Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот ogrizko » 04 окт 2022 11:38

gong-Привличането на централен нападател ще е приоритет за Черно море по време на зимния трансферен прозорец. В момента наставникът на варненци Илиан Илиев оглежда няколко опции.

Играчът ще е от чужбина, като различни мениджъри вече са направили предложения на “моряците”.

Както е известно, те продадоха Евгений Сердюк на ЦСКА 1948. Малко на пожар Илиев привлече Исмаил Иса, който се върна след дълго отсъствие на “Тича”.

Видно е обаче, че нападателят е далеч от най-добрите си дни и трудно може да е сериозна алтернатива за върха на атаката. Матиас Курьор също в момента е използван в нападение.
-=-=-=-=-=-
наистина засега Исмаил Иса за съжаление не успява да оправдае очакванията ...изглежда не може да си върне старата форма, защото като го гледам да скача за висока топка ми изглежда сякаш не отлепя повече от 10см от земята ..бързината му е няма също и оттам изглеждаме ялови :) много се надявах да успее, то има още време де... но надали?!

от друга страна е хубаво, че отрано имаме шанс да помислим за необходимата селекция..след продажбата на Сердюк нямаме шанс за топ 3 или 4 затова дано футболистите заиграят още по-добре като отбор до зимата и новите попълнения дето ще вземем да се окажат успешни :)
Изображение

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Sole » 04 окт 2022 16:11

Най хубавото в случая е, че на Иса договорът е до края на декември тази година ;)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ogrizko » 05 окт 2022 13:12

това ще е най-доброто ако вземем по-добър от него в крайна сметка :) ако вземем фоде гираси жирафа 2 или нещо от сорта ...по-добре да си стои иса-та :)))
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ShooterMan » 05 окт 2022 15:57

1000 пъти казахме, че с Иса няма да стане, но Илиан беше твърде упорит, за да го проумее. Цяло лято прекарахме в илюзии, вместо да намерим човек за поста.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот 'enki' » 05 окт 2022 18:13

А на мен ми е най-интересно за какво отидоха парите от трансфера на Сердюк. Барем някоя седалка да бяхме сменили.

Mariner
Мнения: 53
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Mariner » 06 окт 2022 03:20

'enki' написа:А на мен ми е най-интересно за какво отидоха парите от трансфера на Сердюк. Барем някоя седалка да бяхме сменили.

Отидоха там, където отидоха и парите от трансферите на Мартин, Джуниър, Курьор, Родриго, Леандро и всякакви други трансферчета и откупни клаузи - не и по сметката на отбора.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот 'enki' » 06 окт 2022 18:35

Mariner написа:
'enki' написа:А на мен ми е най-интересно за какво отидоха парите от трансфера на Сердюк. Барем някоя седалка да бяхме сменили.

Отидоха там, където отидоха и парите от трансферите на Мартин, Джуниър, Курьор, Родриго, Леандро и всякакви други трансферчета и откупни клаузи - не и по сметката на отбора.


Мдаа, надявам се, че се приспадат от задълженията (кредитите) ни към собственика. Все пак това са приходи на клуба.

А относно това, кой ще е новият нападател - aми май най-добре ще е да не е много добър, че поне да изкара до края на сезона преди да ни го отмъкнат.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот KIL » 09 окт 2022 08:46

'enki' написа:
Mariner написа:
'enki' написа:А на мен ми е най-интересно за какво отидоха парите от трансфера на Сердюк. Барем някоя седалка да бяхме сменили.

Отидоха там, където отидоха и парите от трансферите на Мартин, Джуниър, Курьор, Родриго, Леандро и всякакви други трансферчета и откупни клаузи - не и по сметката на отбора.


Мдаа, надявам се, че се приспадат от задълженията (кредитите) ни към собственика. Все пак това са приходи на клуба.

А относно това, кой ще е новият нападател - aми май най-добре ще е да не е много добър, че поне да изкара до края на сезона преди да ни го отмъкнат.


400 000 лв. са преведени на ДЮШ "Черно море" за терени и други! За първи път! Но...,все пак е нещо.
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот 'enki' » 09 окт 2022 14:02

KIL написа:
'enki' написа:
Mariner написа:
'enki' написа:А на мен ми е най-интересно за какво отидоха парите от трансфера на Сердюк. Барем някоя седалка да бяхме сменили.

Отидоха там, където отидоха и парите от трансферите на Мартин, Джуниър, Курьор, Родриго, Леандро и всякакви други трансферчета и откупни клаузи - не и по сметката на отбора.


Мдаа, надявам се, че се приспадат от задълженията (кредитите) ни към собственика. Все пак това са приходи на клуба.

А относно това, кой ще е новият нападател - aми май най-добре ще е да не е много добър, че поне да изкара до края на сезона преди да ни го отмъкнат.


400 000 лв. са преведени на ДЮШ "Черно море" за терени и други! За първи път! Но...,все пак е нещо.


Това определено е крачка в правилната посока.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ShooterMan » 09 окт 2022 23:45

Щом инвестираме в ДЮШ съм ЗА с 2 ръце. Обаче - на нашите не им се отдава медийния мениджмънт! Това трябва да се обяви ШИРОКО!!! Защо? Първо - ние феновете да не задаваме въпроси. Второ -реклама - да чуят децата из България, че тук има яка школа, терени, кеф ти Марто Минчев, Илиан Джуниър, Виктор, Дюгера, Златев и т.н. - национали! Това трябва да се рекламира широко, ако щете -пропагандира! Не е казано, че талантите са само родени във Варна и околността. Нека идват по 200-300 деца за едно място, да отсяваме още повече таланти. Както беше Литекс навремето школата.....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта