27/1 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 30.03 събота 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 27/1 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 30.03 събота 20.30

Мнениеот black sea » 31 мар 2019 14:38

'enki' написа:Добър мач за нас въпреки съдията и това, че започнахне без Г. Илиев. Каквото и да си говорим след неговото влизане почнахме пак да играем футбол. Просто без него нямаме никаква идея в градивен план, като изключим добрите влизания на Минчев по крилото. Другият човек, който може да измисли нещо интересно в средата на терена Г. Божилов е от доста време все контузен и не знам кога и дали ще се върне за нас на терена. Трябва да търсим заместник на Жоро, иначе ще ни бъде много трудно в атака.
Като цяло почти всички направиха добър мач, без Панайотов и Фенуш. Първият просто си е дърво и честно казано вече и аз съм на мнение, че толкова си може и не е заради пропусната подготовка или нещо от този сорт. Фенуш както и преди съм казвал, няма никаква мисъл в главата. Никаква полза от играта му.
П.П. Дано да продадем скоро Минчев на някой голям отбор от рода на Андерлехт. Вече се вижда, как той почва да достига тавана си в Ч.Море.


+++1000000...Aбсолютно съм съгласен с твоето мнение, само малко не съм съгласен за Божилов...много бави топката, прави се на техничен и ни провали не една и две чудесни възможности за контра...Също така забравил си и недоразумението Пл. Димов, тотално изчерпания и вече дърт Станчев, манекенчето с огромно самочувствие Кики ли беше, Мики ли и т.н. Имаме що годе приличен състав и отбор, но до толкоз, шесто място. Благодарение на Ил. Илиев, който успява да извлече максимума от нашите играчи, повечето от които са си посредствени, нека бъдем честни и обективни...

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 30.03 събота 20.30

Мнениеот Sole » 31 мар 2019 15:00

Видяхме една подигравка с футбола ,който от една велика игра едно депутатче превърна в цирк "Балкански"- с.Микре. Какво очаквахте с един измислен отбор създаден извън закона,освен измислен мач с престъпно съдийство.Това депутатче трябва да го проверят дали е в списъка с евтините апартаменти.
п.с. Пламен Димов да хваща пътя! Тази дузпа мирише!

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 27/1 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 30.03 събота 20.30

Мнениеот guglata » 31 мар 2019 16:18

Доволен съм от мача, имаше напрежение играхме добре като гости на ЦСКА-София. Пламен Димов верно, че направи дузпата и не му е първа, но пък не стои толкова лошо и като цяло се справя не лошо. Е иска ми се защитник като Александър Александров- шерифа в добрите му години, но ако ще се връщаме назад ми се иска и Тошко Марев. Това са ни футболистите и играят доста добре срещу по-силните отбори. Вчера съдията-депутат определено наклони везните, но това не беше нищо неочаквано и нещо което да не се е случвало. Дузпа си имаше но колко фала измисли не е истина. Мартин Минчев въобще не е стигнал тавана си при нас, но съм съгласен, че за него ще е много добре да отиде на тези години в голям европейски отбор и да се развива, защото има таланта да стане голяма звезда.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 30.03 събота 20.30

Мнениеот Iceberg » 31 мар 2019 17:05

guglata написа:Доволен съм от мача, имаше напрежение играхме добре като гости на ЦСКА-София. Пламен Димов верно, че направи дузпата и не му е първа, но пък не стои толкова лошо и като цяло се справя не лошо. Е иска ми се защитник като Александър Александров- шерифа в добрите му години, но ако ще се връщаме назад ми се иска и Тошко Марев. Това са ни футболистите и играят доста добре срещу по-силните отбори. Вчера съдията-депутат определено наклони везните, но това не беше нищо неочаквано и нещо което да не се е случвало. Дузпа си имаше но колко фала измисли не е истина. Мартин Минчев въобще не е стигнал тавана си при нас, но съм съгласен, че за него ще е много добре да отиде на тези години в голям европейски отбор и да се развива, защото има таланта да стане голяма звезда.


+1913 Напълно съм съгласен и подкрепям всичко написано в това мнение. Само дето ми се иска Марто Минчев да остане още година при нас, хем да го гледаме и догодина и помогне, хем да съзрее още малко, да понатрупа още опит и рутина в мъжкия футбол, за да му е по-лесна адаптацията в чужбина.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 27/1 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 30.03 събота 20.30

Мнениеот Onq » 01 апр 2019 22:09

Iceberg написа:
guglata написа:Доволен съм от мача, имаше напрежение играхме добре като гости на ЦСКА-София. Пламен Димов верно, че направи дузпата и не му е първа, но пък не стои толкова лошо и като цяло се справя не лошо. Е иска ми се защитник като Александър Александров- шерифа в добрите му години, но ако ще се връщаме назад ми се иска и Тошко Марев. Това са ни футболистите и играят доста добре срещу по-силните отбори. Вчера съдията-депутат определено наклони везните, но това не беше нищо неочаквано и нещо което да не се е случвало. Дузпа си имаше но колко фала измисли не е истина. Мартин Минчев въобще не е стигнал тавана си при нас, но съм съгласен, че за него ще е много добре да отиде на тези години в голям европейски отбор и да се развива, защото има таланта да стане голяма звезда.


+1913 Напълно съм съгласен и подкрепям всичко написано в това мнение. Само дето ми се иска Марто Минчев да остане още година при нас, хем да го гледаме и догодина и помогне, хем да съзрее още малко, да понатрупа още опит и рутина в мъжкия футбол, за да му е по-лесна адаптацията в чужбина.


Maртин да заминава, когато менторът му се пенсионира. Има още да попива, а и Жоро да дава.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта