Новият отбор на Черно море!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот 'enki' » 14 юли 2019 23:03

Браво моряци!
Този отбор ми харесва адски много. Отдавна не съм бил толкова оптимист.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот Iceberg » 15 юли 2019 13:35

Първо - поздравления на ti4a70 за хубавата тема. Тя наистина заслужава да бъде напълнена с мненията, притесненията, настроенията и очакванията на нашите фенове. След определено неприятните събития в края на предния сезон, много от феновете ни останаха крайно разочаровани. Създаде се впечатление в мнозина от нас, че при напускането на няколкото добри играчи и титуляри, отбора ни (взел скалпа и то не еднократно на грандове разни) ще се разбие и отслаби тотално. Че едва ли не ще се вземат някакви "огризки", колкото да се каже, че се прави селекция, че се взема просто нещо и нивото на отбора стремително ще падне. Трябва да си признаем, че повечето фенове бяха доста скептично настроени за бъдещето на отбора ни. Само дето, много не отчетоха в този момент, присъствието на Илиян Илиев и неговите качества и характер! :!: И.. какво се получи в действителност? Илиян направи това, което най-добре умее. Намери и привлече не толкова известни, но пък точните за схемата му (разбира се според кесията) играчи, придърпа успешните юноши и се захвана за работа. Той го умее това и го е доказал не веднъж там, където е работил. Изгради доста бързо колектив, явно е поставил основите и на нов стил, защото резултатите не закъсняха. Да, някой ще каже, че контролите не са толкова важни, но в тях се видя много движение, бързи комбинации, колективен дух и много желание. Да, понякога резултатите в тях не са най-важните, но за нашия НОВ ОТБОР явно бяха важни, за изграждане самочувствието на младите, за да си повярват, за да придобият увереност. Направи впечатление все пак резултатността на отбора. Сега, след великолепната победа в първия доста труден мач срещу Локото на Тича, показаха и характер, като обърнаха не само резултата, но и тотално надиграха противника. Да, още е рано да ги въздигаме в небесата, още много има да работят всички, докато се получи това, което треньора иска, но аз лично виждам много добра основа за развитие и съм оптимист занапред. Определено съм доволен от НОВИЯ ОТБОР. ;) Дано успеят с намирането на стабилен централен защитник и там, каквото още са си наумили. Дано и вратарчето, което обявиха излезе стабилно, за да имаме и по-опитна алтернатива на вратата. Така ги виждам аз нещата, но съм сигурен, че ще има и по-критично настроени фенове. Нека всеки си каже онова, което мисли. :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот ogrizko » 16 юли 2019 11:07

Iceberg написа:...Че едва ли не ще се вземат някакви "огризки", колкото да се каже ... :)

Само това с огризките не ми стана много ясно ..нима твърдиш, че ще съм по-зле от Жоржиньо :oops: Мен ако питаш ще бягам по-малко, но ще вкарвам повече :geek:
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот Iceberg » 16 юли 2019 12:08

ogrizko написа:
Iceberg написа:...Че едва ли не ще се вземат някакви "огризки", колкото да се каже ... :)

Само това с огризките не ми стана много ясно ..нима твърдиш, че ще съм по-зле от Жоржиньо :oops: Мен ако питаш ще бягам по-малко, но ще вкарвам повече :geek:


:lol: :lol: Никога не съм се съмнявал в твоите качества, защо не вземеш да се пробваш - сега е момента. ;) Още един играч в отбора от школата.. безценно :lol: А иначе, докато си още навън и като фен не разбрах, ти как виждаш нещата около НОВИЯ ОТБОР? ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот ogrizko » 16 юли 2019 13:34

Iceberg написа: :lol: :lol: Никога не съм се съмнявал в твоите качества, защо не вземеш да се пробваш - сега е момента. ;) Още един играч в отбора от школата.. безценно :lol: А иначе, докато си още навън и като фен не разбрах, ти как виждаш нещата около НОВИЯ ОТБОР? ;)

Не бързам засега с мнение ...нека да мине мача с оранжевите ...да видим дали няма да се наложи да се гонят още играчи и пак да се търсят нови :oops:
Изображение

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот Sole » 16 юли 2019 17:15

Дупката в центъра на защитата си остава. Гъркът не е от класата на Генев,но все пак е по добре от Енчев. Дори и да броим гъркът за титуляр ,то ни трябва още един да му партнира в центъра на защитата.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот Готвача » 17 юли 2019 11:38

Sole написа:Дупката в центъра на защитата си остава. Гъркът не е от класата на Генев,но все пак е по добре от Енчев. Дори и да броим гъркът за титуляр ,то ни трябва още един да му партнира в центъра на защитата.

Мислиш ли че Илиан не разбира проблема с дупката в защитата?На всяко интервю говори че ни трябва класа в централната зона,но не и класата на продажниците.И двамата ни централни бяха класни и все още са,но не обичам да имаме играчи лесни за хващане като тях.Например Стефан Станчев,колкото и да е рисков и лишен от късмет ,поне е лоялен на отбора,Енчев също не е особено висока класа,но е изключително сърцат и се раздава през целия мач.При такива проблеми в защита,старшия ще нареди схема в която да използва силните страни на халфовата ни линия и нападението.Не мисля че ще се предадем лесно,а даже очаквам и победа.Само Черно море!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Jeymzz
Мнения: 18
Регистриран на: 14 авг 2019 13:35
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот Jeymzz » 16 авг 2019 10:06

Някой има ли впечатления от новия ляв защитник, който привлякохме ?
ЧЕРНО МОРЕ

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: НОВИЯТ ОТБОР НА ЧЕРНО МОРЕ!

Мнениеот Delija » 16 авг 2019 19:57

Jeymzz написа:Някой има ли впечатления от новия ляв защитник, който привлякохме ?


Ами печели Шампионска Лига на Африка 2018, какво повече да искаш :P

Майтапа на страна, повече време е бил на пейката или извън групата, отколкото в игра, но все пак юноша на Аякс - ще се развие при нас в правилната посока с помоща на Ил.Илиев :!:
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта