Оставка на Боби от БФС!!!!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 16 мар 2022 21:54

TristaNNN написа:
Vladislav написа:Оставката му могат да я искат не феновете, а клубовете. За нашия например не съм чувал да иска такова нещо.

Стига пък ти с такива разрушителни приказки сега, мрънкане от страна не феновете му било цаката, разправят! :))))

предполагам, че е по-трудно да се подиграваш на другите дето поне се опитват да променят нещо ...и далече по-лесно сам да направиш нещо по въпроса и поне да се постараеш тук-там колкото можеш :) може да е безсмислено ама не ми издържат нервите на моменти като тръгна да се вглеждам в света около мен ;)

Перукан е късметлия, че съм далече от София ...понеже на мен не ми е проблем да се излагам ако трябва и сам :) :) :) и не ми пука особено, че много хора може да се забавляват на мой гръб и да влагат ирония или там каквото си пожелаят....

И да, ако всички фенове ореват отвсякъде, предполагам, че някои от клубовете може и да се вслушат.... ама нещата трябва да почнат все пак :)
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12365
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2022 22:04

Добре, лека ти вечер, успех в революцията и наздраве! :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот 'enki' » 17 мар 2022 13:00

TristaNNN написа:
ogrizko написа:....
Моля всички моряци, ако са против Боби и компания ...нека си изразят мнението, че да се види, че феновете не го искаме!!!
....

Пичове, не ви знам на колко сте години в тоя подфорум, ама разберете, че никой футболен ръководител, пърдящ на "Иван Асен", не се интересува от мнението на феновете в България!
Па вие си го изразявайте колкото искате. :)))


Айде сега и по форумите да не мрънкаме.

Само едно нещо ще ти кажа, всеки се интересува от обществената нагласа. Неслучайно се дават толкова много пари за пиар, маркетинг, информационни и дезинформационни канали, социални мрежи и прочие. Ако хората я искат, промяната ще дойде. И пак от тези хора зависи дали ще е за добро. Ако си мълчиш, при всички положения ще те тъпчат още повече.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 17 мар 2022 16:10

ВЪН БОБИ!!! ВЪН!!!!

Този фантастичен и невероятен Боби Михайлов ....ще е по-голямо чудо ако се махне от БФС, отколкото тия дузпи дето спаси на Световното 94' ......фантастичен и невероятен наглец!!!! + Лечката дето заради него си тръгнаха и Бербатов и Ив. Попов от националния.... и още от Сливен си правеше каквито иска далавери!!!
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 18 мар 2022 22:16

Перукан, моля те измитай се сам от БФС!!! Недей да чакаш съдилища и прочие!!! Никой не те иска освен хрантулниците около теб!!!! 20 години некадърщина и некомпетентност ни стигат.... мерси и оревоар!!!
Изображение

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот man_utd_ » 19 мар 2022 20:52

И да си драскаме тука, все едно. Един мъдър човек е казал - дела трябват, не думи!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 20 мар 2022 12:05

man_utd_ написа:И да си драскаме тука, все едно. Един мъдър човек е казал - дела трябват, не думи!

Е, няма да ходя до София чак да протестирам по въпроса. Но нищо не ми пречи да мрънкам и да вдигам врява по въпроса.

Махай се, Перука!!! Засрами се!!! Стига си си упражнявал наглостта и некадърността на гърба на българския футбол!!!
Изображение

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот man_utd_ » 20 мар 2022 13:39

ogrizko написа:
man_utd_ написа:И да си драскаме тука, все едно. Един мъдър човек е казал - дела трябват, не думи!

Е, няма да ходя до София чак да протестирам по въпроса. Но нищо не ми пречи да мрънкам и да вдигам врява по въпроса.

Махай се, Перука!!! Засрами се!!! Стига си си упражнявал наглостта и некадърността на гърба на българския футбол!!!



Не че нещо, ама точно с такова поведение в момента сме на дъното по бедност в ЕС. И същото ще бъде и с БФС, няма друг начин да се отървем от тия пияндурници и крадци.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот sandi74 » 20 мар 2022 15:37

Долу мръсните ръце от Боби Михайлов.Митко Диадемата е долнопробен предател и СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ.ФАКТ.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Оставка на Боби от БФС!!!!

Мнениеот ogrizko » 22 мар 2022 20:47

Оставка, Бобииииии!!!! Никой не те иска в БФС освен sandi!!! Отивайте си и двамата на село малко на отдих и чист въздух!!!! Не се занимавайте със сложни за вас неща!!!!!
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта