3 кръг /Берое - Черно море/ 0:2

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

beroe1986
Мнения: 92
Регистриран на: 13 яну 2010 10:03
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот beroe1986 » 07 авг 2021 23:25

Честита победа.
Георгиев ви извади мача. Игра перфектно за Ч.море. И него не харесвахте...
Виж за Ст.Велев съм съгласен. Ил. Ил. му е голям фен. :mrgreen:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот Iceberg » 07 авг 2021 23:27

зеления написа:Абе къде е Санди?


Наакан, мълчи си. За разлика от един друг наакан, който не си признава и се чуди как да завоалира издънката си. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот Marlboro » 07 авг 2021 23:36

С нападатели без нападатели 0:2! Хич не са много отборите които ще спечелят точки в Стара Загора, много съм доволен от победата. Виктор и Живко сбъркаха по един път, като изведоха противника на чисти позиция, но.... Най после имахме и късмет.Дано да бием и следващия мач.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот sandi74 » 07 авг 2021 23:37

Честита победа ;) Днес имахме положения да ви качим на разлика и то с лекота ама....Утиде коня у морето и глътна вода.... удави се :mrgreen: :lol: ;)Футбола е игра на голове. С оглед на неумението ни пред гола и изключително лесно и леко допуснати голове победата ви е закономерна и заслужена.Победителите не ги съдят.Успех ;)

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот Готвача » 07 авг 2021 23:41

Първото полувреме се бях отчаял,защотоо Берое започнаха много силно ,а нашите само бягаха след топката.След това се случи нещо,което не бях виждал отдавна-силно второ полувреме и победа.Сега относно състава-това имаме,с това играем.И на мен ми харесва пейката на лудите,ама при нас няма.Че и на Берое пейката бая дълга,че и с качествени играчи.Радвайте се на малкото което имаме,че може и по лошо...казал оптимиста.Най после се сбъдва мечтата на стрелеца/а и не само неговата/ Димов да играе опорен пред защитата.Минута след като влезе и се усети разликата-просто е футболист,но има и защита зад гърба си.Зе един шанс-един гол.Жалко че бе с 10 см в засада.Мисля че не сме чак толкова зле,но пак ще кажа-много къса пейка.Честита победа и само Черно море!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот ticha i vladislav » 07 авг 2021 23:42

Честито Моряци!Най-лесно се коментира след победа.Ако изпреварим ПСЖ и вземем Лео Меси,спокойно можем да мечтаем и за шампионска титла.С някои глупости,с късмет,но тази вечер наистина играхме мъжки и заслужено бихме държавния въглещен отбор.
Да треперят!
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот Iceberg » 07 авг 2021 23:43

Marlboro написа:С нападатели без нападатели 0:2! Хич не са много отборите които ще спечелят точки в Стара Загора, много съм доволен от победата. Виктор и Живко сбъркаха по един път, като изведоха противника на чисти позиция, но.... Най после имахме и късмет.Дано да бием и следващия мач.



Абсолютно си прав, много глупави грешки и на двамата. Като по чудо не ни отбелязаха. Надявам се да им се обърне сериозно внимание. А иначе, грешките на треньор и ръководство са, че не осигуриха нужните офанзивни футболисти през подготовката, а не, че такива не са използвани в мача! Като нямаш кого да ползваш подготвен и във форма като нападател, къде търсим вина? В края на краищата победихме и то с чиста мрежа. Дано все пак Зе влезе във форма по-скоро и още по-скоро изнамерят поне двама офанзивни футболисти в предни позиции, защото така ще издишаме много скоро..
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот Eastern » 07 авг 2021 23:45

Честита победа моряци!
Къде със късмет къде не , важното че взехме мача!
На мен ми хареса коментара на Илиев след мача че е важна защитата и отнемането на топката от противника, нещо което предните два сезона ни липсваше и сякаш игнорирахме за сметка на безкрайни разигравания. Ето че можело и по директно да се играе и особено във нашето първенство това си е доста печеливша тактика. Да си призная първото полувреме пак си мрънках доста ,но второто се накефих как не им дадохме много шансове, единствената по сериозна грешка според мен беше липсата на ляв бек, защото и Попов и Панов не се справят добре там, както и да е , победителите не ги съдят!
Много стабилен Георгиев на вратата, отново добра игра на Живко и Дробаров във защита , Пабло малко се позагуби днес но нищо , естествено най добрият отново Родриго , много свеж и подвижен беше , явно навлиза във оптимална форма.
Със толкова много дефанзивни футболисти на терена може да не играем атрактивно , но със сигурност за противниците ни е доста трудно и срещу някои отбори ще е доста полезна такава тактика! Чакаме следващият мач , айде Моряции!

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот bobo03 » 07 авг 2021 23:45

Честита победа, моряци! Лоша победа няма. Сега е важно да не литнем в облаците и да изиграем умно мача с Локо Пд. А иначе, Берое с този потенциал са си класа отвсякъде, което прави победата още по-ценна. Ако имахме техните финансови възможности, с треньор Илиян, със сигурност щяхме да сме в тройката. Но това е друга тема...

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 3 кръг /Берое - Черно море/ 07.08.21 събота 21.00ч.

Мнениеот rodman » 08 авг 2021 00:08

зеления написа:Абе къде е Санди?

Всъщност Санди отдавна не е в ролята на бъркачка :) Дори някаква варненска топла тангента се появи по едно време. Нека се порадваме на успеха и пожелаем на Берое успех. До следващия мач помежду ни ;)
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта