20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 02 дек 2023 17:56

съмнява ме да срещнем същия отбор като първия полусезон дето бихме с лекота :lol: :lol: Славия са доста опасни със Заги начело, но се надявам на нов измъчен успех, поне не би трябвало да ни липсва мотивация :P

единствено ме притеснява, че сме без Сула и Ил. Илиев...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 02 дек 2023 18:02

Можем да сме сигурни, че играем срещу Славия и срещу БФС на Агата. Иначе Славия се вдигнаха при Загорчич. Най-неудобния стил и съперник на Илиан. А ние ще сме и без Илиан….Жалко, че го няма физкултурника Бакеро да ни направи мача. Ще е тежко, много тежко, но от нас зависи да поуплашим ибрикчиите на Агата, дето идват да ни посекат.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 02 дек 2023 18:28

Той Илиан ще е съвсем наблизо, а и на Петьо няма да му е за първи път. Сула обаче много ще ни липсва, тази простотия дето я направи... Като добавим и един евентуален Гинчев или Гидженов, майка плаче. Като гледам нападателите ни надеждите ми са пак в Живко, Васко, Влатко или Даниел.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 02 дек 2023 18:47

Vladislav написа:Той Илиан ще е съвсем наблизо, а и на Петьо няма да му е за първи път. Сула обаче много ще ни липсва, тази простотия дето я направи... Като добавим и един евентуален Гинчев или Гидженов, майка плаче. Като гледам нападателите ни надеждите ми са пак в Живко, Васко, Влатко или Даниел.


Абсолютно вярно! Тежък, много тежък мач. При гостуване на Овча купел, сякаш щях да съм по-спокоен. Ако продължаваме да не реализираме положенията си, ще си патим. А сега без Сула, и положения ще има по-малко. Дано не съм прав. Ако покажем нашата си игра и реализираме надмощието си, ще съм щастлив. Дано и съдиите не развалят мача! Желая успех, дано и късмета е с нас.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот TheSailor » 02 дек 2023 18:53

Очаква ни тежък мач, в който ще се радвам да видя отново 3-те точки за нас.

И сега към всички фенове : Отборът ни има реалния шанс да зимува 1-ви в класирането. На фона на това, че нямаме бюджетът на останалите отбори, футболистите и треньорите си свършиха работата перфектно. Не смятате ли, че заслужават на този мач, стадионът да е пълен докрай ?? Аз мисля, че трябва да се отблагодарим подобаващо и да напълним стадиона до краен предел, всички да сме там и да подкрепяме отбора. Дори смятам, че е редно и да има шествие от центъра("Севастопол") към стадиона. Правя апел към всички, тези хора заслужават да ги наградим с голяма подкрепа. Давайте всички там заедно. Не може само да искаме, трябва и да даваме. Наистина апелирам, за създаване на шествие към стадиона. Това е празник за града ни, хора, отборът ни е 1-ви. Трябва по-сериозно от публиката.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот 'enki' » 02 дек 2023 19:12

Днес след изравнителния гол с човек по-малко без Сула показахме как се прави. Този дух ще ни отведе и до победа над Славия.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 02 дек 2023 19:31

Алекс може да замени Сула, а на крилото Милушев - ще имаме пак два креативни халфа. Не мисля, че Алекс е по-слаб плеймейкър от Сула. Днес изведе Иса 2 пъти в голова позиция.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Батстанчо » 02 дек 2023 20:29

Шутъра е прав за Алекс. Мисля си, че и някакъв вариант на контриращ отбор ще изненада всички, включително и Славия. Илиан си знае работата, но мачът наистина ще е ужасно труден. Ако Васко, Пабло и Дидо да здрави, ще имаме биткаджии. С Алекс пред тях, и Милушев или Ники Златев по крилото, ще изглеждаме добре.
Не мисля, че ще загубим мача, но предпочитам да го спечелим!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот greenpeak » 03 дек 2023 10:14

ShooterMan написа:Алекс може да замени Сула, а на крилото Милушев - ще имаме пак два креативни халфа. Не мисля, че Алекс е по-слаб плеймейкър от Сула. Днес изведе Иса 2 пъти в голова позиция.


Алекс e много по-качествен от Сула!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 03 дек 2023 10:19

Съгласен съм. Аз съм от най-големите фенове на Алекс и даже много остро реагирах на слуховете, че ще бъде отпратен в началото, когато адаптацията му беше трудна и се моташе в дубъла ни. Алекс е доста недисциплиниран и това го спъва да е още по-добър…..но и Сула си показа рогата вчера. Все пак толкова добри играчи е нормално и да са криви в главата и чепати характери.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта