11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09.19 петък 20.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09.19 петък 20.00ч.

Мнениеот Iceberg » 24 сеп 2019 18:21

Царско село явно абдикираха от Купата на България с мисъл за мачовете от първенството. Пък може и да са ги сгамърцали Кариана, ама.. малко ме съмнява това. Както и да е. При всички положения селските царе /просто игра на думи, нищо лично/ ще се хвърлят срещу нас сериозно. Малко противоречив ми е този отбор. Понякога лесно падат, друг път показват характер и добра игра, като се опъват сериозно на стабилни отбори. Бачо Кольо е хиена, да не забравяме това.. Ще е труден мач ми се струва, след фиаското им за купата /умишлено или не../ Ще съм супер доволен и щастлив, ако го вземем този мач. Един път, че ще трупнем нови 3 точки, които така мазно ни се изплъзваха в последно време, втори път да продължим доброто настроение и самочувствие след победата над Ботев. Като се замисля.. и двете ни трябват. ;) Успех моряци!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: 11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09 петък 20.00

Мнениеот Vura » 24 сеп 2019 18:36

Такива "отбори" не трябва да съществуват, да не говорим за да са в първото ниво. Същото важи и за Бистрица и Септември.

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: 11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09 петък 20.00

Мнениеот ti4a70 » 24 сеп 2019 19:06

Айсберг е прав, че мачът ще е труден, но според мен е без алтернатива за нас! Само победа и нищо друго не ни устройва. Струва ми се, че тази среща е определяща за нашия отбор - една победа, освен трите точки, ще донесе самочувствие и увереност в силите ни, докато загуба(не дай Боже!) ще ни остави далеч от шестицата и ще очертае рамките на таз годишното ни представяне. Старши треньор на Царско село е обичаният от всички нас Кольо Спасов, той е с огромно присъствие в историята ни, но трябва да си стои там. В петък съм сигурен, че бати Кольо с всички сили ще иска да ни победи, в което няма нищо лошо. Той си е треньор там и си гони целите. Лошото е, че като цяло ние сме по-добрият отбор, но при тях има “стари муцуни“, които са способни да се надъхат и да победят всеки у нас. Справка - победата им срещу Берое! Въпреки всичко при максимална концентрация и малко доза късмет ще победим без особени проблеми. Конкретна прогноза - 0:2 или 1:3!
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: 11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09 петък 20.00

Мнениеот ti4a70 » 24 сеп 2019 19:15

Vura написа:Такива "отбори" не трябва да съществуват, да не говорим за да са в първото ниво. Същото важи и за Бистрица и Септември.

Принципно си прав, че Царско село е безсмислен отбор, но не мислиш ли ще в известна степен това важи и за Лудогорец. Въпреки цялото ми уважение към собствениците, отбора, треньорите, успехите през последните 10 години Лудогорец си остава “проект“. А вземем ли да говорим за един отбор като проект, то вече не е спортен тим, а идея на някого която има начало и край! Каква е заслугата на Разград, че има такъв отбор? Ами този “проект“ можеше да се реализира със същия успех и в Стражица например. Но това е много философска тема, която впрочем отдавна искам да пусна в ГОНГ форума като отделна! Тук си коментираме поредния мач на Черно море! Успех на Лудогорец в борбата за Лига Европа!
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09 петък 20.00

Мнениеот Кролик » 24 сеп 2019 19:19

Този мач наистина влиза в графата "задължителни" 3 точки за нас.
Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09 петък 20.00

Мнениеот ShooterMan » 24 сеп 2019 20:04

Безсмислен отбор е и този с тирето, защото няма по-безсмислено нещо да обединиш 2 селски отбора Чавдар и Литекс и да ги преименуваш на трети - ЦСКА–София! Царско село са опасни. Имат 2-3 играчи от сериозна за България класа. Най-вече Родни Антуи, който спокойно може да играе във всеки един отбор от А група, вкл. и Лудогорец, бърз, мощен, техничен и стреля от всяко положение. Имат и един халф от Холандия, който наподобява играта на Клок - яко стъпва, агресивен, печели единоборства и бяга много сериозно. Изобщо не бива да ги подценяваме предвид провалите си с отбори като Ботев Вр, Дунав и Етър. Царско село победиха Берое, победиха и Ботев Пд, трябва да се подходи сериозно.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Радо
Мнения: 620
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09 петък 20.00

Мнениеот Радо » 24 сеп 2019 20:24

2- ка.

Честито на " Моряците " за продължаването им за Купата на България..


Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9205
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: 11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09 петък 20.00

Мнениеот bubka » 26 сеп 2019 14:30

2:1.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Jeymzz
Мнения: 18
Регистриран на: 14 авг 2019 13:35
Контакти:

Re: 11 кръг /Царско село – Черно море/ 27.09 петък 20.00

Мнениеот Jeymzz » 27 сеп 2019 13:11

Родриго защо няма да играе срещу Царско село ?
ЧЕРНО МОРЕ


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта