Най-добрия отбор на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот ogrizko » 19 юни 2019 06:32

Тъпото е, че аз всъщност очаквах да е още по-силен отбора и да има голяма конкуренция ...а пък всъщност май не сме имали чак толкова силни играчи, които да са супер класа .....щом като Мишо Лазаров съм го сложил в най-силния според мен отбор, а пък и другите не се сещат май за по-добър ...не мога да сложа Алвеша или Стефан Станчев някак си ...Мишо Лазаров беше малко дървен, но доста стабилен отзад :roll: ама определено по левия фланг бразилеца беше супер класа и много бърз и беше може би най-добрия ни играч дето съм виждал... може би + Кривия и Коварж :roll:

Иначе аз мислех, че и други предложения ще има за най-добър отбор и други виждания ...освен да съм избрал наистина най-добрите и да няма други кой знае колко качествени играчи да са минали през нас :shock:

Иначе Лусио Вагнер може за мен да е част от резервния отбор, но другия бразилец няма никаква конкуренция, да не кажа и в другите отбори от А група ....по левия фланг не се сещам някой така да е вършеел :idea:
Изображение

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот saract » 19 юни 2019 08:19

sly написа:А Пламен Гетов и Живко Господинов не бяха кадри на Ч.Море

Не.На Спартак Варна са.Техните легенди са Стефан Богомилов,Божил Колев,Илиян Илиев.

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот bsz1916 » 19 юни 2019 16:46

ogrizko написа:Тъпото е, че аз всъщност очаквах да е още по-силен отбора и да има голяма конкуренция ...а пък всъщност май не сме имали чак толкова силни играчи, които да са супер класа .....щом като Мишо Лазаров съм го сложил в най-силния според мен отбор, а пък и другите не се сещат май за по-добър ...не мога да сложа Алвеша или Стефан Станчев някак си ...Мишо Лазаров беше малко дървен, но доста стабилен отзад :roll: ама определено по левия фланг бразилеца беше супер класа и много бърз и беше може би най-добрия ни играч дето съм виждал... може би + Кривия и Коварж :roll:

Иначе аз мислех, че и други предложения ще има за най-добър отбор и други виждания ...освен да съм избрал наистина най-добрите и да няма други кой знае колко качествени играчи да са минали през нас :shock:

Иначе Лусио Вагнер може за мен да е част от резервния отбор, но другия бразилец няма никаква конкуренция, да не кажа и в другите отбори от А група ....по левия фланг не се сещам някой така да е вършеел :idea:

Относно десния бек си спомням един мач , в който Курьор по принуда игра на тоя непривичен за него пост и беше най - добрият на терена . На края направи за смях цялата защита на съперника и отбеляза победния гол . След мача Никола Спасов заяви , че въобще не е бил притеснен от липсата на повечето му защитници , защото всеки добър атакуващ футболист , може да се справи без проблеми и като защитник . Предполагам че всички се сещате за кой мач става въпрос .

Alexandrov93
Мнения: 357
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот Alexandrov93 » 19 юни 2019 16:50

Тъй като гледам Черно море от 2004 година, смятам че най-правилно е да направя отбор "2004-2019" или иначе казано "Най-добрия отбор на Черно море за последните 15 години".

------------------------Коварж----------------
Сукуп---Александров---Котев---Периш
------------Цветков------Г.Илиев-----------
------Курьор-----Кривия-----Н`Донгола---
--------------------Василев--------------------

Старши треньор: Георги Иванов

С тези футболисти в най-силните си години при нас наистина имаме шанс да станем шампиони, но уви..

Delija
Мнения: 325
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот Delija » 19 юни 2019 19:34

ogrizko написа:Да сглобим най-добрия ни отбор от всички играчи дето са минали през нас последните 20-на години? И които са играли на високо ниво точно при нас ...не говоря за играчи като Жардел примерно дето може да са били супер по принцип, ама при нас - нищо особено :roll: Последните 20-на години, щото преди туй няма как да имам впечатления ...но ако някой иска все пак да увеличава годините :lol: Не знам дали играчите дето ще напиша са най-добрите възможни понеже не съм от най-паметливите, повече гледам настоящето и бъдещото, но все пак ето според мен топ Черно море:

-----------------------------------Коварж--------------------------
Мишо Лазаров----Шерифа (1вия път)------Котев------Периш
------------Рикардо Андре --------------- Жоро Илиев-----
------Курьор----------------Кривия---------------Бакари--------
---------------------------Дарко Спалевич ---------------------

ст. треньор - Никола Спасов

С тоя отбор ставаме шампиони и влизаме в групите на ШЛ :geek:


Съгласен съм с избора, единствено за позицията на десен бек бих предпочел Алвеша, заради сърцатата игра :)

И част от други заслужаващи, но непопадащи в този тим: Лусио Вагнер, Марк Клок, Миро Манолов, Йордан Юруков, Даниел Димов 1-и престой, Мамату Кулибали (раздвоен съм кой престой), Фернандес, Паломино, Хасани, Чанович, Здравко Здравков, Стенио Дос Сантос ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот Clarion » 20 юни 2019 16:36

я да видим, ако наистина ги сложим пост по пост:
Коварж
Сукуп - Александров - Котев - Периш
Г. Илиев - (тук се затруднявам ... Рикардо, Клок ... Цветков)
Курьор - Кривия - Райков
Миро Манолов
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 юни 2019 11:48

ogrizko написа:Тъпото е, че аз всъщност очаквах да е още по-силен отбора и да има голяма конкуренция ...а пък всъщност май не сме имали чак толкова силни играчи, които да са супер класа ....Иначе аз мислех, че и други предложения ще има за най-добър отбор и други виждания ...освен да съм избрал наистина най-добрите и да няма други кой знае колко качествени играчи да са минали през нас :shock: ...Иначе Лусио Вагнер може за мен да е част от резервния отбор...

Май не си познавате историята и легендите, след като сред предложенията за състава не виждам Божил Колев (футболист № 1 на Варна за миналия век), Марев, Стефан Богомилов, ... да не изброявам всичките!
Колкото до Лусио Вагнер, него го направиха български гражданин, за да може да играе за националния отбор, значи не е чак такава твърда резерва... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот Varnauser » 21 юни 2019 13:11

Темата е за последните 20 години. И тримата окачиха бутонките доста преди това.

Иначе и Лусио, и Периш по-късно бяха страхотни.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Най-добрия отбор на Черно море

Мнениеот Clarion » 21 юни 2019 16:18

Captain Stottlemeyer написа:
ogrizko написа:Тъпото е, че аз всъщност очаквах да е още по-силен отбора и да има голяма конкуренция ...а пък всъщност май не сме имали чак толкова силни играчи, които да са супер класа ....Иначе аз мислех, че и други предложения ще има за най-добър отбор и други виждания ...освен да съм избрал наистина най-добрите и да няма други кой знае колко качествени играчи да са минали през нас :shock: ...Иначе Лусио Вагнер може за мен да е част от резервния отбор...

Май не си познавате историята и легендите, след като сред предложенията за състава не виждам Божил Колев (футболист № 1 на Варна за миналия век), Марев, Стефан Богомилов, ... да не изброявам всичките!
Колкото до Лусио Вагнер, него го направиха български гражданин, за да може да играе за националния отбор, значи не е чак такава твърда резерва... 8-)

Май не четеш темата и пишеш, колкото да затвърдиш вица за Чукчата писател.
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта