3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /Черно море - Септември/ 4.08 събота 18.30

Мнениеот Кролик » 10 авг 2018 11:49

sin4ec написа:
Кролик написа:За съжаление "нормалните неща" взеха да си стават традиция, малко като при вас с евро изявите ... а на това дето го играем в България даже му викаме футбол ...

Е, да...наистина трагедията е там, че на това му викаме футбол. Бавно, грозно. С по няколко докосвания при всяко поемане, аз не знам тези футболисти уплашени ли са, толкова ли си могат. Абе направи нещо нестандартно, нещо красиво- я отиграване, я финт, да се зарадват тези хора по трибуните !
Забрави. Мъка, кюскане на топката, безкрайно връщане назад, то направо да ти се приреве, като ги гледаш. Еден Азар с три елементарни финта връзва на фльонга защитата на съперника. Тези финтове се учат в детските школи, със сигурност играчите ни ги владеят. Защо не ги ползват, а се мъчат с чукване напред да преодолеят защитника, нямам никакво обяснение...


В клубовете има плеяда от разбиращи футбола ръководители и треньори. Около клубовете има още орди от "легенди" и "специалисти", при вас даже са малко повечко. Е щом всички тези не могат да накарат футболистите да играят футбол, значи или те не го разбират или футболерите толкова си могат или и двете.
Като цяло сме трагедия и не е добра идея да гледаш западно първенство и нашето на комбинирано предаване. Това нашето ми напомня на играта зад блока от моите младини...
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта