17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Радо
Мнения: 620
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Радо » 29 ное 2021 19:23

Нека спечели този, който допусне по - малко грешки и вкара повече голове.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ogrizko » 29 ное 2021 22:54

mark1926 написа:
ogrizko написа:Вие имате отбор, но нямате играч като Тодор Неделев. Както и като тоя Маркиньос. Тодор Неделев има всичко - поглед, пас, удар, точност, прецизност. А това дали е мек или твърд според някого е все тая. Аз пък смятам Томислав Русев за плужек, а теб след това твое изказване за жалък! Това, че си фен на другия отбор не прави вашите футболисти най-великите, а тия на съперника най-некадърните ......а това, че стоиш и дебнеш за подобни изказвания и си ги записваш - no comment! :lol: :lol:

Тодор Неделев поне от това дето виждам в него има човечност и добрина и затова е по-мек .....но честно казано предпочитам да има повече "меки" като него, дето не отиват за пари или за да угодят на някакъв си журналист в Левски, ЦСКА или в чужбина само щото ламти за повече пари и има алчност в изобилие. Много смотано мнение ти е това последното, но ти си знаеш.


С това си изказване заличи наградите на МЕСИ И РОНАЛДО. Те нямат значение за теб. Нямам какво повече да коментирам...

Не знам какво съм заличил, но няма да коментирам последните награди на Меси и Роналдо. Подарени заради красивите имена главно ....както явно ще бъде и тая година :oops: В тоя смисъл съм склонен повече за тая година да дам Златната топка именно на Неделев, а не на Меси и Роналдо :!: И националния отбор дърпа напред, не само клубния.. Другия, който бих избрал пред Меси и Роналдо към момента е Дани Алвеш с космическата си заплата от 1 евро :roll: Поне да вземе малко злато да има с какво да се храни момчето, както и да е... мисля, че ме разбра. А ако не си - и аз не можах да се разбера.
Изображение

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот rodman » 01 дек 2021 14:28

Да помоля за линк, скъпи съфорумници от Варна и Пловдив? ;) На работа съм...
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот KIL » 01 дек 2021 15:12

ГООООООООООЛ!!! ПАБЛООО!!! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ogrizko » 01 дек 2021 15:39

Само на мен ли ми се стори смешна дузпата за Локото?! Техния играч скочи върху крака на нашия и се преметна като подкосен... :oops: абе както и да е ...но накрая пак ще сме си виновни ако се издъним, много контраатаки бяхме разсеяни и Сердюк изглежда нетипично разсеян днес :roll:
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15019
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот miro_rz » 01 дек 2021 15:40

Нещо не видях да има дузпа за Локо!
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Vladislav » 01 дек 2021 15:46

ogrizko написа:Само на мен ли ми се стори смешна дузпата за Локото?! Техния играч скочи върху крака на нашия и се преметна като подкосен... :oops: абе както и да е ...но накрая пак ще сме си виновни ако се издъним, много контраатаки бяхме разсеяни и Сердюк изглежда нетипично разсеян днес :roll:

Абе то "както и да е", но на тези в ТРЕТИ пореден мач им дават много дискусионна (да не каже скандална) дузпа.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот ogrizko » 01 дек 2021 15:53

Vladislav написа:
ogrizko написа:Само на мен ли ми се стори смешна дузпата за Локото?! Техния играч скочи върху крака на нашия и се преметна като подкосен... :oops: абе както и да е ...но накрая пак ще сме си виновни ако се издъним, много контраатаки бяхме разсеяни и Сердюк изглежда нетипично разсеян днес :roll:

Абе то "както и да е", но на тези в ТРЕТИ пореден мач им дават много дискусионна (да не каже скандална) дузпа.

Дават им заради Крушарски да не мрънка след мачовете. Общо взето пак от страх, като видят някакво докосване и веднага бързат да дадат дузпа, за да се подсигурят. А в случая по-скоро фал в нападение трябва да се свири, щото техния играч съвсем буквално скочи върху крака на нашия и отскочи или нещо от сорта .....ама голямо превиване после :mrgreen: Направо нямам думи, ама защо ли се учудвам като Павлета Рашкова гледа там в стаята, а още една жена й помага ... пък може да има някаква директива да се благодари от страна на БФС към Крушарски, че не се кандидатира за президент и подкрепи Бобито?! Очевидно тоя мач ако го вземат пловдивските железничари, ще разчитат малко на помощ от съдиите и нагнетяване на напрежение от страна на играчите и публиката ако може с агресия или нещо от сорта да го докарат :roll:
Изображение

Ent
Мнения: 402
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот Ent » 01 дек 2021 15:57

Гост-коментаторчето кърти: " И двете дузпи бяха да не кажа спорни, но дискусионни" :lol: :lol: :lol:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 17 кръг /Локо Пд - Черно море/ 01.12.21 сряда 15.00ч.

Мнениеот sandi74 » 01 дек 2021 16:00

И двете дузпи страшно смешни и измислени.Това нЯщо дето се играе и се свири е не е футбол а балет,художествена гимнастика и синхронно плуване взети заедно в комплект и ансамбъл.На такива дузпички дори и нищо не разбиращият от футбол клетник Къци Вапцаров благородно и от все сърце би се смял :idea: :!:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта