28 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 30.04 неделя 17.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 30.04 неделя 17.45

Мнениеот Sole » 30 апр 2023 22:04

Видя се ,че числото са пълен въздух на фона на играта на Моряците. Червенодрешковците ги спаси само каузата,че "Левски" трябва да са 4ти и страхливия подход на Илиан. Излишно е да споменаваме,че половината точки на числото са от съдийски аванти. Тези можехме да ги смачкаме с лекота и то с класика! Но уви Илиан за пореден път подходи в стил "страх лозе пази". До смените в 70мин абсолютно загубено време, за да се убедим,че нито има дявол, нито е черен! Не знам Димов за какво го пуска на терена въобще. Мойте уважения за това което е дал капитанът за Ч.море,но е свършил с футбола на ниво професионален футбол. Нито може да организира изнасяне на топката,нито да отнеме чисто топката, да не говорим за извеждащ пас. Ако Велев някой го броят като най слабото звено в Ч.море,то Велев изглежда като Меси на фона на Димов) Дори с един Дакай вместо Димов щяхме стоим много по добре в средата на терена и по ефективни в атака. А можехме да почнем офанзивно с Иса и Наско....да ги качим на разлика, пък после да видим съдиите как ще спасяват числото!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 28 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 30.04 неделя 17.45

Мнениеот ogrizko » 30 апр 2023 22:55

Sole, абсолютно не съм съгласен с този твой коментар :)

първо Димов отсъства прекалено дълго и няма игрова практика и не се знае с една хубава подготовка и малко мачове как ще бъде - същите приказки се говореха и за Иса, че е свършил, а сега ни е един от основните козове :) Димов като присъствие ако щеш е важен в подобни биткаджийски мачове точно с 1948 докато Дакай точно в подобен мач може и да се огъне....

също така, относно Илиан и страхливостта.. изобщо не мисля така!!! точно по подобен начин трябва да се провеждат мачовете и 90 мин. да сме опасни!!! предния сезон ми писна да играем 70 мин. топ докато ни свършат силите и накрая да ни изравнят или да ни бият...... един мач се играе 90 мин. и трябва да имаш добър план как да го проведеш целия... като аз лично предпочитам след 60 мин. да сме по-опасни дори, защото все пак в края на 90-те минути се решава мача, със силни 60-70 мин. 1000 пъти сме губили точки!! така че както казах само от резултата не съм доволен, не знам дали има друг отбор чак така да е мачкал числата игрово
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 28 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 30.04 неделя 17.45

Мнениеот Vladislav » 30 апр 2023 23:50

Направихме много добро второ полувреме и малко по- сковано първо. Жалко само че не спечелихме. Тези не са случаен отбор. Можехме да починем срещу Арда, но...

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 30.04 неделя 17.45

Мнениеот ShooterMan » 30 апр 2023 23:58

Аз съм изключително доволен от играта през ВТОРОТО полувреме! Като тази силна игра дойде от това, че играхме с 2 офанзивни халфа и най-вече, че Сула се върна в центъра да изнася, а Алекс заигра зад нападателя. И смятам, че стояхме супер. Ние направо смачкахме тези смешници на Цеката, футбол се игра предимно в тяхното наказателно поле, че и даже в малкото им наказателно. Разбира се, реферчето Железов ги подпря брутално, но това не променя факта, че изиграхме много силен мач и пак ще кажа - причината беше, че играхме с офанзивни халфове, че имаше някой като Сула да изнася, а не Велев! И ето, да - няма го Велев да пречи и видяхме какъв футбол играхме. Аз съм доволен, сега, като не влиза - не влиза, изпуснахме поне 7-8 100% голови ситуации, има и такива дни. Според мен се видя и, че Сашо Василев се справя по-добре от Цецо - изглеждаме много опасни по фланга. Ако нещо не ми хареса, то беше инертния Иса - явно позагуби форма, но да не бързаме, той показа, че е способен на изненади. Категорично не харесах Матеус Машадо на крилото. Игра към 25 минути и нямаше вярно отиграване, освен това и страхлив нещо в единоборства....да беше влязъл оня другия, Мишел Алвеш - той с Хебър показа, че си е по-крило от този. А най-добре да беше влязъл Ники Златев. Както и да е.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 28 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 30.04 неделя 17.45

Мнениеот Nobody007 » 01 май 2023 09:47

Браво моряци.
Страхотна игра. Нападателен футбол. Мачкане на отбор, който е трети в класирането. Създадени куп положения срещу прехваления отбор на числото. ВАР на два пъти се наложи да отменя попадения, след като моряците пращаха топката в мрежата…
Много малко не достигна за да вземем победата. Особено през второто полувреме - когато толкова вдигнахме оборотите, че числото изглеждаха тотално объркани.
Сула разиграваше добре в средата. Пашеко бе много активен, а Василев бе навсякъде.. Силна игра. Велев се видя, че трябва да бъде твърда резерва. Ще го кажа по друг начин - не липсваше във вчерашния мач. Дани Димов бе много по-активен на тази позиция.
За числото да кажем ли нещо …. Бяха дошли за равен резултат и бавеха от първата минута. Железов трябваше да подканя всеки път със свирка Наумов да вкарва топката в игра. Така и не получи картон за това си бавене на играта (както да споменем и факта, че никой от играчите им не получи картон въпреки многото нарушения срещу моряците). Националът им Кирилов започна на фланга срещу Василев. Явно не му хареса и отиде на другия фланг. Там пък Виктор го направи смешен. Другият национал - Русев … изобщо пък не показа нещо, с което да го запомним. Треньорът им Янчев… подвикваше от тъч-линията като овчар през второто полувреме… Без резултат…
Те и фенове нямат… освен онези 7-8 на заплата. Щастливо успяха да се докопат до точката в този мач. И добре че са чернодрешковците, които колкото могат им помагат…
Браво моряци !!! Страхотен футбол. Силна игра.
Последна промяна от Nobody007 на 01 май 2023 10:22, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 28 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 30.04 неделя 17.45

Мнениеот greenpeak » 01 май 2023 10:22

Здрав мач стана, ако имахме класа в завършващата фаза щяхме да победим.
Проблемът при нас е в липсата на класа!!!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 28 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 30.04 неделя 17.45

Мнениеот 'enki' » 02 май 2023 22:49

Тези положения трябва да се вкарват. Точка. След като си пропуснал толкова много, няма на кого да се сърдиш.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта