Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот Sole » 16 май 2019 12:41

Краси Балъков обяви първите избрани
Gong.bg

Селекционерът на българския национален отбор Красимир Балъков повика 27 футболисти за лагер-сбора преди европейските квалификации срещу Чехия на 7 юни и Косово на 10 юни.

"Лъвовете" се събират на 29 май в Национална футболна база "Бояна", а избраниците на новия треньор са както следва:

Вратари: Николай Михайлов (Левски), Пламен Илиев (Лудогорец), Христо Иванов (Етър)

Защитници: Страхил Попов (Касъмпаша), Васил Божиков (Слован Братислава), Николай Бодуров (ЦСКА-София), Иван Турицов (ЦСКА-София), Камен Хаджиев (Академия Пушкаш), Антон Недялков (Лудогорец), Иван Горанов (Левски), Кристиан Димитров (Ботев Пд), Виктор Генев (Черно море), Крум Стоянов (Етър)

Халфове и нападатели: Ивелин Попов (Ростов), Георги Костадинов (Арсенал Тула), Кирил Десподов (Каляри), Тодор Неделев (Ботев Пд), Галин Иванов (Халадаш), Марселиньо (Лудогорец), Кристиян Малинов (ЦСКА-София), Мартин Минчев (Черно море), Георги Илиев (Черно море), Янис Карабельов (Славия), Георги Сърмов (Етър), Станислав Иванов (Левски), Станислав Костов (Левски), Исмаил Иса (Дунав)

Самият специалист обяви при представянето си, че първоначално ще повика повече играчи, с които лично ще разговаря и ще проследи.

Красимир Балъков пое поста официално само преди два дни, когато беше представен от президента на БФС Борислав Михайлов. Той наследи Петър Хубчев, който напусна, за да поеме Левски.
P.S. Най сетне един треньор да е наясно ,че няма стари и млади, а има можещи и не можещи футболисти! И,че национален отбор не се гради и обиграва за някакво светло бъдеще и бъдещи резултати, а се викат най-добрите за ефективни резултати и победи на момента във всяка среща! Като изключим "синчето"/което си е някакъв реверанс на Балата :)/ си личи,че мениджъри този път не се "обаждали". Най сетне някой да се сети за Марселиньо!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот Onq » 16 май 2019 15:30

Бре, бре, бре. Ти да видиш. Не го харесвам като треньор, но верно е първият, който вика най-добрите към момента, а не клиентите на куците мениджърски агенции.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот mursusaid » 16 май 2019 20:15

На мен пък някои повикани си "понамирисват".Визирам Сърмов,Иса,Станислав Иванов,вратаря..А за Марселиньо мисля ,че твърде късно се сетиха.Формата му вече няма нищо общо с преди,което е видно и от спада на Лудогорец като игра.На него дори държанието му на терена е променено.Ако сте забелязали вече е много по-нервен и реагира и репликира противници.Лошо впечатление ми прави в последно време.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот Iceberg » 16 май 2019 21:20

mursusaid написа:На мен пък някои повикани си "понамирисват".Визирам Сърмов,Иса,Станислав Иванов,вратаря..А за Марселиньо мисля ,че твърде късно се сетиха.Формата му вече няма нищо общо с преди,което е видно и от спада на Лудогорец като игра.На него дори държанието му на терена е променено.Ако сте забелязали вече е много по-нервен и реагира и репликира противници.Лошо впечатление ми прави в последно време.


Много близко до моето мнение! Когато Марселиньо мачкаше противниците с точните си пасове, дрибъл и раздаваше извеждащи пасове наляво, надясно и разпределяше играта.. не беше актуален! Тогава го смятаха за "възрастен". Сега, когато не е във върхова форма и някак издиша вече.. късно повикване и според мен. За Сърмов въобще няма какво да коментирам - много полезен за Етър, но за национала.. малко смешно ми идва. Същото важи и за Иса! :shock:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот Onq » 16 май 2019 23:53

Аз под най-добрите визирах Жоро, Мартин и Генев. Другите даже не съм ги гледал кои са в списъка :)

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот Iceberg » 17 май 2019 16:40

Onq написа:Аз под най-добрите визирах Жоро, Мартин и Генев. Другите даже не съм ги гледал кои са в списъка :)


Е.. Жоро, Марто Минчев и Генев определено си бяха най-добрите и с най-постоянни изяви в отбора ни този сезон, като прибавим и Дюлгеров пролетта. :) За мене лично и Витанов се представи много добре. :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот mursusaid » 24 май 2019 22:25

Каква стана тя?!?!?!?!
Някой слуша интервюто на Илиян след мача? Аз поне останах шокиран.Липсващите титуляри днес,защо липсвали..Някой има ли повече информация,какво ,защо как се е случило.Илиян каза по този въпрос към ръководството.Само че кое ръководство,кой е това ръководство,кой трябва да се пита или да излезе и да каже, да даде информация.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот morqche » 25 май 2019 00:41

mursusaid написа:Каква стана тя?!?!?!?!
Някой слуша интервюто на Илиян след мача? Аз поне останах шокиран.Липсващите титуляри днес,защо липсвали..Някой има ли повече информация,какво ,защо как се е случило.Илиян каза по този въпрос към ръководството.Само че кое ръководство,кой е това ръководство,кой трябва да се пита или да излезе и да каже, да даде информация.

Вярно е
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот miro_rz » 25 май 2019 00:51

morqche написа:
mursusaid написа:Каква стана тя?!?!?!?!
Някой слуша интервюто на Илиян след мача? Аз поне останах шокиран.Липсващите титуляри днес,защо липсвали..Някой има ли повече информация,какво ,защо как се е случило.Илиян каза по този въпрос към ръководството.Само че кое ръководство,кой е това ръководство,кой трябва да се пита или да излезе и да каже, да даде информация.

Вярно е

Голям шум се вдигна и се надявам да им прозрачност . Има ли виновни да бъдат наказани !

[offtopic]За подобни работи няма цветове ![/offtopic]
Изображение

Delija
Мнения: 327
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Лято 2019 - подготовка, трансфери, спекулации..

Мнениеот Delija » 26 май 2019 21:41

Надявам се утре да науча подробности около случая. но каквото и да е станало едвали ще има рехабилитирани, така че за новия сезон бая нови футболисти ще са нужни ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта