Плейофни мачове (обща тема)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Sole » 17 май 2021 19:01

Вратарски гол.....мноого съмнителен този Георгиев!Да влиза Дюлгеров докато имаме още някакъв шанс. Илиан за пореден път обърка мача - изкара Младшия и при положение,че Родриго го няма пак отиваме в глуха защита. А Иса вместо да наблюдава мача от терена, може да го прави и от трибуните.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ShooterMan » 17 май 2021 19:25

Абсолютно безумно проведен мач при това 3-ти поред. Отново смяна на Младшия и веднага потъваме. Това дърво Велев просто не знам до кога ще го търпим. Може би докато не го освиркаме яко ли? Същото важи за Иса, за Леандро. Просто перманентно играем в числено намален състав. Но като цяло изиграхме ужасно слаб мач, дори докато водехме. Това беше един от най-слабите и най-грозните мачове изобщо, беше мъка да се гледа НЕможенето и НЕжеланието за игра. Не е съмнителен Георгиев....абсолютна глупост и 100% грешка на Виктор Попов. Гола беше почти изцяло по негова вина и не е първия такъв....просто давай да го забравяме този мач и до края - с юношите! НЕ МОЖЕ ТАКА, като НЕ ИСКАТ да играят - НЯМА ДА ИГРАЯТ!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Sole » 17 май 2021 19:31

Вратарчето Георгиев трябва до го разкарат на момента.Игра го откровено троянски кон на Левски - дори си дръпна ръката при удара на Ат.Илиев, за да влезе топката в мрежата! Пореден изпортен мач от Илиан.На път е да пропилее 9точки преднина от Левски. Ако не класира Черно море за баража да си подава оставката :!:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 17 май 2021 19:33

ами нормално да прави промени .....мачове през 3 дни и 3 гостувания ....като цяло е добре, че поне повеждаме в мачовете, щото иначе си падаме с разлика след 60 мин. ....вярвам, че срещу ЦС ще сме още по-уморени и падаме :roll: единствения шанс да сме 7 е да бием Левски в директния мач ако може да се възстановим за него (освен ако другите също не бъркат де и да останем напред, примерно Х между ЦС и Левски)... програмата е замислена изключително добре да прецака ЧМ в полза на Левски ...извинявам се, но едва ли не са предвидили дългите и тежки пътувания дето ще имаме от Варна във всички възможни посоки..... но аз това си го бях предвидил и затова говорех ако ще 120 мин. титулярите да играят срещу ЦС, но да бием ....вместо това смешно 3:3 което беше пълна тъпотия отвсякъде :!: така или иначе аз 7 място по-скоро съм го отписал... дори и тук във Варна съдиите ще са за Левски и няма ВАР ...освен това може да почнат да мрънкат и за повече публика и да пуснат и фенове на Левски повече и т.н. :lol: честно, наистина не знам какво си е мислел Старшията в мача с ЦС да ми се лигави с толкова смени в най-важния ни мач в групата....

иначе поздрави за Наско Илиев ...нормално е да няма кой знае какви сантименти, доста малко мачове сякаш игра за нас и доста рано отиде настрани, за да има големи чувства и да пропуска да ни накаже като може :P

надявам се на Х между ЦС и Левски и дано някак другия кръг пак се доберем до Х с ЦС .....ако може да сме 7 с Х срещу Левски може и да стане все пак кой знае :roll:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ShooterMan » 17 май 2021 19:41

Умората не може да е оправдание, ние нищо не играхме и до 60 минута. Поведахме напълно случайно и смея да кажа - незаслужено. НЕ СМЕ уморени, защото срещу Ботев играхме 45 мин. във Варна, срещу ЦС - също! Откак са почнали плейофите този отбор нищо не играе и крути мерки трябваше да се вземат ЗА ВТОРОТО полувреме на мача с Ботев! Заплата се взема да играеш, а не да цъкаш лежерно. И влязахме в една серия от НЕигра, от мачлета без зор и за това вината в у Илиан Старши. С ТЪПИТЕ си малоумни смени, ама постоянно да вкарва в игра тези БОКЛУЦИ дето ги е докарал - Вилела - абе тая утайка да го махат още сега бе, айде, писна вече! Влиза - положение, не подава - изпорти чист гол този боклук некъдърен смотан, както срещу Царско Село....а връх на всичко - даже 1 скапан тъч не може да изпълни! И го търпи Илиан Старши, търпи го, ПУСКА го, аман! Супер много нерви.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот зеления » 17 май 2021 19:41

Не може старшия да е толкова жалък! Не знам. Пет годишно дете да беше треньор не би извадило най-креативния си играч около 60та минута. Колко мача трябва да загубим след безумната смяна на Младши, които спечелени ПРОДАДОХМЕ?!! Явно има директива от ТИМ - НИКАКВА ЕВРОПА! Мамицата им кръвопийци!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ShooterMan » 17 май 2021 19:47

Слушам Петьо Костадинов - все едно слушам някакъв лумпен. Да, и да ззагубиме мача с ЦС последния мач във Варна.....абе Пешка, имахме 9 ТОЧКИ аванс бе, какъв решителен мач, кви 5 лева?! Тези глупости ли си говорил на играчите? За решаващ мач? Вие на куц крак трябваше да стигнете до оня мач и аванс над 3 точки.....Вика, ВНИМАНИЕ - дали Зе, дали Иса няма значение, Иса се справи добре?! Абе тоя пиян ли е, луд ли е? Кое му е добрето бе? 1 удар няма във вратата, гол няма, цял сезон същото - пълна дупка, дето не трябваше да почва изобщо, а защото почна - да бъде заменен веднага! Каква идиотия цари не знам.....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот ogrizko » 17 май 2021 19:53

според мен Старшията се опитва да запази силите на отбора за всичките мачове и там беше грешката му.... освен това с тия резултати пада и тонуса в отбора и влизаме в кофти ситуация и напрежението идва при нас .....грешката беше точно срещу ЦС най-вече, за мен мачовете трябваше да бъдат разделени, тоя срещу ЦС като най-важния и да хвърлим всичко там ....а след това ако трябва в едно от гостуванията да пуснем изцяло резерви и т.н., защото ще сме напред с точките и ще запазим силите на титулярите.... но понеже треньорите и футболистите се правят на големи максималисти вместо да си разчетат правилно силите и възможностите, затова стигнахме до тук .... нормално е да не играем днеска нищо, защото умората колкото и да си говорим се натрупва ...това са дълги пътувания, промяна на хранителен режим, на сън може би, на тренировки... не са и свикнали с подобна програма! просто всичко това трябваше да се предвиди ...мен още ме е яд за онова 3:3 и нищо друго ...щото другото си го очаквах :!: сега ако Ботев Пд се разиграе с 2 победи, може и да станем 7ми.... но е много вероятно да не сме въпреки че водим :roll: и все пак от Илиан по-добър тренер няма да намерим, та ще се наложи да се поядосвам малко и примиря в случая... и дано да му е за урок и друг път да не се прави на максималист, а да помисли за голямата цел - 7 място и как да го вземе, а не сякаш ще вземем всички мачове и т.н. щото Левски сега се върнаха и братята Цоневи и не са уморени и жадни за игра, върна им се публиката и ентусиазма и ние сами ги надъхахме след мача с ЦС 3:3 и смените с Левски и 2:1..... просто трябваше да играем до край тия мачове и да излезем с резерви днеска срещу Ботев Пд ...и последните 2 мача пак с титулярите :roll: все ми е тая, че щяхме да паднем от Ботев Пд ......сега с някакви половинчати решения голяма полза извлякохме като взехме 1 точка. ..пък можеше и да си паднем накрая :evil: :evil:
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Vladislav » 17 май 2021 20:32

Това за решителния мач е така... и не е така. Чисто хипотетично селото бие днес, бие и нас и... с Левски за здраве. За днес- като излезе Джуниър пълна трагедия, дотогава просто трагедия. Без Младши, Родриго и Панайотов изглеждаме отчайващо. Просто няма за кого да се каже хубава дума.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Плейофни мачове (обща тема)

Мнениеот Marlboro » 17 май 2021 21:06

За нас победата беше важна, Ботев играе за чест и здраве. С оглед на горното изречение, направихме много слаб мач. 8-то място е все по близо.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта