В ЦСКА нямах шанс за развитие

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

mega2
Мнения: 4
Регистриран на: 14 юли 2009 05:49
Контакти:

В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот mega2 » 14 юли 2009 05:58

Обичам отбора, но на този етап може би е по-добре, че напускам, сподели нападателят

Младият нападател на ЦСКА Мартин Тошев е новото попълнение на Черноморец. Днес той трябва да финализира договора си с тима, воден от Красимир Балъков. Тошев бе считан за една от младите надежди на Армията, но треньорското ръководство прецени, че повече няма да разчита на него. Футболистът разкри пред "7 дни спорт" с какви чувства напуска ЦСКА и как приема новия си клуб.
- Мартине, как се стигна до трансфера ви в Черноморец?
- Имаше запитване за мен от тяхна страна още отпреди това. Стигна се до преговори между двата клуба. В крайна сметка всичко бе уредено и се надявам да започна подготовка с новия ми клуб още утре (б. а. - днес).
- С какъв статут ще бъдете в Бургас?
- ЦСКА искаше да ме преотстъпи. Аз обаче категорично отказах. Смятам, че подобно нещо не е добро развитие за мен. Така се стигна до варианта да подпиша договор с Черноморец. Все още не е уточнено за колко години ще парафирам с клуба и какви ще са личните ми условия. Когато отида на място, ще уточним всичко.
- Какви са впечатленията ви от Черноморец?
- Вижда се, че вече това е един много сериозен отбор за българските стандарти.
Имат изключително високи амбиции първите ми впечатления са много хубави.
- Готови ли сте да защитавате високите цели на тима?
Продължава тук

icanmecan
Мнения: 159
Регистриран на: 06 апр 2009 13:06

Re: В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот icanmecan » 14 юли 2009 09:24

Бавен, неповратлив никъква техника големия играч няма що не получил шанс егати глупоста.

Потребителски аватар
todorov
Мнения: 410
Регистриран на: 07 апр 2009 09:36
Контакти:

Re: В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот todorov » 14 юли 2009 10:00

Добре ще бъде някой да изчисли колко минути е играл за ЦСКА миналото първенство и после да се прецени дали е имал шанс за развитие. Според мен той дори игра повече време от Муши.

mimyto
Мнения: 163
Регистриран на: 13 юли 2009 15:34
Контакти:

Re: В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот mimyto » 14 юли 2009 10:39

споко копоуе в Ч-ц шансове бол

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот kartago » 14 юли 2009 10:44

todorov написа:Добре ще бъде някой да изчисли колко минути е играл за ЦСКА миналото първенство и после да се прецени дали е имал шанс за развитие. Според мен той дори игра повече време от Муши.

Да бе, то гроздето много кисело, казала лисицата.................... ;)

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот a boy named goo » 14 юли 2009 10:50

Съгласен съм, че не му бе даден никакъв шанс от Любо Пенев, нищо фатално нямаше да стане, ако Тошев беше почнал титуляр няколко мача вместо онова куцо магаре Руи Мигел, който не направи нищо цял полусезон.
Прави ми впечатление, че Черноморец привличат млади и перспективни състезатели, първо Бранимир Костадинов, а сега и Тошев, очевидино там се мисли и за бъдещето.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
damnedbg
Мнения: 113
Регистриран на: 16 май 2009 12:23
Контакти:

Re: В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот damnedbg » 14 юли 2009 11:20

Абе Вие ц*кари грухтите срещу всички, дори и своите млади момчета. Защо коментирате нещо, което даже не сте изпитвали? Иде ми да Ви хукам до 9-то коляно ама файда няма. Прост народ. Момчето е младо, калпаво, не може да излезе и да почне да играе като Златан Ибрахимович. Адмирирам това, че отиде при Балъков в Черноморец не само, че шанс ще има. Ами и ще го развиват докато в ц*ска играе Руй Мигел... СУПЕР ИЗМИСЛЕН.КОМ Защо не млади таланти отколкото звезди, на които жените им стават по-известни в БГ от тях.
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ! И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ! САМО ЛЕВСКИ САМО ЛЕВСКИ! ОООО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот shumnaliq » 14 юли 2009 11:45

това че човека не е перскективен не значи че не е имал шанс. При чичо Митко имаше мн шансове.И се "наака"
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
damnedbg
Мнения: 113
Регистриран на: 16 май 2009 12:23
Контакти:

Re: В ЦСКА нямах шанс за развитие

Мнениеот damnedbg » 14 юли 2009 14:41

И всичките тея дето отидоха в Черно море не бяха перспективни, ама Ви биха :) То скоро ще стане Червено море :)
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ! И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ! САМО ЛЕВСКИ САМО ЛЕВСКИ! ОООО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта