ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот yavorescu » 21 май 2018 12:34

Станчев би трябвало да е наказан за този мач, ако съм смятал картоните правилно.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Vladislav » 21 май 2018 12:44

yavorescu написа:Станчев би трябвало да е наказан за този мач, ако съм смятал картоните правилно.

Дано да си ги смятал правилно. Не знам дали не е във форма или нещо друго, но е бавен и неориентиран, а срещу крило като Паулиньо ще имаме ядове. Ако го няма предполагам Зехиров ще играе десен бек, а той ако не друго поне е по- бърз. А кой да го замести него напред Илиан все ще измисли.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот yavorescu » 21 май 2018 14:10

Предпочитам Костадинов да играе като десен бек. Станчев не се представя добре в последните мачове, но когато замени Зехиров на бека беше просто класи над него. Зехиров има само един сносен мач като десен бек (срещу Пирин, мисля).

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот thisisthelife » 21 май 2018 14:29

Труден мач се очертава. Искрено се надявам Станчев и Кононго да не помиришат терен - това бяха двамата най-слаби играчи в мачовете с Локо Пловдив. Марто Костадинов и Зехиров бекове, а Божилов и Кузма задължително трябва да са титуляри. В този мач ще си проличи на кои от сегашните играчи ще може да се разчита за следващия сезон. Да си пожелаем една приятна за окото среща и Черно Море победител. Напред, Моряци!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Mathias_Coureur » 21 май 2018 14:34

Солидни премии в Черно море при класиране в Лига Европа

Ръководството на Черно море е обещало доста добри премии, ако отборът успее да се класира за участие в Лига Европа през лятото.

"Моряците" се изправят срещу Левски на 24 май в директен мач за последната квота за турнира, а двубоят ще се играе на стадион "Георги Аспарухов".

При успех на варненци на "Герена" треньори и играчи ще поделят сериозен бонус. Преди дни отборът на Илиан Илиев си гарантира участието в ключовия сблъсък след равенство 2:2 с Локо (Пловдив) след продължения. В първата срещата "моряците" спечелиха с 2:1 на "Тича".

Левски пък се бетонира на третата позиция в Първа лига, побеждавайки с 2:0 Верея след две попадения на Паулиньо в Стара Загора.

Източник: https://topsport.bg/cherno-more/solidni ... vropa.html

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Vladislav » 21 май 2018 15:12

Тя защитата ни цялата е много слаба. Факт е че последните голове станаха през зоната на Станчев след като бе надбягван или заобикалян. Централните защитници също нямат синхрон. Със високите топки що годе се оправят, но иначе доста се разминават, а за изнасянето да не говорим. Кононго има нелошо центриране и доста често се включва напред. Ние нямаме и кой знае какви други опции в защита. Мартин стана доста време не е играл, а и на него не мисля че силата му е в зашита. Ще се оправяме с това което има. Това че в един мач някой е бил на ниво не означава че и в следващия ще е така. Не знам какво е състоянието на Фенуш, но в атака определено вариантите са повече. Илиан е мислещ треньор и вярвам че ще ги нареди. Освен това като види проблем реагира бързо. Разбира се и късмет е нужен.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Onq » 21 май 2018 15:19

Mathias_Coureur написа:
Солидни премии в Черно море при класиране в Лига Европа

Ръководството на Черно море е обещало доста добри премии, ако отборът успее да се класира за участие в Лига Европа през лятото.

"Моряците" се изправят срещу Левски на 24 май в директен мач за последната квота за турнира, а двубоят ще се играе на стадион "Георги Аспарухов".

При успех на варненци на "Герена" треньори и играчи ще поделят сериозен бонус. Преди дни отборът на Илиан Илиев си гарантира участието в ключовия сблъсък след равенство 2:2 с Локо (Пловдив) след продължения. В първата срещата "моряците" спечелиха с 2:1 на "Тича".

Левски пък се бетонира на третата позиция в Първа лига, побеждавайки с 2:0 Верея след две попадения на Паулиньо в Стара Загора.

Източник: https://topsport.bg/cherno-more/solidni ... vropa.html



Дано не е вярно! Тимаджиите обещават премиии, само когато всичко е предрешено и няма как да се стигне до плащане. За третото място така и не дадоха премии, понеже за последните 5 кръга бяха поставили условие - минимум 12 точки. Но пък докараха Станишев, който попи от народната любоф :mrgreen:

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 530
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот 'enki' » 21 май 2018 16:01

Защитата ни е зле, но това идва най-вече от факта, че пьрво не са се синхронизирали достатьчно добре и второ средната ни линия невинаги успява да им помогне и да е дастатьчно близо до тях. Срещу Локо Пд примерно, пьрвото полувреме ние тотално загубихме центьра и останахме само на защита. Аз смятам, че разполагаме с нелоша двойка центр. защитници в лицето на Димов и Хасани. Тромави са, но за сметката на това са с доста добра физика. По-скоро проблемите ни идват от бековете. Станчев го минават много лесно, докато Кононго ми се струва доста бавен за бек. Както и да е И.Илиев сто пьти каза, че не разполагаме с достатьчно деф. футболисти и по-скоро ще наблягаме на нападението.
Колкото за мача срещу Левски, всичко може да се случи. Те определено ще са под голямо напрежение. Това за нас ще е от голям плюс, особено ако не допуснем ранен гол. Трябва да си вярваме и без паника. Тоя мач ще ни покаже реално, кьде сме стигнали и доколко можем да се борим за по-предно класиране.
Аз сьщо мисля, че регламентьт на пьрвенството ни е доста нечестен. От кьде на кьде отбор, който не се е класирал между пьрвите 6-ст, ще има право след няколко победи срещу отбори от долната половина на таблицата да претендира да играе за ЛЕ и да задминава 4-я, 5-я и 6-я в класирането. И обратното, отбор, който цял сезон има само загуби и три-четири равни да може да се спаси от изпадане.
Успех на нашите!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Onq » 21 май 2018 17:13

'enki' написа:Защитата ни е зле, но това идва най-вече от факта, че пьрво не са се синхронизирали достатьчно добре и второ средната ни линия невинаги успява да им помогне и да е дастатьчно близо до тях. Срещу Локо Пд примерно, пьрвото полувреме ние тотално загубихме центьра и останахме само на защита. Аз смятам, че разполагаме с нелоша двойка центр. защитници в лицето на Димов и Хасани. Тромави са, но за сметката на това са с доста добра физика. По-скоро проблемите ни идват от бековете. Станчев го минават много лесно, докато Кононго ми се струва доста бавен за бек. Както и да е И.Илиев сто пьти каза, че не разполагаме с достатьчно деф. футболисти и по-скоро ще наблягаме на нападението.
Колкото за мача срещу Левски, всичко може да се случи. Те определено ще са под голямо напрежение. Това за нас ще е от голям плюс, особено ако не допуснем ранен гол. Трябва да си вярваме и без паника. Тоя мач ще ни покаже реално, кьде сме стигнали и доколко можем да се борим за по-предно класиране.
Аз сьщо мисля, че регламентьт на пьрвенството ни е доста нечестен. От кьде на кьде отбор, който не се е класирал между пьрвите 6-ст, ще има право след няколко победи срещу отбори от долната половина на таблицата да претендира да играе за ЛЕ и да задминава 4-я, 5-я и 6-я в класирането. И обратното, отбор, който цял сезон има само загуби и три-четири равни да може да се спаси от изпадане.
Успех на нашите!


Е кое им е доброто на Хасани и Димов, като сам признаваш, че са тромави и нямат синхрон? Абсолютно всеки мач има по няколко положения, където те просто спират и гледат как някой ги разминава. Да не говорим Димов, че има по минимум 2-3 положения на мач след статични и никога не уцелва вратата. Защитата е пълна трагедия и единственият плюс в нея е центрирането на Кононго. Вратарят ни също е кошмарен. Като втория гол на Локото скоро не бях виждал. Добре че изкара пряксвободния накрая

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Sole » 21 май 2018 20:17

За да победи по добрият трябва да свирят международни съдии. Иначе е ясно,че на Герена излизаме срещу 14.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта