Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 21 май 2021 20:52

надявам се да играем за победа ...да не се окаже, че има други инструкции от ръководството :shock:
Изображение

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот Sole » 22 май 2021 14:32

А ВАР ще има ли на баража :?: :!: Последния път ни биха в Кърджали с нередовен гол след като топката бе излязла половин метър в тъч преди гола!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот Eastern » 22 май 2021 18:04

Sole написа:А ВАР ще има ли на баража :?: :!: Последния път ни биха в Кърджали с нередовен гол след като топката бе излязла половин метър в тъч преди гола!

То и да има ВАР мисля че не може да се намеси при такава ситуация каквато беше със този тъч. Иначе дано да има ,че тая година във доста мачове щеше да ни е от полза!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 23 май 2021 22:46

.....да си пожелаем ВАР да е на наша страна в тоя мач ...че ще ни е първи мач с тая технология, да ни е на късмет... да отменят гол на Арда за засада и да ни дадат дузпа след намесата на ВАР и опит на съдията да си затвори очите :P
Изображение

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот deadlock » 23 май 2021 23:46

Не искам да съм лош пророк, но.... Ще излезем за Х, а това правим ли го - губим. Ясно ни е как ще подходи Илиев в този мач - консервативно, прибрано, игра не за да победиш, а за да не загубиш. Дано да не съм прав, но има тенденция за някои неща...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот Готвача » 24 май 2021 09:52

deadlock написа:Не искам да съм лош пророк, но.... Ще излезем за Х, а това правим ли го - губим. Ясно ни е как ще подходи Илиев в този мач - консервативно, прибрано, игра не за да победиш, а за да не загубиш. Дано да не съм прав, но има тенденция за някои неща...

Не зная каквоо те кара да мислиш че Илиев излиза за равен.Той го е казвал многократно,че с такава нагласа се губят мачовете и залага на атаката.Някога става,някога -не.Но това е неговата философия за футбола и аз я харесвам изключително много.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 24 май 2021 10:56

Според мен пък точно срещу Арда нещата са горе долу оптимистични. Имаме по-добрите футболисти във всяка една линия. Арда ги надиграхме тотално и в двата мача, тук с лекота ги бихме 2:0, а там и греда, и чиста дузпа не ни дадаха (даже 2), а всички помните какъв гол ни вкараха нередовен. Играчи като Илиан, като Родриго - те просто нямат такива футболисти, които могат да правят разликата. Видя се и, че не са готови за големи и решаващи мачове, докато ние такива сме играли и печелили при това. Единствения плюс на Арда е домакинския фактор, но за мен далеч по-важното е, че най-после ще играем при ВАР! До тук през сезона ние сме ощетявани брутално поради липсата на ВАР и ако имаше ВАР ние мача в Кърджали за първенството при всички положения щяхме да си го спечелим.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот Готвача » 24 май 2021 11:13

ShooterMan написа:Според мен пък точно срещу Арда нещата са горе долу оптимистични. Имаме по-добрите футболисти във всяка една линия. Арда ги надиграхме тотално и в двата мача, тук с лекота ги бихме 2:0, а там и греда, и чиста дузпа не ни дадаха (даже 2), а всички помните какъв гол ни вкараха нередовен. Играчи като Илиан, като Родриго - те просто нямат такива футболисти, които могат да правят разликата. Видя се и, че не са готови за големи и решаващи мачове, докато ние такива сме играли и печелили при това. Единствения плюс на Арда е домакинския фактор, но за мен далеч по-важното е, че най-после ще играем при ВАР! До тук през сезона ние сме ощетявани брутално поради липсата на ВАР и ако имаше ВАР ние мача в Кърджали за първенството при всички положения щяхме да си го спечелим.

Истината е една.В Кърджали ще има сблъсък на две коренно различни философии във футбола.Най лошото е,че ние сме уязвими точно от такъв тип игра.С много единоборства,сгъстена защита където играчите им играят много организирано и дълги топки,където ние увисваме по няколко пъти всеки мач.С нашия контрол на играта и честотата на създаване на положения,при един сравнително добър нападател,ще вкарваме поне по 3 гола на мач.Трудно се играе срещу такива отбори.Те ти дават инициативата,разчитайки на слабата ни ефективност и чакайки шанса си да ги изтървем поне веднъж.Очаква ни много труден мач .С подобен стил,Любко направи Зезда носител на КЕШ.С по 1 на нула.Това е футбола.Мача е 50-50,преди да почне,за после ще видим.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 24 май 2021 16:45

.....понеже 80% от случаите грешките на съдиите са в наш ущърб ...се надявам от новия сезон ВАР да стане наш добър приятел и да сме едни 10 точки напред в редовния сезон само от неговата подкрепа :oops: :oops: :oops:
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Бараж за ЛК /Арда 1924 - Черно море/ 30.05.21 Неделя 19.00ч.

Мнениеот Vladislav » 24 май 2021 18:45

ВАР може да помогне/ навреди за засади, дузпи и директни червени картони. За жълти картони и нарушения около нак. поле няма отношение. А когато и вратаря пази ъгъла зад стената...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта