ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот guglata » 24 май 2018 22:51

Честита Европа на Левски, нашите показаха че могат да играят, но когато го показват през целия мач ще се ядосвам ако загубим. За сега това са ни силите и съм доволен от края на сезона, по всичко си личи че играта се подобрява и имаме всички основания да очакваме много по добро първенство. Аз съм доволен от Илиян и вярвам, че ще ни радва още много години.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот black sea » 24 май 2018 23:46

Честито на подуенци! Иначе ние имахме един от най-слабите си сезони и състави от доста години насам (особено в защита). И това благодарение най-вече на оная легенда Гонзо, така че как да ги уважаваш тия в синьо...Да си пожелаем успех следващата година!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот yavorescu » 25 май 2018 00:06

Ами, аз ще бъда малко по-критичен. Бяхме жалки, с изключение на един сравнително кратък период през второто полувреме, когато се опитахме да надигнем глава. Тогава показахме малко повече смелост и не чак толкова футболни достойнства. Не знам как е свирил съдията, аз гледах как играхме и никак не ми хареса.

Защитата ни е все едно съставена от петокласници, които не могат нито да се ориентират, нито да четат играта, а в някои моменти са просто зрители. Сигурно някои ще ми се сърдят, но Димов за мен е абсолютен ботуш. Няма нито едно качество, което е присъщо на централен защитник -- ни бързина, ни съобразителност, пласиране, изнасяне на топката. Една игра с глава (с много уговорки) не те прави добър защитник, колкото и да ти е голяма главата. Недоумявам как е играл в чужбина, та той не е мръднал на милиметър от предния му престой при нас. Тогава сякаш беше една идея по-подвижен и имаше по-голям хъс.

Илиан налага схема без типичен дефанзивен халф -- тип костотрошач, чистач или както там му се вика. Това е добре за играта в офанзивен план, но се вижда, че в много ситуации защитата (и без това дантелена до немай къде) е подложена на допълнителен натиск, защото не получава никаква подкрепа от халфовете. Противникови футболисти остават сами на стрелкови позиции, докато нашите хубостници се скупчват на едно място. Бековете влизат навътре, защото централните си изпускат хората и не държат линията. Крилата закъсняват да покриват бековете. Халфовете са далеч от хората, закъсняват в единоборствата и предизвикват хаос, който води до лавинообразен ефект. Когато отбора ни е подложен на преса, както беше този мач и при реванша срещу Локо Пд (първото полувреме), ние изглеждаме като тим от долната половина на В група. Сигурно се дължи и на липса на самочувствие, но надали е само това.

От интервюто след мача разбрах две важни неща -- няма да има чистка и в отбора има мъртви душици с действащи договори. Дано Илиан успее да събуди мъртъвците.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Onq » 25 май 2018 07:22

yavorescu написа:Ами, аз ще бъда малко по-критичен. Бяхме жалки, с изключение на един сравнително кратък период през второто полувреме, когато се опитахме да надигнем глава. Тогава показахме малко повече смелост и не чак толкова футболни достойнства. Не знам как е свирил съдията, аз гледах как играхме и никак не ми хареса.

Защитата ни е все едно съставена от петокласници, които не могат нито да се ориентират, нито да четат играта, а в някои моменти са просто зрители. Сигурно някои ще ми се сърдят, но Димов за мен е абсолютен ботуш. Няма нито едно качество, което е присъщо на централен защитник -- ни бързина, ни съобразителност, пласиране, изнасяне на топката. Една игра с глава (с много уговорки) не те прави добър защитник, колкото и да ти е голяма главата. Недоумявам как е играл в чужбина, та той не е мръднал на милиметър от предния му престой при нас. Тогава сякаш беше една идея по-подвижен и имаше по-голям хъс.

Илиан налага схема без типичен дефанзивен халф -- тип костотрошач, чистач или както там му се вика. Това е добре за играта в офанзивен план, но се вижда, че в много ситуации защитата (и без това дантелена до немай къде) е подложена на допълнителен натиск, защото не получава никаква подкрепа от халфовете. Противникови футболисти остават сами на стрелкови позиции, докато нашите хубостници се скупчват на едно място. Бековете влизат навътре, защото централните си изпускат хората и не държат линията. Крилата закъсняват да покриват бековете. Халфовете са далеч от хората, закъсняват в единоборствата и предизвикват хаос, който води до лавинообразен ефект. Когато отбора ни е подложен на преса, както беше този мач и при реванша срещу Локо Пд (първото полувреме), ние изглеждаме като тим от долната половина на В група. Сигурно се дължи и на липса на самочувствие, но надали е само това.

От интервюто след мача разбрах две важни неща -- няма да има чистка и в отбора има мъртви душици с действащи договори. Дано Илиан успее да събуди мъртъвците.


перфектен разбор

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот forever bluet » 25 май 2018 10:19

Има си все още няколко заблудени елемента,но е добре че има и такива които отчитат ,че Левски заслужено победи с разлика. Ревете за една засада , а не виждате че дузпа имаше и преди дадената. Да вярно е че можеше да стане 2-2 ,но можеше и 4-0 да стане преди това. Като цяло ви смачкахме и доста си ритахте пак. Но въпрос на стил.
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Кролик » 25 май 2018 10:44

yavorescu написа:Ами, аз ще бъда малко по-критичен. Бяхме жалки, с изключение на един сравнително кратък период през второто полувреме, когато се опитахме да надигнем глава. Тогава показахме малко повече смелост и не чак толкова футболни достойнства. Не знам как е свирил съдията, аз гледах как играхме и никак не ми хареса.

Защитата ни е все едно съставена от петокласници, които не могат нито да се ориентират, нито да четат играта, а в някои моменти са просто зрители. Сигурно някои ще ми се сърдят, но Димов за мен е абсолютен ботуш. Няма нито едно качество, което е присъщо на централен защитник -- ни бързина, ни съобразителност, пласиране, изнасяне на топката. Една игра с глава (с много уговорки) не те прави добър защитник, колкото и да ти е голяма главата. Недоумявам как е играл в чужбина, та той не е мръднал на милиметър от предния му престой при нас. Тогава сякаш беше една идея по-подвижен и имаше по-голям хъс.

Илиан налага схема без типичен дефанзивен халф -- тип костотрошач, чистач или както там му се вика. Това е добре за играта в офанзивен план, но се вижда, че в много ситуации защитата (и без това дантелена до немай къде) е подложена на допълнителен натиск, защото не получава никаква подкрепа от халфовете. Противникови футболисти остават сами на стрелкови позиции, докато нашите хубостници се скупчват на едно място. Бековете влизат навътре, защото централните си изпускат хората и не държат линията. Крилата закъсняват да покриват бековете. Халфовете са далеч от хората, закъсняват в единоборствата и предизвикват хаос, който води до лавинообразен ефект. Когато отбора ни е подложен на преса, както беше този мач и при реванша срещу Локо Пд (първото полувреме), ние изглеждаме като тим от долната половина на В група. Сигурно се дължи и на липса на самочувствие, но надали е само това.

От интервюто след мача разбрах две важни неща -- няма да има чистка и в отбора има мъртви душици с действащи договори. Дано Илиан успее да събуди мъртъвците.


Точно, кратко и ясно ! Толкова си можем !
Не виждам защо съдията да виновен, че нашите се ритат като магарета. Ако аз бях съдия, щеше да има изгонени. Това все пак е футбол !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот thisisthelife » 25 май 2018 10:49

Не мисля, че е редно да се оправдаваме със съдията. Ние през 90% от мача си бяхме откровено слаби. Доказа се за пореден път тезата, че защитата ни е дантелена отвсякъде. Ще има нужда от много, ама много сериозно заздравяване там, защото положението е трагично. Нов вратар задължително! За момента положението е такова, че с наличния потенциал догодина топ 6 е може би абсолютният максимум. Затова и трябват нови попълнения и да се разкарат някои играчи, защото с нищо не оправдават доверието в тях. Да видим какво ще се случи лятото. Честито на печелившите!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 530
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот 'enki' » 25 май 2018 11:47

Чак такива драми да правим от този мач, няма смисьл. Не сме толкова зле. Мисля че лоша шега ни изигра липсата на Цветков. Той беше човека, който може да играе с топка и да я изнася до атакуващите халфове. За жалост така се разви ситуацията с него и той отпадна от отбора. Не сьм си правил илюзии, че можем да направим кой знае какво в този двубой. Ние в последните срещи подритвахме за здаве и самочувствие. Скоростта в тези мачове беше почти ходом. Единствено Локо Пд ни се опьна едно полувреме. Просто разликата между пьрвите 5 отбора и останалите е доста голяма, а за пьрвите 3 да не говорим. Така че за нас остава още едно място в шестицата, за което да се борим и да се надяваме, че там няма да сме боксова круша. От друга страна разполагаме с един наистина мислещ, можещ и амбициозен треньор, който вижда проблемите и работи по тях. Това ме кара да сьм оптимист. Две-три класни попьлнения и ще сме сьвсем друга бира. Айде сьс здраве!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот yavorescu » 25 май 2018 11:53

Вратарят ни е лабилен, но много зависи от защитата пред него и цялостната игра на отбора в защита. Илко беше казвал веднъж, че основна заслуга за доброто му представяне имат полевите играчи и най-вече защитниците, които според него бяха много добри. Наистина бяха тогава. Макенджиев пази много добре в Пирин, но там разполагаха с най-добрата защита (според Радуканов, склонен съм да се съглася донякъде) и целия им отбор играеше много организирано и дисциплинирано в дефанзивен план.

Радващото е, че имаме треньор, който вижда недостатъците и не плещи откровени глупости след мачовете, на каквито се бяхме наслушали донасита.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: ЛЕ бараж: Левски - Черно море /24.05/четвъртък/20.30/

Мнениеот Mathias_Coureur » 25 май 2018 12:11

'enki' написа:Чак такива драми да правим от този мач, няма смисьл. Не сме толкова зле. Мисля че лоша шега ни изигра липсата на Цветков. Той беше човека, който може да играе с топка и да я изнася до атакуващите халфове. За жалост така се разви ситуацията с него и той отпадна от отбора. Не сьм си правил илюзии, че можем да направим кой знае какво в този двубой. Ние в последните срещи подритвахме за здаве и самочувствие. Скоростта в тези мачове беше почти ходом. Единствено Локо Пд ни се опьна едно полувреме. Просто разликата между пьрвите 5 отбора и останалите е доста голяма, а за пьрвите 3 да не говорим. Така че за нас остава още едно място в шестицата, за което да се борим и да се надяваме, че там няма да сме боксова круша. От друга страна разполагаме с един наистина мислещ, можещ и амбициозен треньор, който вижда проблемите и работи по тях. Това ме кара да сьм оптимист. Две-три класни попьлнения и ще сме сьвсем друга бира. Айде сьс здраве!

+1
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта