2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот ogrizko » 10 юли 2022 20:28

Още един тегав мач ни очаква, надявам се пак да излезнем сухи с 1:0 примерно :)
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот ogrizko » 10 юли 2022 21:31

....между другото гледам, че Славия утре гостуват на Спартак Вн .....доста интересно, ще си попътуват доста до Варна тая седмица :) тамън да видят на нас какво ни е като прекосяваме цялата страна ...ама те едва ли са свикнали понеже 80% от мачовете са в София ...а сега по програма 2 мача поред във Варна :))) дано това окаже някакво предимство ...пък ако се окаже, че ще стоят цяла седмица във Варна трябва да пратим някой да хвърля бомбички към 3-4 часа през нощта пред хотела им цяла седмица :)))
Изображение

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот LoveAndPeace » 10 юли 2022 21:59

ogrizko написа:....между другото гледам, че Славия утре гостуват на Спартак Вн .....доста интересно, ще си попътуват доста до Варна тая седмица :) тамън да видят на нас какво ни е като прекосяваме цялата страна ...ама те едва ли са свикнали понеже 80% от мачовете са в София ...а сега по програма 2 мача поред във Варна :))) дано това окаже някакво предимство ...пък ако се окаже, че ще стоят цяла седмица във Варна трябва да пратим някой да хвърля бомбички към 3-4 часа през нощта пред хотела им цяла седмица :)))

Някъде имаше статия , че не могли да си намерят хотел във Варна :))) Добрич най-близко могли да ги настанят.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот ShooterMan » 10 юли 2022 23:26

Ще си купя един нурофен преди мача, да нямам главоболие. Тези тука футбол не играят, само лежат и симулират от години. Трябва да им вкараме минимум 2 гола, за да сме спокойни.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот ogrizko » 11 юли 2022 10:28

някой ако има аверчета в Добрич да ги насъска да пускат бомбички пред хотели им къ, 3-4ч. до деня на мача :)))

не знам защо, но Славия са ми страшно антипатични.. треньор, президент, игра... да не кажа най-антипатичния отбор в А група и се надявам да бием ...иначе е хубаво, че и те залагат на юноши ако трябва нещо положително все пак да кажа
Изображение

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот mark1926 » 11 юли 2022 11:19

ogrizko написа:някой ако има аверчета в Добрич да ги насъска да пускат бомбички пред хотели им къ, 3-4ч. до деня на мача :)))

не знам защо, но Славия са ми страшно антипатични.. треньор, президент, игра... да не кажа най-антипатичния отбор в А група и се надявам да бием ...иначе е хубаво, че и те залагат на юноши ако трябва нещо положително все пак да кажа



Има един отбор който е по-зле и от славия по антипатия. Истинско наказание е да отидеш на мач в Коматево. Тази тренировачна база взима само по милост лиценз за А група. Условията в Бистрица са с пъти по-добри от Коматево.

ботевЪ от Коматево се хвали с най- модерната база след тази на лудогорец, а не са изкарали нито един юноша з а първия отбор. НИТО ЕДИН! За справка Димитър Илиев е рожба на сгурта от стадион Локомотив. Юноши са ни и Бирсент Карагарен и Мартин Паскалев . Тримата са титуляри в първия отбор.

Интересно ми е колко юноши има в първия отбор на Черно море? Вие определено вадите добри играчи от школата и то без да съм чувал да имате най- модерната база след разград. Всъщност като гледам официалния ви терен на Тича направо се чудя какви са ви терените на юношите?

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот ShooterMan » 11 юли 2022 11:19

Няма какво изобщо да се заблуждаваме за мача със Славия. Идват само с идеята на лежат, да се търкалят, да симулират, а и да провокират в лицето на нашия кадър Ертанчо. Ертанчо миналия сезон ми направи впечатление, че е станал уникално ла*но, грубиян и то брутален, влизания за директен ЧК ги прави без да се замисли и 3-те ЧК, които получи са не повече от половината, които заслужаваше. Станал е толкова противен, че няма накъде повече. Дано Ники Златев го развинти порядъчно хаха. Но - на Славия не поведем ли 2:0 няма да спечелим мача със сигурност. Курьор на пейката за Беншаа. Може би и Алекс ако е картотекиран трябва да започне вместо Сула, но това не е супер важно, Сула показа класа вчера и на крилото, а и Мади-то не е лош, макар и без подготовка. Това, което казах, че не ми хареса беше влизането на Велев. Съвсем явно не отговаря на класата на отбора, направи 2 глупави фала за 5 мин от които стана центрирания и 2 мелета от които спокойно ставаше 1:1. Ненужни, глупави фалове. Лъчо да влиза на смяна - не тоя Велев.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот ShooterMan » 11 юли 2022 11:35

mark1926 написа:
Интересно ми е колко юноши има в първия отбор на Черно море? Вие определено вадите добри играчи от школата и то без да съм чувал да имате най- модерната база след разград. Всъщност като гледам официалния ви терен на Тича направо се чудя какви са ви терените на юношите?

Вчера започнаха 3-ма - Дюлгеров, Попов и Ники Златев. Спокойно титуляри са и Велислав Василев и Мартин Дичев, както и капитана Димов. Ако някой от централните се контузи или го накажат също влиза юноша - Росен Стефанов. От нашия отбор първия, 22 човека - 11 са наши юноши, 50%. И това е без да броим напуснали ни като Марто Минчев и Илиан Илиев Младши....или Наско Илиев. В Ботев впрочем е Николай Минков наш кадър, при вас беше Емил Янчев - наш кадър, в Славия имаме един Ертан Томбак, който сега го учат само да се рита като кон и да провокира.....като цяло ние ако си съберем юношите без проблем правим отбор за 3-ката само с тях :). Иначе не подценявай терените ни - базата под моста където тренират не е лоша. Стадион Младост също предлага много добри условия. Терени имаме, не е като да нямаме, по-важното е, че Илиан Илиев добре работи с тях и самата клубна политика е да се налагат юноши. Което лирично отклонение - предвид видяното от Нациоанла, ако не се прави от всички отбори, да се развиват млади играчи българи.....ние и сега сме тотал щета....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот mark1926 » 11 юли 2022 13:52

ShooterMan написа:
mark1926 написа:
Интересно ми е колко юноши има в първия отбор на Черно море? Вие определено вадите добри играчи от школата и то без да съм чувал да имате най- модерната база след разград. Всъщност като гледам официалния ви терен на Тича направо се чудя какви са ви терените на юношите?

Вчера започнаха 3-ма - Дюлгеров, Попов и Ники Златев. Спокойно титуляри са и Велислав Василев и Мартин Дичев, както и капитана Димов. Ако някой от централните се контузи или го накажат също влиза юноша - Росен Стефанов. От нашия отбор първия, 22 човека - 11 са наши юноши, 50%. И това е без да броим напуснали ни като Марто Минчев и Илиан Илиев Младши....или Наско Илиев. В Ботев впрочем е Николай Минков наш кадър, при вас беше Емил Янчев - наш кадър, в Славия имаме един Ертан Томбак, който сега го учат само да се рита като кон и да провокира.....като цяло ние ако си съберем юношите без проблем правим отбор за 3-ката само с тях :). Иначе не подценявай терените ни - базата под моста където тренират не е лоша. Стадион Младост също предлага много добри условия. Терени имаме, не е като да нямаме, по-важното е, че Илиан Илиев добре работи с тях и самата клубна политика е да се налагат юноши. Което лирично отклонение - предвид видяното от Нациоанла, ако не се прави от всички отбори, да се развиват млади играчи българи.....ние и сега сме тотал щета....



Mного сериозна бройка юноши. Колко терена за юношите имате? Ние сме с два терена с естествен размер, единия с естествена трева, другия с изкуствена, а и има един маломерен терен. Проблемът е, че и големият Локомотив тренира на тях. Лошо е положението с базата.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 2 кръг /Черно море - Славия/ 17.07 неделя 18.30

Мнениеот ogrizko » 11 юли 2022 20:47

уникално мазна победа на Славия ...последната минута с автогол... дано да ги бием 3:0 някак си, че не ми се гледат и следващата седмица подобни мазни изпълнения в края..... да не говорим, че Виячки и Тасевски забиха едни лакти дето и нарушения не дава съдията.... дано не ни контузят 2-3 играча след тоя мач, че тепърва предстоят много мачове
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта