Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 2-3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Green Fighters » 28 юли 2013 21:22

ntodorov написа:
Green Fighters написа:0-3 8-)

Това е приказка. Що пък не. Напълно възможен резултат.

Както ние може да спечелим, така и вие. Не виждам защо всеки си мисли, че едва ли не ще ни биете с лекота :) Все пак съм оптимист и смятам, че ще бием 8-) Трябват доста точки за да се спасим, както и вие :P
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК


Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот subzero » 28 юли 2013 22:12

ntodorov написа:
subzero написа:
Gruntax написа:Ние ще сме с минимум 2000 души агитка! Двайсетте шарани може и да не стигнат до стадиона, защото ще ги дебнем.

Би му мамата.... :shock:
Само броячи и биячи в тая агитка. Никой не казва,че играта им е като за Б група и ги очаква труден сезон. Важно е да се сбием и преброим.
Пффф,смешна работа !!!

Що обръщаш внимание на глупости ?
С простотия никой не е прокопсвал. Пропускай я да минава покрай теб. Тя отива някъде, но винаги се връща на правилното място. Т.е там от, където е излязла.

Бе то един път пропуснеш,после втори.... и след третия си се оказал в лайната.
П.П. Утре ще пийм ли кафе ??
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Devian » 29 юли 2013 11:51

За какво дерби на Бургас говорим като едните били от Айтос,а другите от Камено :lol: Конкретно за мача очаквам много светкавици и гръмотевици преди него,а след него зелено-кафява тишина с тъпичния за завода аромат на органични отпадъци :lol:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 29 юли 2013 17:46

Черноморец уреди Карлос Фонсека за бургаското дерби

Черноморец уреди Карлос Фонсека за бургаското дерби с Нефтохимик, съобщиха за ТОП НОВИНИ от клуба. Португалецът попадна в групата на „акулите” за гостуването в Разград, но не взе участие в мача с Лудогорец, тъй като не беше картотекиран.

От бургаския клуб съобщиха, че картотеката му е готова и офанзивният полузащитник ще бъде на разположение на Херо за дербито с градския съперник.

Двубоят е този петък от 21:00 часа на стадион „Лазур”. Заради срещата от третия предварителен кръг на Лига Европа между Ботев Пд и Щутгарт, която ще се играе ден по-рано съществува минимална възможност мачът да бъде изместен, но това едва ли ще се случи, тъй като ще се предава на живо по телевизията.
burgas.topnovini.bg

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот Der Führer » 29 юли 2013 23:50

NEFTOCHIMIK 1962 написа:
Der Führer написа:
Gruntax написа:Ние ще сме с минимум 2000 души агитка! Двайсетте шарани може и да не стигнат до стадиона, защото ще ги дебнем.

Няма лошо ... тъкмо зелените ще почервенеят за двубоя :mrgreen:

Н,дей тЪка ве бат Миро :) Що с лошо ? ;)

Е що с лошо ... може да ни дебнат вашите момци да ударим по едно Шуменско Червено преди мача ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот petkan » 30 юли 2013 09:46

Знам, че доста хора тук няма да споделят мнението ми, но засега няма как да го променя... Ще бъда на мача, естествено, пременен в цветовете на любимият си отбор и ще го подкрепям. Въпреки напъните на неколцина зелени и сини "фена" да настроят бургазлии враждебно един към друг, не мога да викам срещу Нафтата(все още) - бургаски отбор, доставил ми толкова положителни емоции в недалечното минало!

За мача - с оглед на моментното състояние и на двата отбора, очаквам не особено красив футбол и минимална победа с 1:0 за Акулите. Поне на пръв поглед са класа над Нафтата.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот petkan » 30 юли 2013 10:13

Der Führer написа:Аз ще заема почетно място при семкаджиите да погледам мега сблъсъка между Старата и Новата любов на Събев :mrgreen:

Подочух, че билетите са на привършване и ако не си си закупил такъв до момента или пък фенска карта, вероятността да си чоплиш семките отвън, до търговеца им, е огромна :mrgreen: Ако, обаче ми се обадиш преди мача, може и да направя нещо по твоя въпрос..... въпреки че си "не фен" ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот petkan » 30 юли 2013 10:15

Gruntax написа:Ние ще сме с минимум 2000 души агитка! Двайсетте шарани може и да не стигнат до стадиона, защото ще ги дебнем.

Айде още един пациент :shock:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 02 август от 21:00

Мнениеот petkan » 30 юли 2013 10:24

Green Fighters написа:
ntodorov написа:
Green Fighters написа:0-3 8-)

Това е приказка. Що пък не. Напълно възможен резултат.

Както ние може да спечелим, така и вие. Не виждам защо всеки си мисли, че едва ли не ще ни биете с лекота :) Все пак съм оптимист и смятам, че ще бием 8-) Трябват доста точки за да се спасим, както и вие :P

Истината е, че първите мачове на Нафтата ще са от огромно значение за оставане в групата. Този е един от тях и мисля, че ще е "истински". И тъй като отборът ще трябва да се издържа някак си, към средата на първенството, ако няма натрупан актив, пътят е Б група. Това са реалностите. Не го казвам с цел заяждане. Всеки фен на Нафтата, близък до ръководството на клуба го знае, макар и да не го признава.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта