Антиреклама си направиха "нефтокомиците"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: Антиреклама си направиха "нефтокомиците"

Мнениеот mazut » 10 авг 2009 23:25

Защо не ни припомните на кой стадион играехте когато ви създадоха отборчето 2005 и в коя дивизия играехте?
След падането на комунизма с какво сте заслужили да сте символ/отбор на Бургас?С постоянните отпадания,рекордните загуби,празния стадион на уруда след цялата рекламна кампания,кебапчетата и бирата?

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: Антиреклама си направиха "нефтокомиците"

Мнениеот El greco » 11 авг 2009 03:21

Много ,ама много скоро в Бургас никой няма да се сеща ,4е някога за 10-на години е съществувал заводското отбор4е.Имаш ли идеа колко ма4а са ви уредени от Христо -отверката и колко буркана с маринован паламуд са раздадени по етажите на Кърнеградска....С това ли трябва да се слави Бургас?Пред Черноморец има бъдеще ,което вие Мазутите не сте санували и съм сигурен ,4е след година или две такива като теб първи ще се калнат в синята идеа.Забравете за мазута и развалените консерви от риба -подараци от Порта4анов,сега в Бургас е актоален синия цвят!!!!!

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: Антиреклама си направиха "нефтокомиците"

Мнениеот mazut » 11 авг 2009 16:01

На въпросите ми ще блоговолиш ли да отговориш.С една победа и взехте да мечтаете много на глас.А кой е актуалния цвят ще разбере цяла България този уикенд когато ще види колко човека има на мача ви с Локо Пд и на нашия с Хасково.Не забравяйте,че мачовете ви ги дават по телевизията и никой няма да ви повярва като увеличите бройката 2-3 пъти.

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: Антиреклама си направиха "нефтокомиците"

Мнениеот El greco » 11 авг 2009 17:55

Да, вашия мач ще бъде като усмивки от старите ленти .Станчо Цонев с бастуна ли ще играе?

lubzdr
Мнения: 14
Регистриран на: 17 авг 2009 08:46
Контакти:

Re: Антиреклама си направиха "нефтокомиците"

Мнениеот lubzdr » 17 авг 2009 10:16

На тези "усмивки от старите ленти" присъстваха около 3000 човека и смея да твърдя всички останаха много доволни от сътвореното шоу, макар и във "В" група. Футбола е за хората по трибуните и вчера те му се радваха от сърце. Хайде да видим днес "вашият" стадион колко ще е пълен и да си говорим пак за усмивки ... без значение от старите или от новите ленти, защото повярвай ми, до момента снимки от първия мач и представянето на отбора ви, будят само усмивки ... особено имайки предвид, какви луди пари пръснаха управниците в отбора ви, опитвайки се да промият мозъците в Бургас

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: Антиреклама си направиха "нефтокомиците"

Мнениеот El greco » 18 авг 2009 02:07

Maй на стадион Лазур имаше малко пове4еко хора от о4акваниата на някои господа,и ако на това което се игра в Долно езеро му викаш футболно шоу ,как да наре4ем играта на Черноморец,разбира4о ?Ставате смешни с безкрайните,умопомрачителни излеяниа на тема" защо сме преебани",ами защото си го начукахте сами ,мазутите с 2 изгубени баража и сега ви е гот на село.А вие защо пишете тук ,защо не си пишете във форумите за селските групи????

lubzdr
Мнения: 14
Регистриран на: 17 авг 2009 08:46
Контакти:

Re: Антиреклама си направиха "нефтокомиците"

Мнениеот lubzdr » 18 авг 2009 19:21

Ми май нямаше повече хора от стадиона в Д. Езерово и май половината от тези хора викаха за Локо ... или поне така се чуваше по телевизията - може нарочно да са пуснали аудиото от друг мач. Не гледах задълбочено целия мач, но видях два смешни гола и това, че Локо след техния гол направо си ви изтърваха! Сега разбира се ти си видял нещата по друг начин. Все пак вие феновете на цаците умеете да виждате неща ... да припознавате неща ... сигурно е от годинките. А иначе какво да ти кажа .. по емоциите, които наблюдавах на стадиона в Лазур и на стадиона в Д. Езерово ... да ... определно мога да твърдя, че това в Д. Езерово беше футболно шоу. Аз пиша във форумите на гонг, не във ВАШИТЕ форуми, ама както казах, вие умеете да припознавате :) Вашият сайт не ми е интересен и не го посещавам, но тук покрай другите интересни теми, ми е готино да ти чета глупостите (щото предимно само ти пишеш) и да усещам бяса в писанията ти, когато ти кажат, как стоят нещата в прав текст и видиш, че пишещия е напълно прав :) Безсилието ти преминава в омраза и започваш с глупостите, омазани яко в правописни грешки и нецензурни или неприятни думи :) Ти си ми ясен :) Продължавай да пишеш и да ме радваш :)


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта