30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Vladislav » 12 май 2023 18:48

Абсолютно споделям. Има кой да играе- Панов отдясно, Роската централен. За другия мач ще стане сигурно по- сложно като изгорят Васко и Велев. А съпругът на госпожа Раева да се моли да се назначават само мухльовци в ръководството на НАП, че иначе ще стане забавно.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот 'enki' » 12 май 2023 19:08

Veso1913 написа:Не виждам от какъв зор да отписваме който и да е мач.Излизаме,играем на макс и каквото-такова.Никакви сметки,битка до последно.Другите да си правят сметките и далаверките.На нас ни трябват точно такива мъжки мачове и всичко да си зависи от момчетата и треньорите.Относно наказаните/да не забравяме че точно наказаните имат и най много минути и това ще им е почивка,вярно в неподходящо време,но го има/,Цецо се връща на десния бек,а Росен или Дани в защита.В центъра ще бъдат Васко и Велев най вероятно.Останалите които и да пусне няма да сбърка.Сула се оказа просто незаменим плеймейкър,адмирации за трансфера му и разбира се търпението към него.Хубаво че също изтърпяха и Алекс.Аз не мисля че в момента имаме слаба позиция в отбора,даже имаме сериозно,макар и недотам очаквано надграждане.На лявото крило Пачеко и бразилчето+Сашо като много сериозна опция.В дясно Алекс + останалите които се въртят в тази зона и Виктор да ги стряска.А Машадо може да се окаже търсената важна част от пъзела на атаката.Аз нямам притеснения вече,освен от прекаленото много мачове за кратко време и за капак сериозните пропътувани километри.Най хубавото е че Илиан успя да ги вкара в супер форма в най важната част от сезона и ни кара да мечтаем.Аз съм пълен оптимист и продължавам да вярвам в класирането ни за Европа,макар че ТРЯБВА да се борим не само на терена,ами и срещу едни 40г приятелства.Между другото Раев вече ревна от съдиите,че щял да му свири съдия от Варна.Представяте ли си?От ВАРНА!Не както са свикнали да са само и единствено от София,че и го почна от сега.А най вероятно е сложен да им помага,какво като е от Варна?Ще свири каквото му кажат шефовете му,а те са си от шопско все пак.


Мда, Сула наистина излезе много добро попадение. Вчера точно това си мислех докато гледах мача срещу делиорманците. На няколко пъти останах изумен колкото добре задържаше топката, сменя посоката бързо и успява да прибере кълбото между краката си. На всичко отгоре изглежда и точно момче. И за Машадо също съм съгласен. Търси го гола. Не бих казал, че ме е впечатлил нещо с отигравания, но пък е винаги на точното място, а това не е малко.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Vladislav » 12 май 2023 19:21

Машадо засега е абсолютен калитар. Разбира се това ни върши работа.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Nobody007 » 12 май 2023 20:59

'enki' написа:
Veso1913 написа:Не виждам от какъв зор да отписваме който и да е мач.Излизаме,играем на макс и каквото-такова.Никакви сметки,битка до последно.Другите да си правят сметките и далаверките.На нас ни трябват точно такива мъжки мачове и всичко да си зависи от момчетата и треньорите.Относно наказаните/да не забравяме че точно наказаните имат и най много минути и това ще им е почивка,вярно в неподходящо време,но го има/,Цецо се връща на десния бек,а Росен или Дани в защита.В центъра ще бъдат Васко и Велев най вероятно.Останалите които и да пусне няма да сбърка.Сула се оказа просто незаменим плеймейкър,адмирации за трансфера му и разбира се търпението към него.Хубаво че също изтърпяха и Алекс.Аз не мисля че в момента имаме слаба позиция в отбора,даже имаме сериозно,макар и недотам очаквано надграждане.На лявото крило Пачеко и бразилчето+Сашо като много сериозна опция.В дясно Алекс + останалите които се въртят в тази зона и Виктор да ги стряска.А Машадо може да се окаже търсената важна част от пъзела на атаката.Аз нямам притеснения вече,освен от прекаленото много мачове за кратко време и за капак сериозните пропътувани километри.Най хубавото е че Илиан успя да ги вкара в супер форма в най важната част от сезона и ни кара да мечтаем.Аз съм пълен оптимист и продължавам да вярвам в класирането ни за Европа,макар че ТРЯБВА да се борим не само на терена,ами и срещу едни 40г приятелства.Между другото Раев вече ревна от съдиите,че щял да му свири съдия от Варна.Представяте ли си?От ВАРНА!Не както са свикнали да са само и единствено от София,че и го почна от сега.А най вероятно е сложен да им помага,какво като е от Варна?Ще свири каквото му кажат шефовете му,а те са си от шопско все пак.


Мда, Сула наистина излезе много добро попадение. Вчера точно това си мислех докато гледах мача срещу делиорманците. На няколко пъти останах изумен колкото добре задържаше топката, сменя посоката бързо и успява да прибере кълбото между краката си. На всичко отгоре изглежда и точно момче..


Да добавя може би, че бе малшанс да получи жълт картон в гостуването на Ботев (Вр) и по тази причина алжирецът пропусна първия мач с Лудогорец. Освен задържането и разиграването на топката, има и хубав пас. Още помня онова магическо подаване към Ники Златев срещу Хебър в края на мача.
Жалко, че трябваше да пропусне мача с Лудогорец на Тича.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот Veso1913 » 12 май 2023 21:02

Vladislav написа:Машадо засега е абсолютен калитар. Разбира се това ни върши работа.

Нека го кажа отново.Машадо е в лоша кондиция.Влезе като резерва,побяга малко и започнаха да му се схващат краката.Дадоха му някакво прахче/вероятно магнезий/че да продължи мача.Иначе казано се забелязва голямото му желание за игра и или късмета към гола,или умения пред гола.Но и в двата случая това за нас си е ОК.Надявам се след една добра подготовка да се превърне във важен голаджия като Жека и разбира се да донесе пари за изграждането на следващата трибуна.
п.п."
Да добавя може би, че бе малшанс да получи жълт картон в гостуването на Ботев (Вр) и по тази причина алжирецът пропусна първия мач с Лудогорец. Освен задържането и разиграването на топката, има и хубав пас. Още помня онова магическо подаване към Ники Златев срещу Хебър в края на мача.
Жалко, че трябваше да пропусне мача с Лудогорец на Тича.". Какъв малшанс за картона?Илиан се опита да го предпази от артон,пусна го от ЗОР ,а съдията със светнали очички му даде картон още при първото нарушение.Късмет ли?Живо изнасилване на късмета от страна на придворните съдии на Домуса.
То и затова изглеждахме по зле срещу лудите у дома.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот ticha i vladislav » 13 май 2023 10:37

Когато играхме с Хебър в Пазарджик,терена ми се стори отвратителен,топката подскачаше на където си иска.
Дано бързо да се приспособим към тревата и да им праснем 2 гола като за Купата.
Последна промяна от ticha i vladislav на 14 май 2023 15:27, променено общо 2 пъти.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот greenpeak » 13 май 2023 14:53

Групата:
Георги Георгиев, Иван Дюлгеров,
Цветомир Панов, Мартин Дичев, Александър Василев, Росен Стефанов, Влатко Дробаров,
Арлинд Дакай, Васил Панайотов, Стефан Велев, Мишаел Алвес, Велислав Василев, Мазир Сула, Берк Бейхан, Алекс Фернандес, Николай Златев, Едгар Пашеко, Наско Илиев, Исмаил Иса, Матеус Машадо.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12293
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2023 11:52

И трето и най-важно - може ли такива важни решения да се вземат в последния момент? Че ние реално 3-4 дни преди мача изобщо не знаем къде ще се играе този мач?! Може би отборът, а и някои фенове имат вече някакви резервации в хотели да речем? Може би е имало някакъв план за пътуването към София и т.н. Кога ще ни кажат къде ще се играе мача - може би в деня на самия мач или как ??? Просто това е пълно безхаберие, некадърния и мазен Перукан час по-скоро да се измита от БФС, че едвам ги издържам вече тия глупости.... Като ще се играе в друг град и стадион, поне 1 седмица по-рано трябваше да бъде ясно къде, кога и що!!!

Аха, ясно, Перукан виновен. И все пак не е ли работа на ловешките ви дружки да организират предстоящия мач бидейки в ролята на домакини, и съответно да потвърдят и мястото на срещата? Това моткане не дойде ли всъщност от тях, хм?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот ogrizko » 15 май 2023 16:08

TristaNNN написа:Аха, ясно, Перукан виновен. И все пак не е ли работа на ловешките ви дружки да организират предстоящия мач бидейки в ролята на домакини, и съответно да потвърдят и мястото на срещата? Това моткане не дойде ли всъщност от тях, хм?

мда ..перукан е виновен и за фалитите на ЦСКА и Левски.... понеже си затваря очите и лицензира някои отбори дори да не отговарят на правилата и да задлъжняват яко! ако отнемаше лицензи навреме докато са малки задълженията, единия отбор нямаше да фалира, а другия нямаше да се бори да не фалира...

перукан е виновен и за липсата на стадион... аз ако съм част от правителството и мога да решавам - да не мислиш, че ще дам някакви пари на тая корумпирана сган дето са се събрали там?!

перукан е виновен за това, че българския футбол е на дъното... и да, като ще вземат подобни решения - нека ги вземат по-рано, за да е добра организацията! а не всичките планове на отборите да се объркват, щото налагат и после отменят наказания броени дни преди мача!
Изображение

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12293
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 30+1 кръг /ЦСКА - Черно море/ 15.05 понеделник 18.00

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2023 16:12

Абе не е работа на Перуката да върти шайбата и да дири стадион за домакинството на милото ви тиренце, бре! :))
Какви фалити, какви пет лева...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта