Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Iceberg » 22 юни 2018 12:23

Ще е хубаво, който е гледал мача на живо, да напише с по няколко реда поне, как е видял нещата. Да, първа контрола, в началото на подготовката сме, 6-7 играча са отсъствали поради контузии, но.. все пак ще е интересно за феновете, какво се е случило на този мач и кой, как е видял представянето на отбора, а и индивидуалните изяви. Колкото повече мнения, толкова по-близо до истината! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
greenpeak
Контакти:

Мнениеот greenpeak » 22 юни 2018 12:40

Чака се още един нападател бразилец, и евентуално ако Д.Димов си намери отбор в чужбина, съответно негов заместник.
Това беше селекцията това лято. :mrgreen:
МАЧОВЕТЕ НА МОРЯЦИТЕ: https://www.youtube.com/c/MrGreenpeak

Потребителски аватар
ti4a70
Контакти:

Мнениеот ti4a70 » 22 юни 2018 12:42

Гледах мача много внимателно за да мога да фокусирам изявите на новите. През първото полувреме пред вратаря Дюлгеров двойка централни бяха Пламен Димов и Мир. Енчев, на бековете Станчев и Кононго. Хасани бе изнесен в центъра на терена. На върха на атаката Йосков, зад него Жоро Божилов. Футболиста на проби Патрик бе халф. За съжаление не съм оптимист ако играем с тези защитници. Изключително бавни и неориентирани. Черноморец и при двата си гола развинти централните и още на един-два пъти почти матира защитата ни. След влизането през второто полувреме на Д.Димов нещата си дойдоха на място. Йосков остави противоречиви впечатления. Реализира един гол и асистира за второто попадение, но мисля, че не бе достатъчно деен. По скара статичен, изчакваше топката, не достатъчно се откриваше. Възможно и изключително горещото и непосилно време да е причината. Определено обаче ще му се даде шанс тази година да играе. Колкото до Патрик ми се видя, че е по-близо до самолетен билет за родината си отколкото да остане с отбора, но Илиян каза, че пробите му продължават. Не показа нищо с което да заслужава да измести някое от младите ни момчета. Общо взето от тези които играха днес има не повече от 5-ма които ще са титуляри - Макенджиев, Д.Димов, Хасани, Кононго, евентуално С.Станчев и Божилов. Витанов се появи много за малко през втората част.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 22 юни 2018 12:58

тая победа не я броя аз .......Балчик бяха длъжни да паднат, след като искат да ни вземат половината млади играчи ..иначе няма да ги получат :lol:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

yavorescu
Контакти:

Мнениеот yavorescu » 22 юни 2018 13:12

Прекалено рано е да се правят някакви анализи, но горе-долу съм съгласен с горното мнение. Защитата ни продължава да е пълна трагедия. През второто полувреме стояхме по-добре в дефанзивен план не заради Д.Димов, а защото Балчик пуснаха резервите си и нашите момчета напред имаха по-голямо желание.

Хасани започна като опорен халф заедно с негрото Патрик Андраде, който изобщо не впечатли. В комбинация с атакуващия ни халф Божилов бяхме прекалено статични и бързите офанзивни футболисти на балчиклии разцъкваха безпроблемно. По крилата бяха Н'Донгала отдясно и Лъчо Йорданов отляво. За тях игра и Паланков, очевидно ново попълнение. Първия им гол го сервира новата ни придобивка Пл.Димов. Втория беше след красива комбинация, отново Димов беше зрител, а преди това и Андраде не можа да се намеси. Голът на Божилов беше удар от дистанция, като този срещу Славия. Вторият ни гол се получи след изстрел с глава на Йосков, който срещна гредата, топката се върна и Пл.Димов я довкара с крак.

Третия гол го изработи Йосков, след комбинация с Янчев (не съм сигурен). Освен това имаше едно единоборство, при което надскочи Траянов, но топката излезе в аут. Като цяло съм съгласен с оценката на колегата. Изобщо не съм сигурен, че има някакъв напредък при това момче, но ще видим.

В началото на второто полувреме халфовата линия беше Витанов-Андраде-Янчев, като офанзивния халф беше Янчев. Хасани започна като ляв бек, очевидно той ще е човека за пълнене на дупки. На десния бек беше младо момче от школата. Марков игра прилично, хладнокръвен и добре изнася топката. Прави някои грешки, присъщи за млади защитници, но има хляб в това момче. Гледал съм го и в Локо Пд и мисля, един мач за Царско село. За съжалние е най-вероятно ще е резерва в официалните мачове.

Най-много игрови минути получиха Йосков и Йорданов.

Потребителски аватар
greenpeak
Контакти:

Мнениеот greenpeak » 24 юни 2018 09:01

Черно море отпътува за Банско с група от 27 футболисти

Вратари: Благой Макенджиев, Иван Дюлгеров, Иван Дичевски

Защитници: Емил Янчев, Стефан Станчев, Мартин Костадинов, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Ертан Томбак, Даниел Димов, Атанас Зехиров, Кононго, Ивайло Марков, Пламен Димов

Халфове и нападатели:
Мариян Огнянов, Георги Илиев, Аристот Н`Донгала, Дани Кики, Мехди Фенуш, Патрик Андраде, Лъчезар Йорданов, Петър Витанов, Георги Божилов, Мартин Минчев, Валентин Йосков, Радослав Василев, Виктор Попов

http://chernomorepfc.bg/bg/%d1%87%d0%b5 ... b0-%d0%be/
МАЧОВЕТЕ НА МОРЯЦИТЕ: https://www.youtube.com/c/MrGreenpeak

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 24 юни 2018 10:24

липсата на трансфери дали предполага да вдигнем значително нивото тоя сезон? досега все сменяхме по 10 ....а сега имаме изграден някакъв отбор, футболистите вече трябва да са свикнали един с друг ..почнаха да побеждават ...сработени са и т.н. може би с една добра подготовка сега ще се вдигнем 1 ниво нагоре въпреки всичко :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

yavorescu
Контакти:

Мнениеот yavorescu » 24 юни 2018 10:33

Възможно е това да се окаже голям плюс. Силен отбор не се прави с постоянно текучество. Друг е въпроса дали с наличните играчи въобще е възможно да се изгради силен отбор... Но Илиан е доказал, че може от нищо да направи нещо.

Имаме нужда от халф, защото като изключим атакуващите такива, разполагаме само с Жоро, Витанов и Янчев. Предполагам, че или ще подпишем с Андраде, или Хасани ще го използваме в тази позиция (ако Димов остане).

Върни се в “Черно море”