27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот зеления » 26 мар 2018 21:06

КироВарна написа:Нека ИЛИАН ИЛИЕВ спокойно да си нареди състава, а ние да му окажем безрезервна подкрепа!!!Някои от феновете, явно водени от емоциите, настояват да се излезе с юноши.......пък да става каквото ще!!!Отстрани е лесно да се каже, но треньорът носи отговорност и със сигурност, никак не му е леко!!!Много от младите таланти, постоянно са на лагери с националните отбори и не взимат пълноценно участие в подготовката за мачовете!!!Преди всяка среща се разработват тактически варианти, заучени положения и специфични особености на конкретния противник!!!Доста рисковано би било, да се пускат футболисти, които не са присъствали на тренировките!!!Има и фактори, като спортна форма, моментно физическо състояние и т.н.!!!Треньорът е за това, да види, да прецени всичко.......и да реши кои ще играят!!!Нашата работа е да сме на ТИЧА и да подкрепяме ЧЕРНО МОРЕ!!!Защото ЧЕРНО МОРЕ, това сме ние и докато сме на ТИЧА, ЧЕРНО МОРЕ ще го има!!!


След последното фиаско аз нямам намерения да ходя на мачовете до края на сезона. Ако ще да играем и с националния отбор на Марс. Надявам се да проявя воля и да не гледам мачовете по тв-то.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот КироВарна » 27 мар 2018 08:57

зеления написа:
КироВарна написа:Нека ИЛИАН ИЛИЕВ спокойно да си нареди състава, а ние да му окажем безрезервна подкрепа!!!Някои от феновете, явно водени от емоциите, настояват да се излезе с юноши.......пък да става каквото ще!!!Отстрани е лесно да се каже, но треньорът носи отговорност и със сигурност, никак не му е леко!!!Много от младите таланти, постоянно са на лагери с националните отбори и не взимат пълноценно участие в подготовката за мачовете!!!Преди всяка среща се разработват тактически варианти, заучени положения и специфични особености на конкретния противник!!!Доста рисковано би било, да се пускат футболисти, които не са присъствали на тренировките!!!Има и фактори, като спортна форма, моментно физическо състояние и т.н.!!!Треньорът е за това, да види, да прецени всичко.......и да реши кои ще играят!!!Нашата работа е да сме на ТИЧА и да подкрепяме ЧЕРНО МОРЕ!!!Защото ЧЕРНО МОРЕ, това сме ние и докато сме на ТИЧА, ЧЕРНО МОРЕ ще го има!!!


След последното фиаско аз нямам намерения да ходя на мачовете до края на сезона. Ако ще да играем и с националния отбор на Марс. Надявам се да проявя воля и да не гледам мачовете по тв-то.

Всеки прави сам своя избор!!!Аз само искам да кажа нещо, което е банално, защото е известно отдавна!!!Марс няма отбор!!!Основната причина за това е, че на Марс няма хора!!!Аз ходя на стадиона, защото не искам пейзажа на ТИЧА, да е марсиански!!!И на мен не ми харесва слабата, бездушна игра!!!И аз не съм доволен от много неща!!!Но живея с мисълта, че няма да позволя, на тези дето не им пука за ЧЕРНО МОРЕ, да го затрият!!!Те ще си заминат, но нашият отбор ще продължи напред.......защото ние ще сме там!!!Ако има заплатаджии, бездушници и лигльовци, те ще се махнат!!!Аз не ходя на стадиона заради тях......и по тази причина, няма да спра да ходя заради тях!!!Аз съм на стадиона защото обичам ЧЕРНО МОРЕ!!!Затова мисля, че ако отборът ми е затруднен.......аз съм много по нужен, отколкото в добри времена!!!Знаехме, че ще е трудно и обещахме подкрепа на ИЛИАН!!!Това означава, да сме там и да помагаме, с каквото можем!!!Това е моето мнение и го казвам!!!

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот Clarion » 27 мар 2018 18:50

и аз ще ходя на всички мачове и ще гледам всичките гостувания по ТВ. напълно съм съгласен с колегата по-горе - всеки си има своя избор и моят е да подкрепям отбора, независимо от резултатите. феновете сме част от играта и играта е за феновете ...
Последна промяна от Clarion на 29 мар 2018 20:36, променено общо 1 път.
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот koseto40 » 27 мар 2018 19:02

Не вярвам някой да е истински верен на отбора си,и..да се чуди дали въобще да го гледа...по ТВ.. :o Колкото и да сме разочаровани от играта и..неуменията на някои туристи в отбора ни-длъжни сме да бъдем на мача и подкрепяме..Никак..ама никак не му е лесно и на Илиан..Трудно се справяме с неувереността и липсата на самочувствие,няма много възможностти за ротации,тъй като националите ни постоянно са по лагер сборове,мачове,контроли..И аз много трудно прощавам липсата на желание за игра поне,себераздаване,изораване на терена...За това няма оправдание..Имена..не ми се цитират,всеки,който е гледал последните мачове ги знае..И бъдете сигурни-това им е последния сезон с моряците..Галени момченца и манекени не ни трябват,някои от футболистите си мислят,че цяла Варна трябва да им е благодарна,че носят зелената фанелка..Да си търсят късмета другаде,на нас ни трябват МЪЖЕ..В петък съм на стадиона и ще подкрепям отбора на сърцето си...САМО ЧЕРНО МОРЕ

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 28 мар 2018 15:02

Аз ще отида на мача , заради ЧЕРНО МОРЕ, заради ИЛИАН, защото отборът точно сега има най-голяма нужда от нас привържениците! Вярвам , че съвсем скоро ще дойдат и победите. Не смятам , че с нещо ще помогнем на отбора , ако си стоим вкъщи. Само силната фенска маса(примерно 6000-7000 най-малко на всеки домакински мач) е в състояние да породи интерес на нормални инвеститори към отбора, които да развият печеливш бизнес чрез футбол като Лудогорец и по този начин след време да се появи и евентуална алтернатива на ТИМ, или най-малкото да накара ТИМ да инвестират повече в отбора. Защото седейки си вкъщи и гледайки мача по телевизията с нищо не помагаме на отбора. Така че в Петък аз ще бъда на стадиона и ще подкрепям ОТБОРА.
САМО ЧЕРНО МОРЕ!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот Кролик » 28 мар 2018 16:50

Mathias_Coureur написа:Аз ще отида на мача , заради ЧЕРНО МОРЕ, заради ИЛИАН, защото отборът точно сега има най-голяма нужда от нас привържениците! Вярвам , че съвсем скоро ще дойдат и победите. Не смятам , че с нещо ще помогнем на отбора , ако си стоим вкъщи. Само силната фенска маса(примерно 6000-7000 най-малко на всеки домакински мач) е в състояние да породи интерес на нормални инвеститори към отбора, които да развият печеливш бизнес чрез футбол като Лудогорец и по този начин след време да се появи и евентуална алтернатива на ТИМ, или най-малкото да накара ТИМ да инвестират повече в отбора. Защото седейки си вкъщи и гледайки мача по телевизията с нищо не помагаме на отбора. Така че в Петък аз ще бъда на стадиона и ще подкрепям ОТБОРА.
САМО ЧЕРНО МОРЕ!

+1 много добре казано !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот Stariq » 28 мар 2018 21:55

зеления написа:
След последното фиаско аз нямам намерения да ходя на мачовете до края на сезона. Ако ще да играем и с националния отбор на Марс. Надявам се да проявя воля и да не гледам мачовете по тв-то.



Tи какво обичаш да гледаш - ФУТБОЛ , или ЧЕРНО МОРЕ ???

Ако искаш да гледаш ФУТБОЛ - сядай пред телевизора и кеф ти Испания, кеф ти Англия, има и още много...

Ако идваш на Тича - там футбол отдавна не е имало, няма и не се очертава скоро да има. Там има ЧЕРНО МОРЕ !!!


Ако бием Витоша и Пирин - това изобщо не означава че играем и имаме нещо общо с Футбола.
България е малка страна, с още по ограничени възможности, и има място за един отбор, практикуващ футбол. Понякога е нямало и нито един.

И ако се надяваш отбора който играе футбол в България да се казва Черно Море - значи си голям наивник. Обзалагам се, че няма да ти стигне живота, и моя също.


Идвай на Тича, и не го мисли ФУТБОЛА - него има кой да го мисли и да го играе.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот Кролик » 29 мар 2018 09:42

Stariq написа:
зеления написа:
След последното фиаско аз нямам намерения да ходя на мачовете до края на сезона. Ако ще да играем и с националния отбор на Марс. Надявам се да проявя воля и да не гледам мачовете по тв-то.



Tи какво обичаш да гледаш - ФУТБОЛ , или ЧЕРНО МОРЕ ???

Ако искаш да гледаш ФУТБОЛ - сядай пред телевизора и кеф ти Испания, кеф ти Англия, има и още много...

Ако идваш на Тича - там футбол отдавна не е имало, няма и не се очертава скоро да има. Там има ЧЕРНО МОРЕ !!!


Ако бием Витоша и Пирин - това изобщо не означава че играем и имаме нещо общо с Футбола.
България е малка страна, с още по ограничени възможности, и има място за един отбор, практикуващ футбол. Понякога е нямало и нито един.

И ако се надяваш отбора който играе футбол в България да се казва Черно Море - значи си голям наивник. Обзалагам се, че няма да ти стигне живота, и моя също.


Идвай на Тича, и не го мисли ФУТБОЛА - него има кой да го мисли и да го играе.


Моя любим лаф - въпри очевАдните разлики, футбола в България и в Англия е един и същи спорт !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот rodman » 29 мар 2018 15:53

Mathias_Coureur написа:Аз ще отида на мача , заради ЧЕРНО МОРЕ, заради ИЛИАН, защото отборът точно сега има най-голяма нужда от нас привържениците! .... Защото седейки си вкъщи и гледайки мача по телевизията с нищо не помагаме на отбора. Така че в Петък аз ще бъда на стадиона и ще подкрепям ОТБОРА.
САМО ЧЕРНО МОРЕ!

Аз ще съм там!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот Varnauser » 29 мар 2018 21:39

И аз. Кога, ако не утре!?!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TheSailor и 8 госта