6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Iceberg » 21 авг 2021 20:48

До тук добре. Кой харесва как играем, кой не.. факт е, че сме по върховете на класирането /засега сме първи, но има отложени мачове../ Точно сега е момента обаче, да направим силен мач и да покажем, че не случайно сме без загуба и на върха! От мен пожелание за победа - хем за класиране, хем за самочувствие, хем за самия кеф! ;) :mrgreen:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 21 авг 2021 22:54

Излезем ли за пореден път с безумната схема 3 деф. халфа начело с Велев и без нападател - тежко ни. Според мен е задължително да се погледнат нещата с десния бек, но не съм убеден, че Дичев ще се справи по-добре от Виктор в мача ако отиде вляво, а Панов вдясно - онези имат добри крила. Лудогорец ги смаза с физика, също и Виктория Пилзен, така, че за мен Дани Димов титуляр и през защитата е задължително за този мач. Трябва да свалим топката, стига центрирания, те имаха проблеми много с разлигравания, Пилзен ги развинти така, така ги развинти и Лудогорец. Хубавото е, че идват след УЕФА, това винаги е било бонус. Общо взето от нас зависи, от Илиан, дали най-накрая ще се спре с това безумие, защото едно е сигурно, че ще спре - късметът. Мисля, че имаме добри шансове да ги победим.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 21 авг 2021 23:12

между другото е забавно как мрънкаме след всеки мач за схеми, играчи и всякакви неща, а сме на 1 място без загуба :lol: :lol: ще ми е интересно до края на сезона да играем с 3 деф. халфа и младежите пак да не получават достатъчно шанс за сметка на некадърниците, а пък ние да нижем само победи и равенства и да си останем в топ 3 до края :lol: сега вероятно има по-красиви като игра схеми наистина и изпълнители ама да не забравяме все пак, че Илиан-мл. замина, а той ни беше мотора предния сезон ...да се надяваме Родриго да оцелее понеже често е контузен и да има желание за игра.. че иначе Дани Димов може да допълни дефанзивната тройка като Велев заиграе крило, Пабло зад нападателя, Панайотов и Димов отзад ....така че това с 3 деф. не е нищо може да са 4, а сигурно може и повече :lol: и все пак ако в 1 от 5 мача само допускаме гол то имаме шанс за добър сезон :P както и да е, грозно, но все пак засега нещата вървят и то не зле ....даже ако ВАР беше по-прецизен срещу Локо Пд можеше да бием 1:0 ако бяхме вкарали дузпа и да сме с 13т. .... :oops: :oops:

иначе това с евротурнирите и аз мислех, че е предимство ама като гледах Локо ПД не съм чак толкова убеден ...ако отпаднат ще са супер надъхани да наваксат точките във вътрешното първенство и ще играят на 110% на мускули дори ако са уморени, а и Стойчо умее да надъхва... ако се класират може да са по-отпуснати... ама пак ще са надъхани предвид, че имат само 1 мач изигран и много за наваксване.... най-добрия вариант при който може да имаме реално предимство според мен е тоя да се играе 120 мин. и да има драма с дузпи да речем :P тогава вече допълнителните минути може да натежат за възстановяването и психическото натоварване след дузпите пък да е по-голямо според зависи... така че аз пожелавам на Литекс да бият с 3:1, да играят с 120 мин. и да се класират с дузпи в евротурнирите... хем ще са уморени, хем ако се класират ще може да се поотпуснат малко и да си позволят 1 загуба :oops: ние тоя мач ако го вземем може момчетата да се надъхат яко като цяло за сезона и да дадат всичко от себе си всеки мач, за да са в челото на класирането, кой знае ..мечтиии
Последна промяна от ogrizko на 21 авг 2021 23:21, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4215
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 21 авг 2021 23:18

Стойкас Стоилас днес заминал на море :o пазете си играчите :!:
:lol:

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 22 авг 2021 00:46

Нито Стойкас, нито Гришо биха посмяли отново.....еле пък нашите играчи.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 22 авг 2021 01:24

Стрелеца вика да не играем с 3 дефанзивни и на мястото на Велев да излезе Димов.Ми те пак ТРИ бе стрелец! :mrgreen: И както казва колегата по горе,може и да играе Дани,ама и Велев. :) Но когатоо играта върви,играчите не се пипат!Ама не можели,ама туй нямало,онуъ нямало...важното е да не се дъним както миналата година/и/,ама май ВАР-а долу горе помага ,поне засега. Междуу другото,защо Пабло направи толкова слаб мач днес ми е един голям X.Той е барометъра в играта ни в защита в момента и поради неговата вяла игра треперихме до края.В случая с припоците е важно Дани Димов да излезе титуляр,за да не ни смачкат с физика ,а и ще имаме ръстово присъствие.Мисля си,че припс ще се концентрират да атакуват през Виктор,изглежда нещо разколебан и не във форма/може би защото НЕ са го искалии никъде ;) , а нашите са решили да не го пуснат/.Друга причина не виждам.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 22 авг 2021 10:55

Нищо не си разбрал! Казах не 3 дефанзивни халфа, което значи Велев вън и там офанзивен играч - Зе. Остават 2. Панайотов и Пабло. Единия от тях трябва да отстъпи място за Димов. Така пак имаш 2 деф. халфа. Очевидно математиката не ти е силната страна.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 22 авг 2021 12:43

Ако Димов играе ще е за сметка на Пабло,което от друга страна не ми харесва,защото от вътрешните халфове той е с най-добрия пас.Видяхте и вчера как изведе по крилото второто полувреме Леандро.Васката е борец ,Димов също,да ще се сборят ,но до там,като отнемем топката какво ще я правят,като не могат да дадат точен час :)
За мен смяната от състава с който излизаме е една,Зе вместо Велев.
Но в такива мачове,който и да излезе,важното е с каква нагласа ,хъс и желание ще се вложи.
Така че очаквам себераздаване от всеки ,пък каквото сабя покаже.И дано чернодрешкото не ни натиква към нашата врата.Защото до тук Вар за нас е добре,но сетете се че не сме играли срещу т.нар.грандове,където Вар се гледа,но с други очила .А и един опитен съдия много добре знае как тънко да ти го набутва и изнервя.
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 22 авг 2021 15:51

Пабло направи много слаб мач вчера, по мое мнение беше и причината защитата да играе слабо - страшно много грешки пред нашето поле. Пабло, както и Леандро редуват силен-слаб мач, а припса показаха колебания срещу тези, които ги мачкат физически, което изисква Димов да е на терена. Зе вместо Велев е вън от коментар даже. Според мен може да изненадаме с Гираси вместо Зе, но като цяло ни трябва нападател.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 29.08.21 неделя 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 22 авг 2021 20:52

ShooterMan написа:Нищо не си разбрал! Казах не 3 дефанзивни халфа, което значи Велев вън и там офанзивен играч - Зе. Остават 2. Панайотов и Пабло. Единия от тях трябва да отстъпи място за Димов. Така пак имаш 2 деф. халфа. Очевидно математиката не ти е силната страна.

Прав си,математиката НИКОГА не е била силната ми страна,но четенето ДА.Ти си написал за Велев ад не играе и Димов да играе пред защитата.Дотук ясно.Но никъде не пишеш че още един от тримата трябва да излезе,че да влезе офанзивен такъв.Офанзивен на пейката-Вилела,който не го долюбваш също.Кой точно да влезе?Моля те,като искаш да ми илизаш сметките,поне пиши кои точно да влязат и кои да излязат,че иначе ще стане като Пенев старши и Иво димов.Ний сега ще играем,или ще се броим? :mrgreen:
Не се впрягай,от една и съща страна сме. ;)
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта