Черноморец (Бургас) - Славия (София) FT. 2-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38946
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот tevez » 24 сеп 2013 00:14

Според мен равенството е най-логичният завършек на този двубой.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот Devian » 24 сеп 2013 03:15

Der Führer написа:Славия трябва да вземе 3 точки ... за да може после да ги даде на Левски . Събев и без това е решил Черноморец да изпада тази година ... поне да направи някой лев 8-)

И затова се привлякоха толкова чужденци,че туко виж много забогатял :lol:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот Der Führer » 24 сеп 2013 05:58

Devian написа:
Der Führer написа:Славия трябва да вземе 3 точки ... за да може после да ги даде на Левски . Събев и без това е решил Черноморец да изпада тази година ... поне да направи някой лев 8-)

И затова се привлякоха толкова чужденци,че туко виж много забогатял :lol:

Те чужденците идват , подписват и след това евентуално поиграват малко преди да си тръгнат ... Последния засега е Уатара . :)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот ntodorov » 25 сеп 2013 14:19

Черноморец ще се извинява на феновете си с категорична победа над Славия
Източник: в. "7 дни спорт" 10:07 / 25.09.2013 Отпечатай Изпрати
© Burgas24.bg

Черноморец излиза днес за задължителна победа при днешното си домакинство срещу Славия. След поражението от Левски и неубедителната игра на някои от футболистите на бургазлии треньорът Димитър Димитров е направил сериозни забележки в съблекалнята. Не е изключено и някои от грешниците в мача със "сините" да бъдат глобени. В момента Славия се явява директен съперник на Черноморец в опитите на тима да се класира в челната седмица на "А" група. Черноморец ще играе за втори път пред собствена публика в рамките на четири дни и ще се опита да се реваншира за поражението Левски.
Треньорът на бургазлии Димитър Димитров извади от групата големия грешник в мача със "сините" Бруно Оливейра. Така в мача със Славия партньор на Мартин Кавдански в центъра на отбраната ще е халфът Милен Гамаков. Димитров няма други проблеми с титулярите с изключение на лекуващия все още травма Маркиньо. Схемата, към която се придържат домакините, е 4-2-3-1, като атаката ще води таранът Преслав Йорданов.

В Славия също са настроение на вълна реваншизъм. През уикенда "белите" допуснаха нова издънка в първенството, след като не можаха да бият у дома новака в "А" група Любимец. Треньорът Асен Букарев е поставил задача на своите футболисти да вземат поне четири точки от предстоящите два мача с Черноморец и Левски. На "Овча купел" много добре осъзнават факта, че до края на годината трябва да спечелят колкото се може повече точки, ако искат да намерят място в първата седмица.

Единственият проблем на наставника преди мача е свързан с липсата на алтернатива на Атанас Курдов. Нападателят обаче постепенно възвръща формата си, а до момента има 5 гола в 7 мача. Букарев отново ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1. На върха на атаката ще действа Курдов, който ще бъде подпомаган от Христо Янев. По крилата пък ще действат Милен Василев и бразилецът Да Силва.

В предишния кръг Черноморец загуби у дома с 1:3 от Левски. В същото време Славия завърши наравно 1:1 с Любимец на "Овча купел".


Въпреки огорчението ми от последния мач смятам да загърбя гордостта си и да присъствам на... евентуалното извинение...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10937
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот ivan56 » 25 сеп 2013 14:24

ntodorov написа:
Черноморец ще се извинява на феновете си с категорична победа над Славия
Източник: в. "7 дни спорт" 10:07 / 25.09.2013 Отпечатай Изпрати
© Burgas24.bg

Черноморец излиза днес за задължителна победа при днешното си домакинство срещу Славия. След поражението от Левски и неубедителната игра на някои от футболистите на бургазлии треньорът Димитър Димитров е направил сериозни забележки в съблекалнята. Не е изключено и някои от грешниците в мача със "сините" да бъдат глобени. В момента Славия се явява директен съперник на Черноморец в опитите на тима да се класира в челната седмица на "А" група. Черноморец ще играе за втори път пред собствена публика в рамките на четири дни и ще се опита да се реваншира за поражението Левски.
Треньорът на бургазлии Димитър Димитров извади от групата големия грешник в мача със "сините" Бруно Оливейра. Така в мача със Славия партньор на Мартин Кавдански в центъра на отбраната ще е халфът Милен Гамаков. Димитров няма други проблеми с титулярите с изключение на лекуващия все още травма Маркиньо. Схемата, към която се придържат домакините, е 4-2-3-1, като атаката ще води таранът Преслав Йорданов.

В Славия също са настроение на вълна реваншизъм. През уикенда "белите" допуснаха нова издънка в първенството, след като не можаха да бият у дома новака в "А" група Любимец. Треньорът Асен Букарев е поставил задача на своите футболисти да вземат поне четири точки от предстоящите два мача с Черноморец и Левски. На "Овча купел" много добре осъзнават факта, че до края на годината трябва да спечелят колкото се може повече точки, ако искат да намерят място в първата седмица.

Единственият проблем на наставника преди мача е свързан с липсата на алтернатива на Атанас Курдов. Нападателят обаче постепенно възвръща формата си, а до момента има 5 гола в 7 мача. Букарев отново ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1. На върха на атаката ще действа Курдов, който ще бъде подпомаган от Христо Янев. По крилата пък ще действат Милен Василев и бразилецът Да Силва.

В предишния кръг Черноморец загуби у дома с 1:3 от Левски. В същото време Славия завърши наравно 1:1 с Любимец на "Овча купел".


Въпреки огорчението ми от последния мач смятам да загърбя гордостта си и да присъствам на... евентуалното извинение...


Любовта към отбора надделя ;)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот Bourgas » 25 сеп 2013 14:28

Ще присъствам и аз на извинението. Дано се извинят като хората.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот ntodorov » 25 сеп 2013 15:30

Любовта към отбора надделя ;)

Да Ванка. Нещо, като да се сърдиш на детето си... Винаги ще си го обичаш.
[offtopic]Колкото и да е смешно ми се развали съня след този мач...Отварях очи и гледах тавана, а чувството, че бях/ме излъган/и още не ме е напуснало...Ще гледам мача с други очаквания, пък, каквото стане. Паднат ли и днес - вече ще съм сигурен, че имаме слаб, но пък честен отбор...Като, че ли на последното повече държа. :oops: :P :mrgreen: :roll:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот anker1878 » 25 сеп 2013 16:52

ntodorov написа:
Любовта към отбора надделя ;)

Да Ванка. Нещо, като да се сърдиш на детето си... Винаги ще си го обичаш.
[offtopic]Колкото и да е смешно ми се развали съня след този мач...Отварях очи и гледах тавана, а чувството, че бях/ме излъган/и още не ме е напуснало...Ще гледам мача с други очаквания, пък, каквото стане. Паднат ли и днес - вече ще съм сигурен, че имаме слаб, но пък честен отбор...Като, че ли на последното повече държа. :oops: :P :mrgreen: :roll:[/offtopic]

Гроздовата с безсънието се справя , а пък бирата съвсем 8-)

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Славия (София) 25 септември от 19:00

Мнениеот burgazliqta » 25 сеп 2013 17:01

Момчета да викате и за мен :) Аз ще ви подкрепям от Варна-та :lol: :lol:
[center]Изображение[/center]



Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост