12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот ogrizko » 17 сеп 2022 19:44

Изображениеvs.Изображение
хич няма да е лесен мача по много причини, просто най-важното май ще бъде просто да бием с половин гол разлика поне...
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

ShooterMan
Контакти:

Re: 12 кръг /Черно море - Ботев Враца/ 30.09 петък 17.00

Мнениеот ShooterMan » 17 сеп 2022 22:04

Не, този мач ще е много лесен ако в нащия щаб се наспят хубаво и на свежа глава осмислят нещата.
----------------------Дюлгеров---------------------
Попа--------Живко------Босанчич------Панов
-----------Клементе----Васката--------------------
Велислав-----------Сула-----------------Златев
---------------------Закария----------------------

Излизат тези 11 и така подредени и Ботев Вр заминава на 3 и нагоре, точно толкова, колкото им нанизват другите без проблеми.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 17 сеп 2022 22:32

ShooterMan написа:Не, този мач ще е много лесен ако.....

ами не знам ....прекалено много фактори има дето не са в наша полза в момента и не виждам как може да ни е лесен мача честно казано ;)
първо, враца са с нов треньор и повдигнат дух и дори победа записаха ...а пък и не се знае как ще излязат точно срещу нас след като новия треньор може да реши да смени още нещо.... така че нов треньор + победа в първия мач с него ....не е в наша полза ;)
второ, това с клементе и кета на мен ми се вижда съмнително ......може да има някакви проблеми в съблекалнята или най-малкото напрежение.....
трето, самите тия последни слаби мачове след сердюк водят до колебания и напрежение сами по себе си....

принципно е вярно, почти всички вече натърваме това, че курьор не трябва да е нападател.... ако почнем да играем с подходящите изпълнители на съответните места ще ни е по-лесно ама срещу враца точно не вярвам да се получи лесен мач дори илиан най-после да избере правилните хора на правилните места :) то дори във форума както виждаш се получава напрежение след последните посредствени мачове и резултати, а представи си на други места като съблекалнята например..... сигурно и илиан вече е напрегнат, а дори не може да води мача от скамейката..... нацелиха момента да го накажат направо перфектно.....

иначе за промените е вярно, че трябва да ги има както казваш ...ама за това дето може да ни е лесен мача ми е силно съмнително, въпреки че ще е хубаво ако стане :)))
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Mariner
Контакти:

Мнениеот Mariner » 17 сеп 2022 23:29

ShooterMan написа:Не, този мач ще е много лесен ако в нащия щаб се наспят хубаво и на свежа глава осмислят нещата.

Излизат тези 11 и така подредени и Ботев Вр заминава на 3 и нагоре, точно толкова, колкото им нанизват другите без проблеми.

Според мен Георгиев вместо Връзкаря, Кета вместо ВВ и Илиан вместо Костадинов.
Ботев са много по-качествен отбор от Хебър и не само ще имаме проблем да вкараме, но и да опазим вратата си суха. Плюс за нас е, че този тип отбори никога не печелят два поредни мача навън. Така, че 0.5:0.

Nobody007
Контакти:

Мнениеот Nobody007 » 18 сеп 2022 16:39

ShooterMan написа:Не, този мач ще е много лесен ако в нащия щаб се наспят хубаво и на свежа глава осмислят нещата.

Напълно споделям. Това е също според мен идеалната единайсеторка.
Но... има си треньори. Те да решават. Затова са там... и надяваме се - наистина знаят какво правят и как си редят отбора.

Докарахме я дотам, че ще се радваме на победа над опашкаря Ботев /Вр/ все едно сме победили Лудогорец примерно. Каква ирония само.

Blue_Blood84
Контакти:

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 сеп 2022 21:08

Нещо ново около отложения мач Черно море-Левски има ли?

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 20 сеп 2022 08:55

Blue_Blood84 написа:Нещо ново около отложения мач Черно море-Левски има ли?

каза ли нещо?

Потребителски аватар
Veso1913
Контакти:

Мнениеот Veso1913 » 20 сеп 2022 09:47

Blue_Blood84 написа:Нещо ново около отложения мач Черно море-Левски има ли?

Първо обърка темата.Второ обърка форума.Трето обърка хората.А сега още по сериозно.Отиваш на Герена и питаш Мърльо Синоптика Отложен ака и рицар на Малтийския орден с отрязаните пръсти,желаещ да играе мачове сряда-събота ,които да може да си отлага за неопределено време .И ако той има някаква гениална идея за конкретна дата ,която разбира се да е удобна за смешното му подпирано отборче и вземе та ти каце,да вземеш да я споделиш с нас,че ние вече спряхме и да се интересуваме.Даже не бих се учудил,ако БФС вземе та реши,че не е нужно галеника да се мори и им присъди победа без да е игран мача.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

stanleys
Контакти:

Мнениеот stanleys » 20 сеп 2022 14:45

Няма да е лесен мач, надявам се да го вземем поне с едно на мъка, както често правим този сезон.
Колумбийският им нападател е класен футболист и трябва да се внимава с него.

Nobody007
Контакти:

Мнениеот Nobody007 » 20 сеп 2022 15:56

Чавдар Ивайлов от Ботев Вр ще пропусне мача с Черно Море за натрупани жълти картони. Напомням... това бе кечистът, който при 5:0 брутално контузи Васил Панайотов през миналия сезон и Васката не игра в нито една от плейофните срещи...

04.04.2022г.:
"ТЕЖКА ТРАВМА ЗА ПАНАЙОТОВ ПРИ 5:0 ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Лошо чувство ще остави в лагера на домакините контузията на Васил Панайотов, който при изклчително брутален фаул на Чавдар Ивайлов веднага трябваше да бъде откаран в болница."

Добре е, че това 'ренде' няма да го гледаме на терена...

Върни се в “Черно море”