9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот mursusaid » 20 сеп 2021 10:09

ShooterMan написа:Тук грешиш. Още докато имахме победи и особено тази с Берое там - тук всички се бяхме обединили, че играем ужасно (със защитници, 9 на брой) и, че късмета е въпрос на време да свърши. Е, свърши. Точките не са критерия, защото може да бъдат спечелени или загубени с късмет, но играта ни е ужасна, а футбол с 9 защитници на терена няма как да играеш. Пирин не вземат ли този мач изпадат, да не се лъжем - Дяков, Бодуров, Занев, Костов, Брахими, Карачанов, Дюлгеров....те като еденици ни превъзхождат сериозно. Треньора им е физкултурник някакъв избягал от Брексит английски пияндур, но нашия пък от това лято има нов фетиш - антифутбол, катеначо на което и Нерео Роко би се шокирал - нареждане на 9 защитници, без нападател, с максимум 1 крило и 1 халф. Толкова. Излезем ли със защитниците в Благоевград, с Родриго отпред да се блъска в Заенв и Бодуров за висока топка, с Леандро единствен на поста си, с боклука на Илиан - Стефчо Велев на другото крило, с майсторите на паса - Васко, Дани - халфове и Пабло (айде, той става)....и зад тях - нови 4 защитника и вратар, който подава на нападателите на противника - разгрома ще е налице. Хич не подценявай потенциалния разгром, просто исторически ние така се сриваме - боксуваме, антифутбол, нивата на Тича е налице....само трябва един катализатор тип Монтана/Калиакра и сме готови. И ако върнеш времето - и в двата случая имахме доста по-класни играчи, а във втория - в Каварна, тогава Велизар Прическата тъкмо беше почнал като Илиан - със защитниците напред, с Адемар левия бек - в плеймейкър и т.н.


Именно това казваш и до голяма степен е вярно ,ме кара да мисля ,че няма да го изгубим този мач.А следващия ни домакински пак ще е мъка. :lol:
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 20 сеп 2021 11:07

Аз също мисля, че този мач няма да го загубим! Не ми се влиза в сериозни размисли и стратегии, но ще се опитам все пак да дам мнение. Ако не направим детински грешки или някакви безумни глупости, или пък съдиите нещо се изявят /не го очаквам и мисля, че ще свирят нормално/, но все пак го има в играта, та.. мисля, че ще стоим стабилно на терена, ще държим средата и при възможност ще отбележим. Дори си мисля, че ако вкараме първи, Пирин ще хукнат напред да изравняват и съвсем ще се оголят. Тогава може и да вкараме повече от един. Така го виждам аз мача и не споделям песимизма на повечето изказали се преди мен, относно него. Доста защитния подход с много дефанзивни футболисти си е за критика, що се отнася до мачовете у дома и тъпото започване на пазене резултат рано, рано. Но излезем ли навън, една стабилна защита и окупиране средата на терена с остри контри и офанзива в нападение, когато ни се отдава случай не е за пренебрегване въпреки, че не се харесва на никой. А и се надявам, терена им да е в добро състояние. Някои май забравят, че досега имаме повече точки от гостуванията. Нямаме нито количество, нито качество в нападение и това е проблема. Не знам, дали ще успеят да картотекират новия нападател, на какво прилича въобще той и дали е готов за игра. И все пак си мисля, че няма да загубим мача. Точки ни трябват не за да играем за медали /крайно време е някои да го проумеят и се поуспокоят вече/, а за да сме спокойни в средата на таблицата, което е целта всъщност. ;) Успех пожелавам на отбора и по-малко нерви на колегите тук. :mrgreen:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 537
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот 'enki' » 20 сеп 2021 12:01

Всъщност дали ще бием или ще загубим този мач няма никакво значение. Ако не е този, ще е следващия. Сезонът пак ще е ялов. Нишката на нашето съществуване е толкова ясна през годините, че направо се смайвам, когато все още някой продължава да се заблуждава, че ние се борим за нещо. Все пак това с терена успя да смае дори и мен, въпреки че вече доста съм претръпнал от тъпотиите и простотиите в нашата организация. Ние не можем един декар трева да поддържаме. Оттук нататък не виждам, какво да коментирам повече.

И Стрелеца много правилно спомена това с равните заплати и така заформилия се комунизъм при нас. Абсолютна глупост, характерна само за организации без цели, където се създава идеална обстановка за скатаване, лентяйстване, уговаряне и продаване на мачове.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Sole » 20 сеп 2021 15:18

От предстоящите 3 мача в най добрия случай можем да вземем само мача за Купата, с Пирин падаме, а с Арда геройски и късметлийски Х плод на компенсация за глупаво загубения бараж. Ако Илиан загуби и 3те мача да си подава оставката!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Iceberg » 25 сеп 2021 18:26

Черно море без капитана си, но с украинец в Благоевград
https://fakti.bg/sport/615657-cherno-mo ... 1lHoeWsg9Y

Двубоят между Пирин и Черно море е в понеделник, 27 септември, от 17,30 часа
Трeньoрът нa Чeрнo мoрe Илиaн Илиeв oпрeдeли групaтa зa гocтувaнeтo нa Пирин в Блaгoeвгрaд oт 9-ия кръг нa еfbеt Лигa. Oт нeя зaрaди кoнтузия oтпaднa кaпитaнът Дaниeл Димoв. Aут зaрaди трaвмa e и Рoдригo Вилeлa, кaтo извън 18-тe ocтaнaхa oщe Caми Eл Aнaби, Фoдe Гирacи и Пaвeл Гeoргиeв.

Дoбрaтa нoвинa зa нacтaвникa нa "мoряцитe" e зaвръщaнeтo нa Цвeтoмир Пaнoв, кoйтo дo cкoрo лeкувaшe кoнтузия. Зa първи път в групaтa пoпaднa и пocлeднoтo нoвo пoпълнeниe нa вaрнeнци - Eвгeний Ceрдюк. Нaпaдaтeлят вeчe e урeдeн c прaвa в БФC и e нa линия зa гocтувaнeтo в Блaгoeвгрaд.

Двубoят мeжду Пирин и Чeрнo мoрe e в пoнeдeлник, 27 ceптeмври, oт 17,30 чaca.

Групaтa: Гeoрги Гeoргиeв, Ивaн Дюлгeрoв, Цвeтoмир Пaнoв, Живкo Aтaнacoв, Виктoр Пoпoв, Мaртин Дичeв, Влaткo Дрoбaрoв, Рoceн Cтeфaнoв, Вacил Пaнaйoтoв, Cтeфaн Вeлeв, Пaблo Гaрcия, Вeлиcлaв Вacилeв, Лeaндрo Aндрaдe, Рoдригo Eнрикe, Мaртин Милушeв, Кaлин Гeoргиeв, Зe Гoмeш, Eвгeний Ceрдюк
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Marlboro » 26 сеп 2021 04:53

Фоде Гираси пак не е в групата. Това момче кой го е гледал, кой го е препоръчал, как подписа с Черно Море, едва ли някога ще узнаем. Не ме е яд че е дърво, или контузен. Каква е разликата, ако вместо него, бяхме картотекирали някое момче на 18-19 години от школата. И двамата нямаше да вкарват, и двамата нямаше да играят редовно. Като вземаш чужденец, нека е мааалко по добър от бг играчите. Пък тоя не става и за Б група. Слагам го в графата ГОЛЕМ ГАФ. Тъй, пък за мача с Пирин, все си мисля че не можем да загубим.Нямам идея кой ще вкара гол за нас, но не мисля че ще падне. И да падне и да бием, все тая.

Ent
Мнения: 403
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Ent » 26 сеп 2021 09:06

Marlboro написа:Фоде Гираси пак не е в групата. Това момче кой го е гледал, кой го е препоръчал, как подписа с Черно Море, едва ли някога ще узнаем. Не ме е яд че е дърво, или контузен. Каква е разликата, ако вместо него, бяхме картотекирали някое момче на 18-19 години от школата. И двамата нямаше да вкарват, и двамата нямаше да играят редовно. Като вземаш чужденец, нека е мааалко по добър от бг играчите. Пък тоя не става и за Б група. Слагам го в графата ГОЛЕМ ГАФ. Тъй, пък за мача с Пирин, все си мисля че не можем да загубим.Нямам идея кой ще вкара гол за нас, но не мисля че ще падне. И да падне и да бием, все тая.


Разликата е няколко хиляди евра на месец

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот ti4a » 26 сеп 2021 13:31

Нашите ще ходят за ма4а маи със самолет днес на обяд още тренираха на Ти4а а реиса тръгна още в4ера вероятно за София да ги вземе от летището шефовете са се задеиствали дано да е така и след този ма4 дано победим успех моряци

Delija
Мнения: 327
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот Delija » 26 сеп 2021 15:58

ti4a написа:Нашите ще ходят за ма4а маи със самолет днес на обяд още тренираха на Ти4а а реиса тръгна още в4ера вероятно за София да ги вземе от летището шефовете са се задеиствали дано да е така и след този ма4 дано победим успех моряци


Много лоша поличба е тва със самолета, но успех Моряци!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Пирин - Черно море/ 27.09.21 понеделник 17.30ч.

Мнениеот KIL » 27 сеп 2021 18:12

ГОООООООООООЛ!!! ПАБЛО ГАРСИЯЯЯЯЯЯЯ!!! АЙ' ,МОРЯЦИ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта