Лошото е ,че у нас няма мярка :oops:

:!:

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Черноморец спечели наградата за Fairplay в А група

Мнениеот BadBoy » 26 май 2013 22:59

hd29 написа:
Жоржиньо написа:Единият със сигурност е Любимец,другия според мен е Пирин и третия нямам представа кой е...

Нефтохимик и Любимец до колкото разбрах не са в тая група,бих заложил на Черноморец и ЦСКА,за третия нямам идея :lol:

Отборите не поклучили лиценз са само от настоящата "А" група, иначе честито на Акулите, към тях причислявам и Моряците, те също играха феърплей
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец спечели наградата за Fairplay в А група

Мнениеот k.dimitrov » 26 май 2013 23:03

pac, от тази година щом не са платени 2 заплати всеки може да разтрогне. Между другото, треньорът, с който говорих също си търси нова работа. Няма как - трябва да издържа семейство, а откакто е в Нефтохимик не е видял и един лев.
Какво още ми каза ли? Едно от нещата - истинската причина защо е освободен екипа на Димчо Ненов.
Черноморец отдавна вече не получава пари от Петрол, а лично от Събев и от негови фирми. Относно Петрол не бери грижа, след делата ситуацията може да изглежда съвсем по друг начин. Посочи поне един кредитор на Черноморец, освен държава и община.
Последна промяна от k.dimitrov на 27 май 2013 00:13, променено общо 1 път.

xadez
Мнения: 293
Регистриран на: 02 авг 2012 14:30
Контакти:

Re: Re:

Мнениеот xadez » 26 май 2013 23:04

k.dimitrov написа:
pas написа:
k.dimitrov написа:
Bourgas написа:И същевременно 3 отбора не са получили лиценз. Кофти усещането ми е, че един от тях е Черноморец...


Миналата седмица кметът заяви, че Черноморец не трябва да има проблеми с лиценза. За Нефтохимик не беше сигурен. Днес разговарях с един от треньорите на Нефтохимик и той изказа съмнение дали ще получат лиценз. Всички са в неведение. Никой не е получил парите си. На закритието на шампионата, при връчването на купата е нямало никой от ръководството, даже за банкета футболисти и треньори събирали пари, за да отпразнуват влизането в А група. Обявили сбор за 10 юни, но не знаят колко човека ще дойдат. Освен това смята, че отборът е много слаб и трябват 10-15 футболиста. Каза и как е спечелен мача в Симитли, но тук няма как да го напиша.


Кмета не дава лицензите, за съжаление. Черноморец има огромни дългове, има и десетки съдебни дела от служители, комунални дружества и фирми. Това е проблема и той няма просто решение, както и да се гледат лицензите. Предполагам, обаче, че и този път няма да бъдат спрени от БФС, тях ги интересуват формалности, но не и цялостната обстановка.

За Нефтохимик има още доста време, отборите влизащи от "Б" група имат срок до 15 юни. Пари ще има, футболистите са си с договори, по-сериозният проблем е в цялостната организация и това няма да се изглади за месец-два.

п.п. Много се съмнявам треньор да ти е казал, че трябват 15 футболисти, но щом така твърдиш... Всъщност, ако наистина си толкова близък с треньорския щаб можеше да ти кажат едни други неща, но явно не са :)


Ако четеш, това което пиша, ще знаеш,че никога не си измислям. Да, кметът не дава лицензи, но позволи му да бъде по-добре информиран от всички нас. Относно дълговете на Черноморец, то клубът си има ръководство, което да ги чисти. То пред нас е заявило, че те всяка година намаляват(това се потвърди и от друго място) и Черноморец ще получи лиценз. Дълговете на отбора са основно към Събев, а той е потвърдил, че в момента не ги изисква. Кметът потвърди това. Същото е положението и в ЦСКА.
Относно треньорите на Нефтохимик, много от хората, които пишат тук, знаят кого познавам. Да, каза ми, че трябва цял отбор, точната цифра беше 15 футболиста. Според него само Живко Петков е готов за А група. Футболистите и да имат договори, след като не са получили почти 3 заплати, могат да ги прекратят. Той от това се страхуваше. Каза ми и други подробности, но вече писах, няма как да ги напиша тук. Между другото, той си търси нова работа. Няма как - трябва да издържа семейство, а откакто е в Нефтохимик не е видял и един лев.

Не знам какво е заявило ръководството ви пред вас,но по документи дълговете ви растат всяка една година от както е Събев и ти това мн добре го знаеш.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец спечели наградата за Fairplay в А група

Мнениеот k.dimitrov » 26 май 2013 23:06

Muscarin написа:
k.dimitrov написа:
Muscarin написа:Заради простотиите на един ваш фен , известен тук, и особено заради думите му миналия полусезон: " Майните си повярвали, че имат отбор" ми станахте неприятни. Изобщо няма да ме е жал, ако ви закрият! БОЛИ МЕ ФАРА ЗА ФЕЪР ПЛЕЯ ВИ! Нафтата заслужават да са на ваше място! Довиждане!


Всеки има право на мнение, както ти, така и този наш фен. Хубавото е, че в БФС не решават по вашите мнения.


БФС не решават, ама банките го правят!


Е да де, ние много ще се радваме на едно такова решение на банките и не само на банките, в горния поуст вече писах нещо за това.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Re:

Мнениеот k.dimitrov » 26 май 2013 23:08

xadez написа:
k.dimitrov написа:
pas написа:
k.dimitrov написа:Миналата седмица кметът заяви, че Черноморец не трябва да има проблеми с лиценза. За Нефтохимик не беше сигурен. Днес разговарях с един от треньорите на Нефтохимик и той изказа съмнение дали ще получат лиценз. Всички са в неведение. Никой не е получил парите си. На закритието на шампионата, при връчването на купата е нямало никой от ръководството, даже за банкета футболисти и треньори събирали пари, за да отпразнуват влизането в А група. Обявили сбор за 10 юни, но не знаят колко човека ще дойдат. Освен това смята, че отборът е много слаб и трябват 10-15 футболиста. Каза и как е спечелен мача в Симитли, но тук няма как да го напиша.


Кмета не дава лицензите, за съжаление. Черноморец има огромни дългове, има и десетки съдебни дела от служители, комунални дружества и фирми. Това е проблема и той няма просто решение, както и да се гледат лицензите. Предполагам, обаче, че и този път няма да бъдат спрени от БФС, тях ги интересуват формалности, но не и цялостната обстановка.

За Нефтохимик има още доста време, отборите влизащи от "Б" група имат срок до 15 юни. Пари ще има, футболистите са си с договори, по-сериозният проблем е в цялостната организация и това няма да се изглади за месец-два.

п.п. Много се съмнявам треньор да ти е казал, че трябват 15 футболисти, но щом така твърдиш... Всъщност, ако наистина си толкова близък с треньорския щаб можеше да ти кажат едни други неща, но явно не са :)


Ако четеш, това което пиша, ще знаеш,че никога не си измислям. Да, кметът не дава лицензи, но позволи му да бъде по-добре информиран от всички нас. Относно дълговете на Черноморец, то клубът си има ръководство, което да ги чисти. То пред нас е заявило, че те всяка година намаляват(това се потвърди и от друго място) и Черноморец ще получи лиценз. Дълговете на отбора са основно към Събев, а той е потвърдил, че в момента не ги изисква. Кметът потвърди това. Същото е положението и в ЦСКА.
Относно треньорите на Нефтохимик, много от хората, които пишат тук, знаят кого познавам. Да, каза ми, че трябва цял отбор, точната цифра беше 15 футболиста. Според него само Живко Петков е готов за А група. Футболистите и да имат договори, след като не са получили почти 3 заплати, могат да ги прекратят. Той от това се страхуваше. Каза ми и други подробности, но вече писах, няма как да ги напиша тук. Между другото, той си търси нова работа. Няма как - трябва да издържа семейство, а откакто е в Нефтохимик не е видял и един лев.

Не знам какво е заявило ръководството ви пред вас,но по документи дълговете ви растат всяка една година от както е Събев и ти това мн добре го знаеш.

Растат към Събев, те и на ЦСКА растат към ТИТАН.

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Черноморец спечели наградата за Fairplay в А група

Мнениеот Muscarin » 26 май 2013 23:10

k.dimitrov написа:
Muscarin написа:
k.dimitrov написа:
Muscarin написа:Заради простотиите на един ваш фен , известен тук, и особено заради думите му миналия полусезон: " Майните си повярвали, че имат отбор" ми станахте неприятни. Изобщо няма да ме е жал, ако ви закрият! БОЛИ МЕ ФАРА ЗА ФЕЪР ПЛЕЯ ВИ! Нафтата заслужават да са на ваше място! Довиждане!


Всеки има право на мнение, както ти, така и този наш фен. Хубавото е, че в БФС не решават по вашите мнения.


БФС не решават, ама банките го правят!


Е да де, ние много ще се радваме на едно такова решение на банките и не само на банките, в горния поуст вече писах нещо за това.


На какво точно ще се радваш? На окръжните групи? Нали се сещаш, ако стигнете до там какво следва......


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта