Нефтохимик - Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10936
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот ivan56 » 06 май 2014 10:40

hristo1306 написа:
subzero написа:
Der Führer написа:
subzero написа:
hristo1306 написа:Ванка, благодаря за комплиментите. Не съм "малко злобно човече", а вече дърто. Но това "човече" не е като тебе на ВИЕ, а на ТИ с "материята" футбол. Така. че по - скромно с оценките ! Знам, че Ви боли, но това беше предрешена / начертана смърт/. Бягайки от лапите на ИЗРОДА футбола В Бургас ще възкръсне ! Дори и аз ще идвам на вашите мачове ! Това ще го правят и феновете на цял Бургас - няма "Черноморец" / на изрода/, няма НАФТА !!!

Аз пък си спомням,че се запознахме точно на наш мач... :roll:
И то по времето на как беше Бала-Мангала. ;)
Ама тогава беше яко,нали ??? Победи-мобеди,вход без пари,балет,публика. 8-)
После като искахме на пенсионер по левче-два,спряхме да те виждаме.
Или ти чак тогава се усети за "предрешената смърт"?? ;)

Аз бате Ицо съм го виждал на доста мачове ( и след Балъков ) ... Ама още тогава сме си говорили , че това което се прави е източване на отбора .

Ми,Ок. Едната ми теза издиша. :oops:
Ама изречението
Дори и аз ще идвам на вашите мачове
нещо не се връзва с цялата работа. :mrgreen:


Дака, за да познаваш спортните / футболните /хора е необходимо поне едно нещо - да си влизал в часовете по физкултура ! Не е много, но много липсва на някои хора !


Буха,къде ги тези спортни /футболни хора във Бургас че нещо не ги виждам.Аааа знам.
Скрили са се в дупките като мишките и чакат поредната далавера да се пресъединят към нея.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10936
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот ivan56 » 06 май 2014 10:50

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:Ицо, омръзна ми да го пиша, ама ще трябва и на теб. От няколко месеца Черноморец няма нищо общо със Събев. За хубаво или за лошо не знам, но отборът отпада.

Пък аз пак ще ти напиша че си в грешка ... Илюмжинов ( Ершов ) не са сменили представителите на Петрол Холдинг в Черноморец , така че понастоящем президент на отбора продължава да е лицето Събев ;)



Е, да де, на хартия, защото не го е еня. Президент без пълномощия.

Има си всички пълномощия ... и всяко едно решение което вземе ( заедно с подпечните му в УС ) ще е напълно законно и легитимно. Включително и да обяви клуба в несъстоятелност ако иска . А че не го е еня ... аз това го пиша откакто влизам тук във форума .


На отбора в момента му трябват пари, може ли да ги осигури от Петрол през главата на Илюмжинов. Че не го е еня, имах предвид втория. То обявяването в несъстоятелност е следствие на липсата на пари.

Събев има достатъчно пари да издържа клуба . Но футбола не му е приоритет . На Илюмжинов въобще . Обявяването в несъстоятелност трябва да бъде поискано от кредитор . По една случайност , Събев ще е най на далавера ако това се случи . Образно казано - ще има 2 стадиона и нито един отбор който да издържа 8-)


Аз продължавам да питам какво ще ги прави като ги вземе двата стадиона,и кой ще бъде този луд който ще им промени статута за да станат МОЛ, парник или нива?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта