Купа на Бг /Лудогорец - Черно море/ 11.05 четвъртък 19.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: Купа на Бг /Лудогорец - Черно море/ 11.05 четвъртък 19.00

Мнениеот Nobody007 » 12 май 2023 13:21

Vladislav написа:
Nobody007 написа:За дузпата - аз лично се радвам, че не я свири Гидженов. Сега никой от феновете на Лудогорец не се оплаква, че са били ощетени с решението. А ние си вкарахме нов гол на Лудогорец, който нямаше как да бъде отменен.

Ти наистина ли не правиш разликата? При отсъждане на дузпа жълтия картон е задължителен (спиране на голова атака- подаването е към наш футболист, а вратаря не си е на вратата). В случая той е втори такъв и те остават с 10. Ако не я вкараме- отпадаме в редовното време. Ако обаче я вкараме- играем 2х15 минути с човек повече. Дали няма никаква разлика?
Сега пак отпаднахме, само че тичаха 30 минути нахалост.


Да... Жълтия картон стваше втори, т.е. червен. Две продължения с човек повече. Мача наистина ставаше друг до края...

Ent
Мнения: 417
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Купа на Бг /Лудогорец - Черно море/ 11.05 четвъртък 19.00

Мнениеот Ent » 12 май 2023 13:25

Вторият гол бе вкаран от феновете. Така става когато си подкрепяш отбора нонстоп до последен дъх. Това се предава на играчите. последните 15 минути на редовното всички озверяха и буквално мачкаха делиорманците. Без подкрепата на публиката това нямаше да стане.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: Купа на Бг /Лудогорец - Черно море/ 11.05 четвъртък 19.00

Мнениеот Nobody007 » 12 май 2023 13:30

Iceberg написа:
Vladislav написа:Едно голямо браво на нашия отбор. За желанието, за влагането, за тактиката, за всичко. Да не забравяме че тези момчета вече 4 седмици играят сряда- събота. Ние нямаме възможностите на резенките да ротираме състава. И въпреки всичко за тези 8 мача имаме една единствена загуба. Дузпите са си чист късмет и няма за какво да се вини който и да е. И Наско ако беше уцелил вратата това нямаше хващане, и Дюлгера докосна топката на пловдивския дебелак... Публиката ни няма смисъл да се коментира- цял мач, а и след него. През този сезон вече победихме всички без Арда и числата, но пък от тях и не загубихме. Тегаво е че се хвърлихме 120 минути, в крайна сметка победихме, но отпадаме.
Сега да поговорим за съдиите. Ама още от първия мач. Не ни дадоха чиста дузпа там, с която хипотетично става 2:2. Вчера хубавеца Гидженов... такава игра с ръка не я отсъжда за втори път в наш мач. Това навсякъде се свири. Всъщност и тук се свири. Сигурно и от въпросния Гидженов се свири, но не и за нас. За жълтия картон на Виктор (там изгаряше от желание пък да го гони). Хубаво отсъди игра с ръка, но хайде да си припомним какво отсъди същия хубостник за същото нещо в едното наказателно поле на Коритото. Ами нищо.
Сега предстои грандиозен финал за купата между Отца и Сина. Очакват се 300- 400 мазни дюнерджии от Долината на широките гащи (разбира се с организиран транспорт и сух пакет), към 1000 столични глорихънтъри, още към 500 дето ще се чудят какво да правят на 24 май, 8-те платени фена на числата и Стойчо Младенов.
Искам само титлата на Лудогорец да зависи от последния им мач срещу нас, но най- вероятно шалварите ще са вързани още преди това.


Много точно казано, абсолютно вярно е и съм напълно съгласен с всичко, освен последното изречение. Аз пък точно обратното - искам до последния мач тези да са си осигурили титлата. Искам да си ги праснем с кеф, отново да ги надиграем ако можем, но това да не е за сметка на титла за припоците! Предпочитам Лудогорец за шампион, колкото и в последно време да се дърлим с тях и да са ни мачовете "на литър кръв и метър кожа".


Аз също не съм за титла на припоците честно казано... и предпочитам Лудогорец да са си осигурили титлата преди мача с нас, макар че в този случай - загубата им на Тича ще бъде в мач без никакво знаение за тях.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Купа на Бг /Лудогорец - Черно море/ 11.05 четвъртък 19.00

Мнениеот Vladislav » 12 май 2023 13:50

На мен пък ми е през оная работа кой ще става шампион. Ако искат и Добруджа да стават. Факт е че отбора на невисокия човек от Микре има голяма фенска подкрепа. Доколко това е ЦСКА и дали има 30 титли или нито една е друга работа. Насреща му Агата, който заедно с господин Раев са основните стълбове дето крепят пияниците в БФС. А тези последните пък са главните виновници га има Гидженовци, Чинковци и т.н.. И заради същите тези плащаме след всеки мач глоби. Така че- все ми е едно.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Купа на Бг /Лудогорец - Черно море/ 11.05 четвъртък 19.00

Мнениеот 'enki' » 12 май 2023 14:40

Чиста дузпа не ни свири този мухльо съдията. Коментаторите в студиото на Диема се осмелиха най-накрая да изкажат някакво мнение и да попитат приглушено едно неудобно въпросче, вярно на грешните хора, но все пак някаква наченка на журналистика. Колкото и да презирам Тирето, заради машинациите с лиценза, Лц вече са обществен враг номер 1. Те са туморът, който сам си подарява титлите. Отбор без фенове и собствени кадри. Повече от десет години имат най-добрата школа и не са наложили нито един свой юноша. Какъв е смисълът този отбор да го има в този му вид? За кого го правят? Заради егото на Гела ли? Аз не виждам друг отговор.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plovdiv_1926 и 40 госта