23 кръг /Черно море - Левски/ 11.04.21 Неделя 19.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 327
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 03.04.21 Събота 20.00ч.

Мнениеот Delija » 25 мар 2021 17:05

ShooterMan написа:Илиан е и винаги е бил принципен относно юношите. В интерес на истина е дал шанс на абсолютно всички, кой как го е взел си е негов проблем. Но....НЯМА юноша заминал си от Тича по времето на Илиан Илиев и блеснал някъде другаде. Напротив, където и да отиват е все същото, че и по-зле. Единствения наш юноша заминал и направил впечатление е Наско Илиев и то той си замина при Гонзо, Илиан едва ли би го пуснал. Изобщо няма и не може да има паралели между доказан играч като Иса и такива като Денислав и Велислав. Когато Иса пропусне е ясно, че не е във форма, а не, че не може, защото е показал, че може. Когато онези пропускат и не играят добре е защото не са готови, защото никога нищо по-добро не са показвали. Юношите не бива да остават с впечатлението, че мъжкия отбор е длъжен да ги налага и, че треньора ще им подари фанелките. Това не е юношески футбол. Ето го Мартин Дичев! Преди 1 година той беше много по-назад от Денислав/Велислав и даже Пепи Вуцов. Абсолютно никакъв шанс, пуснаха го веднъж - направи ужасни 15 мин. си спомням, много слаби. И повече не се появи. Но тренира, показаха характер и израстване и вижте го сега - за мен Дичев е много, много близо до титулярното място на левия бек. Когато треньора те забие на пейката - то МОЖЕ БИ не го прави защото не те харесва, а за да те мотивира, да израстваш, да се доказваш, да трупаш ако щеш и злоба и хъс. Илиан процедира по същия начин със сина си, повече от 1 година, то тука сме писали даже, че прекалява. Но знаете ли какво? Илиан старши СИ ЗНАЕ РАБОТАТА!!! Който го слуша - става футболист, който му се обяснява при смени и се прави на много умен - Марто Костадинов търка пейки по селата сега или в Славия - Ертан Томбак. Колкото до Зе Гомес - всичките му отигравания показват много талант и класа, вкл. и гола който вкара на Монтана. Пропуска си беше малшанс и по-скоро - много добро спасяване на Макенджиев.


+1913

Само за Зе Гомеш все се каня да изкажа мнеието си, но не се е налагало, тъй като до момента що годе не дава поводи за хейт, а аз лично очаквах такъв при по-слабо представяне в първите си мачове.
Това момче е станал голмайстор и най-добрия играч на престижно първенство при младежите на Португалия, като централен нападател - освен благодарение на личните си качества, но и на Португалските халфове зад него!
Не се съмнявам какви качества имат/ са имали Португалските халфове около него, но нашите трябва по-бързо да се сработят с Гомеш ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 03.04.21 Събота 20.00ч.

Мнениеот Готвача » 27 мар 2021 11:51

Delija написа:
ShooterMan написа:Илиан е и винаги е бил принципен относно юношите. В интерес на истина е дал шанс на абсолютно всички, кой как го е взел си е негов проблем. Но....НЯМА юноша заминал си от Тича по времето на Илиан Илиев и блеснал някъде другаде. Напротив, където и да отиват е все същото, че и по-зле. Единствения наш юноша заминал и направил впечатление е Наско Илиев и то той си замина при Гонзо, Илиан едва ли би го пуснал. Изобщо няма и не може да има паралели между доказан играч като Иса и такива като Денислав и Велислав. Когато Иса пропусне е ясно, че не е във форма, а не, че не може, защото е показал, че може. Когато онези пропускат и не играят добре е защото не са готови, защото никога нищо по-добро не са показвали. Юношите не бива да остават с впечатлението, че мъжкия отбор е длъжен да ги налага и, че треньора ще им подари фанелките. Това не е юношески футбол. Ето го Мартин Дичев! Преди 1 година той беше много по-назад от Денислав/Велислав и даже Пепи Вуцов. Абсолютно никакъв шанс, пуснаха го веднъж - направи ужасни 15 мин. си спомням, много слаби. И повече не се появи. Но тренира, показаха характер и израстване и вижте го сега - за мен Дичев е много, много близо до титулярното място на левия бек. Когато треньора те забие на пейката - то МОЖЕ БИ не го прави защото не те харесва, а за да те мотивира, да израстваш, да се доказваш, да трупаш ако щеш и злоба и хъс. Илиан процедира по същия начин със сина си, повече от 1 година, то тука сме писали даже, че прекалява. Но знаете ли какво? Илиан старши СИ ЗНАЕ РАБОТАТА!!! Който го слуша - става футболист, който му се обяснява при смени и се прави на много умен - Марто Костадинов търка пейки по селата сега или в Славия - Ертан Томбак. Колкото до Зе Гомес - всичките му отигравания показват много талант и класа, вкл. и гола който вкара на Монтана. Пропуска си беше малшанс и по-скоро - много добро спасяване на Макенджиев.


+1913

Само за Зе Гомеш все се каня да изкажа мнеието си, но не се е налагало, тъй като до момента що годе не дава поводи за хейт, а аз лично очаквах такъв при по-слабо представяне в първите си мачове.
Това момче е станал голмайстор и най-добрия играч на престижно първенство при младежите на Португалия, като централен нападател - освен благодарение на личните си качества, но и на Португалските халфове зад него!
Не се съмнявам какви качества имат/ са имали Португалските халфове около него, но нашите трябва по-бързо да се сработят с Гомеш ...

Тринкао и Жоао Фелипе-Жота са две от имената с които е играл нашият и които са успели да се реализират .Единият в Барселона,другият в Бенфика,в момента под наем в Реал Валядолид.А в класацията на най добрите играчи родени през 1999-а е нашето момче. WOLRD BEST YOUNG PLAYERS BORN IN 1999 6 José Gomes CENTRE FORWARD SL Benfica B 37,19 . То остана да почнем с хейта/нещо нормално за феновете? на Черно море/.Имаме звезда от световна величина,вярно-нереализирана,но звезда с визитка и ОТНОВО банда разбирачи са приготвили лайнометите и са в готовност за стрелба.Нека ви кажа още нещо и ще остана в позиция на читател.Вие/ние/ всичките НЕ РАЗБИРАМЕ от футбол.Сигурен съм на 100% че повечето от нас НЕ РАЗБИРАТ добре и работата която работят,но иначе ,о иначе,дайте да обясним на тези които доказано разбират това което правят,че нищо не разбират.И разбира се ,най виновен е Илиан Илиев и баща и син.Апропо,Касми е футболист с цена около 1млн. евро,когато е допуснал глупост в живота си/не на терена и е изпаднал в дупка.Това не го прави по малко добър футболист,но ние решаваме,че е бездарник.Дерзайте хейтъри,аз съм в позиция да гледам докъде можете да стигнете!
Написаното се отнася за хората мразещи всичко и всеки.Моля останалите да не се засясгат.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 03.04.21 Събота 20.00ч.

Мнениеот зеления » 28 мар 2021 13:58

Само за Зе Гомеш все се каня да изкажа мнеието си, но не се е налагало, тъй като до момента що годе не дава поводи за хейт, а аз лично очаквах такъв при по-слабо представяне в първите си мачове.
Това момче е станал голмайстор и най-добрия играч на престижно първенство при младежите на Португалия, като централен нападател - освен благодарение на личните си качества, но и на Португалските халфове зад него!
Не се съмнявам какви качества имат/ са имали Португалските халфове около него, но нашите трябва по-бързо да се сработят с Гомеш ...[/quote]
Тринкао и Жоао Фелипе-Жота са две от имената с които е играл нашият и които са успели да се реализират .Единият в Барселона,другият в Бенфика,в момента под наем в Реал Валядолид.А в класацията на най добрите играчи родени през 1999-а е нашето момче. WOLRD BEST YOUNG PLAYERS BORN IN 1999 6 José Gomes CENTRE FORWARD SL Benfica B 37,19 . То остана да почнем с хейта/нещо нормално за феновете? на Черно море/.Имаме звезда от световна величина,вярно-нереализирана,но звезда с визитка и ОТНОВО банда разбирачи са приготвили лайнометите и са в готовност за стрелба.Нека ви кажа още нещо и ще остана в позиция на читател.Вие/ние/ всичките НЕ РАЗБИРАМЕ от футбол.Сигурен съм на 100% че повечето от нас НЕ РАЗБИРАТ добре и работата която работят,но иначе ,о иначе,дайте да обясним на тези които доказано разбират това което правят,че нищо не разбират.И разбира се ,най виновен е Илиан Илиев и баща и син.Апропо,Касми е футболист с цена около 1млн. евро,когато е допуснал глупост в живота си/не на терена и е изпаднал в дупка.Това не го прави по малко добър футболист,но ние решаваме,че е бездарник.Дерзайте хейтъри,аз съм в позиция да гледам докъде можете да стигнете!
Написаното се отнася за хората мразещи всичко и всеки.Моля останалите да не се засясгат.[/quote]

Чудесен пост, наборе! Едно към едно с моето виждане.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 03.04.21 Събота 20.00ч.

Мнениеот mark1926 » 01 апр 2021 01:49

The deacon написа:Феновете на Тича, пак изпадат в някакви конспирации, опитвайки се да разсъждават, но за съжаление освен омраза, нищо друго смислено............. Колкото до мача - какво толкова има да се коментира? В момента отборът на Левски не е отбор - липсва качество, липсват лидери! И най-закономерното нещо е да загубим във Варна. Вие имате приятно играещ отбор, но лошото е, че понякога влизате в схеми, знаете много добре за какво ви говоря. Колкото до реването от съдиите - погледнете мачовете на Левски, ама безпристрастно, и ще видите, че няма мач в който да не са ни порязали. И тук, лично аз съм озадачен, че няма никаква реакция от ръководството! С две изречения - няма от какво да се притеснявате! В това състояние на Левски ще ни биете съвсем резонно и безпроблемно..........



На левски ТРЯБВА съдиите да им режат главите поне 60-70 години, за да изкупите съдийските тесли от миналото!!! Ако няма три червени картона и две дузпи срещу левски, съдията е бил слаб!!! Това е наследството ви от миналото... левски, това е СРАМ!!!

Успех на Черно море, но си мисля, че ако сте в първата шестица, ще е безсмислено. Имате отбор, който да бие арда или берое , които ще са четвърти.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 11.04.21 Неделя 19.45ч.

Мнениеот Vladislav » 02 апр 2021 16:00

Аз не знам къде ги четете тези наказания на Димов, Панов и Илиан- 2 мача. Последно сме играли на 20.03, а в наказанията излезли на 23-ти няма футболисти на Черно Море. Между другото и на Левски няма. Дано да е хубаво времето и не би било зле да ги ударим. Жалко че няма да има публика, това е от мачовете със заряд, не като тези с Царско Село, числата и прочее.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 11.04.21 Неделя 19.45ч.

Мнениеот Готвача » 02 апр 2021 21:56

Vladislav написа:Аз не знам къде ги четете тези наказания на Димов, Панов и Илиан- 2 мача. Последно сме играли на 20.03, а в наказанията излезли на 23-ти няма футболисти на Черно Море. Между другото и на Левски няма. Дано да е хубаво времето и не би било зле да ги ударим. Жалко че няма да има публика, това е от мачовете със заряд, не като тези с Царско Село, числата и прочее.

левскито се опитва да се измъкне от мача,май по ковид лайсната.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 11.04.21 Неделя 19.45ч.

Мнениеот ShooterMan » 02 апр 2021 22:20

Раев така отложи дербито с тирето. Пак ченгесарски номера. Аман от техните истории.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 11.04.21 Неделя 19.45ч.

Мнениеот Vladislav » 02 апр 2021 23:27

Не е добре да се ебаваш със здравето на хората. Да се лекуват колкото трябва и дано няма проблеми. Те няма за какво да увъртат. И за нас и за тях е по- добре първенството да свършва.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 11.04.21 Неделя 19.45ч.

Мнениеот Sole » 02 апр 2021 23:36

Vladislav написа:Не е добре да се ебаваш със здравето на хората. Да се лекуват колкото трябва и дано няма проблеми. Те няма за какво да увъртат. И за нас и за тях е по- добре първенството да свършва.

Напротив на "Левски" никога не трябва да се вярва каквото и да правят или да говорят. Защото този отбор никога не е посмял до сега в своята история да излезе на терена в честен двубой, а винаги със съдиите си,схемите си и "другите начини" !

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Левски/ 11.04.21 Неделя 19.45ч.

Мнениеот Vladislav » 03 апр 2021 09:35

Sole написа:
Vladislav написа:Не е добре да се ебаваш със здравето на хората. Да се лекуват колкото трябва и дано няма проблеми. Те няма за какво да увъртат. И за нас и за тях е по- добре първенството да свършва.

Напротив на "Левски" никога не трябва да се вярва каквото и да правят или да говорят. Защото този отбор никога не е посмял до сега в своята история да излезе на терена в честен двубой, а винаги със съдиите си,схемите си и "другите начини" !

Не искам да съмнявам, ако лъжат да си е за тяхна сметка. Оня отгоре гледа. Може и на нас да се случи и други да говорят така. Кой, кога, защо и колко е подпиран в някакъв спорт няма връзка със здравето и живота на хората.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта