СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ntodorov » 26 авг 2009 10:11

boys85 написа:
ntodorov написа:Черноморци - не бъдете тъжни. Успехите ви чакат...
http://www.youtube.com/watch?v=V03JP_2k-mE&feature=fvsr
Поздравявам ви с Armin и Dash. Страхотен саунд за автомобил.
http://www.youtube.com/watch?v=n4KrOOm8Nj8

Разбирал си от хубава музика.Транс ли слушаш? :)


Да. Армин ми е любим, харесвам и Пол Ван Дайк. Слушам ги навсякъде. Щерка ми е на 4 годинки и от сега е щура по тази музика :roll: В колата слушам поредицата "автотранс" на Армин. Зарежда отвсякъде. Когато ми е унило слушам: Силвър, Ласго, Берлина. Абе падам си по тази музика.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот greenpeak » 26 авг 2009 10:54

ntodorov написа:Това ми е последното писание тука. И това с хапчетата дето го пишеш ме убеждава, че пълнолетието е мираж за тебе.

***
Нали нямаше повече да пишеш тук :mrgreen: .
Склероза, може би???
Отиваш при личния си лекар и искаш хапчета за орусяване на мозъка.
Обясни му и за психичните си проблами. Той ще ти даде направление.
Пожелавам ти успех в лечението приятелю ntodorov-ШАРКИ.
****
Да не пропусна да ти благодаря и за поздрава.
Учудващо е, че не ни поздрави с "Фамилия Тоника" :mrgreen:

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ntodorov » 26 авг 2009 11:17

Момченце с малко пишленце. Казах ти да пишеш на лични. Не изпортвай нещата. Свързан съм с Варна и Черно море, макар и преди години, когато ти си бил попова лъжичка в ташак. Играл съм на Тича, с отбора на ВВМУ, защото там отбивах част от службата си (непонятно за теб). Това, че се ровя из този форум не е случайно. Ако времената бяха по-други и ти беше служил щеше да уважаваш батковците. Навремето на такива като теб в казармата им навираха главите в задниците със сополите барабар.
Пиши ми друг път на лични. Не искам да се занимавам с теб. Вече пиша сериозно и ако не знаеш, кога трябва да спреш си е вече твой проблем. Порасни. Ако смяташ да продължаваш с неадекватните ти вметки - ще те наакам здраво.

ПС: Това, че ти намираш постовете ми като обидни и заядни са презумпция на недорасъл мозък. Уважавам хората в този форум, свързан съм с Варна. Гледал съм Морето преди години, подържах го и на мачовете с Искра и ПСВ. Не ми е безразлично какво става с отбора, но с такива фенове, като теб има само един начин за диалог...и аз го практикувам единствено и само с теб - вечно недорасли пуберо (ВНП)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот greenpeak » 26 авг 2009 11:36

Отново виждам пяна по устата ти, приятелю ntodorov-Шарки :shock: .
Отново бесовете са споходили отрудения ти делник.
Лоша е явно диагнозата на специалистите.
Но аз съм оптимист. Медиците ще ти помогнат.

Имаш моята морална подкрепа. С теб съм. Дерзай.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ntodorov » 26 авг 2009 15:45

greenpeak написа:Отново виждам пяна по устата ти, приятелю ntodorov-Шарки :shock: .
Отново бесовете са споходили отрудения ти делник.
Лоша е явно диагнозата на специалистите.
Но аз съм оптимист. Медиците ще ти помогнат.

Имаш моята морална подкрепа. С теб съм. Дерзай.


ВНП ( вечно непораснал пуберо) :( , казах ти да пишеш на Лични. Не разваляй форума. Между другото, явно си по-голяма дрисня от тази, която някога си "сътворявал" :o ...Това последното го приеми, като комплимент. Искам да ти напиша и други работки, но вече на Лични...Що се касае за твоята морална подкрепа - можеш и ставаш да крепиш само две неща с овална форма побиращи се в слип. ;) Дерзай...Иначе - ДА - медицината е силна, но за теб е безпомощна.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот greenpeak » 26 авг 2009 19:35

Приятелю ntodorov-Шарки,

отново съзирам в думите ти огъня на лудостта :shock: .

За теб изходът е един: "Областен диспансер за психични заболявания със стационар" Проф. Ив. Темков"- Бургас", Адрес: гр. Бургас 8000 к/с "Лазур" парк "Езеро", тел. 056/ 816 301; 056/ 816 302 - Централа.

Знам, че крачката която трябва да направиш е трудна, но ти сам трябва да вземеш това съдбоностно решение. В името на собственото ти щастие и щастието на семейството ти.

Отново безрезервно получаваш моята морална подкрепа. Вярвам в правилния ти избор.
С теб съм. Дерзай.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ntodorov » 26 авг 2009 20:14

greenpeak написа:Приятелю ntodorov-Шарки,

отново съзирам в думите ти огъня на лудостта :shock: .

За теб изходът е един: "Областен диспансер за психични заболявания със стационар" Проф. Ив. Темков"- Бургас", Адрес: гр. Бургас 8000 к/с "Лазур" парк "Езеро", тел. 056/ 816 301; 056/ 816 302 - Централа.

Знам, че крачката която трябва да направиш е трудна, но ти сам трябва да вземеш това съдбоностно решение. В името на собственото ти щастие и щастието на семейството ти.

Отново безрезервно получаваш моята морална подкрепа. Вярвам в правилния ти избор.
С теб съм. Дерзай.

Вече акаш извън памперса...Впрочем виждам, че имаш точния адрес и телефоните на диспансера...Кога лежа там бе малък ?
Нц, нц, нц. Жалко - а си млад още.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот greenpeak » 26 авг 2009 20:36

Приятелю ntodorov-Шарки,

Знам, че крачката която трябва да направиш е трудна, но ти сам трябва да вземеш това съдбоностно решение. В името на собственото ти щастие и щастието на семейството ти.

Разбирам вътрешната ти съпротива, просто се примири. Има специалисти за проблема ти.

Адресът е бургаски както виждаш. Ще си близо до своето ПСФК "Айтос".

Вярвам в правилния ти избор.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ntodorov » 26 авг 2009 23:28

greenpeak написа:Приятелю ntodorov-Шарки,

Знам, че крачката която трябва да направиш е трудна, но ти сам трябва да вземеш това съдбоностно решение. В името на собственото ти щастие и щастието на семейството ти.

Разбирам вътрешната ти съпротива, просто се примири. Има специалисти за проблема ти.

Адресът е бургаски както виждаш. Ще си близо до своето ПСФК "Айтос".

Вярвам в правилния ти избор.

Отговорил съм ти в Лични... Иначе съфорумници. Извенете това малко недоразумение на природата - Греенчо. :o Той си е научил стихотворението и ще си го повтаря до първи клас. :oops: Дете, кво да го прайш. :| Днес му беше труден ден. А аз ви се извинявам, че му удисвах на малкото мозъче, но обещавам, че полемиката си с "ТО" ще я водя на ЛИЧНИ.
Извинявайте. С "ТО" ще се разберем от раз...Хайде Греенчо отивай на Лични, че се излагаме тука мойто момче... :arrow: Винаги съм зачитал децата и никога няма да ги оставям в неведение. ;)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта