Очаквания след редовния сезон?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Vladislav » 19 мар 2018 19:54

sicilianecat написа:
KIL написа:Нашата четворка: Славия, Черно море, Пирин, Витоша... Мнения?



Възможно най-дългите дестинации. Групата е по-добра, тъй като Етър, Дунав и Локо Пд играят много затворен футбол и щеше пак да падне голямо кюскане на топката с тях на Тича.
Мисля, че сме фаворити да я спечелим!

Локо Пд и Септември имат 10т. преднина пред Дунав и Етър. Тази четворка няма какво да се играе. Нашата група- ясно е че няма да сме последни (Витоша са на 19 точки). Очаквам Славия да са първи, а ние с активна помощ от тяхна страна- втори.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот action66 » 19 мар 2018 20:49

Хубаво имаме очаквания за нещо по-добро,но това е свързано с Победи.Равни и загуби ни пращат в бараж срещу Етър най-вероятно.Иначе е вярно,че Илиян трябва да е по-смел с промените на състава.Дори и ако се наложи да пипа "футболни икони" на отбора.....

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот drughi » 19 мар 2018 22:27

Не знам защо някои фенове на Черно море си мислят, че Славия ще им помогне да са втори в групата? По каква логика? Ами ако наистина стане така и Славия ви помогне да сте втори и отстраните отбора от другата група и играете финал със Славия защото и те примерно са отстранили техния съперник, значи трябва да им връщате и ще паднете на финалния бараж, защото са ви помогнали по-рано, така ли?

Иначе аз ви пожелавам да се оправите, защото мижавата ни Дриша лига :lol: има нужда от именити отбори, като вас и нас, а не от Витоша, Септември и Царско село :mrgreen:
Последна промяна от drughi на 20 мар 2018 10:05, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот action66 » 19 мар 2018 23:39

Съгласен.Глупаво очакване.По-вероятно е да играем финален бараж с Дунав.Вече ако профукаме и него ситуацията става неконтрулируема. И това след дълги години факторство в първенството,финанси на ниво,играчи с визитка,чудесна юношеска школа и серия от треньори с име.Подкрепа от местна и централна власт,60% фенска маса от жителите на града и медиен комфорт без скандали.Интересно никой не говори как се стигна до това положение. Били сме и едно време пред изпадане,и в Б група,но никога без победа като домакин от юли до април.Поне от 1978г. откакто следя активно футбола.За преди да каже някой.Нещо има,но едва ли е само психика както твърди Илиян Илиев.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот TNT » 20 мар 2018 00:24

sicilianecat написа:
KIL написа:Нашата четворка: Славия, Черно море, Пирин, Витоша... Мнения?



Възможно най-дългите дестинации. Групата е по-добра, тъй като Етър, Дунав и Локо Пд играят много затворен футбол и щеше пак да падне голямо кюскане на топката с тях на Тича.
Мисля, че сме фаворити да я спечелим!

Уж се прайш,че разбираш от футбол,пък от къде ти дойде на акъла,че Пирин и Витоша играят отворен футбол.... Аз пък си мисля,че срещу Славия имате по-големи шансове.Не са отбор който се затваря,имат нелоши играчи, мъчат се да играят футбол (кога успешно кога не),а вашата игра(ако има някаква) е на контри.Точно срещу такива отбори имате шанс.С Пирин и Витоша ви очакват супер тегави мачове.И ако пък случайно ви вкарат първи гол,направо няма връщане. :o Всички подценяват Витоша, ама много ще изревът от тях. ;) В Ст. Загора вече изревахме като убодени мечета. :lol: Много грамотен отбор са и подцениш ли ги-гориш.Най-реално ми изглежда второто място в групата ви.Успех! Емоции няма да липсват. :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот bsz1916 » 20 мар 2018 05:43

Доста съм далеч от Варна и не зная подробности , но очевидно има нещо гнило в Черно море и трябва да се вземат спешни мерки . Тиражираните напоследък мнения , че сега резултатите не са важни защото се гради отбор за следващия сезон може да ви изиграят много лоша шега . Защото разликата с Пирин е само 1 точка и при определени обстоятелства вместо на бараж за ЛЕ , може да се окажете на такъв за оставане в групата . А отборите на Етър и Дунав не са по - слаби от тия на Локомотив Пд и Септември и там вече всичко може да се случи .

Klaus_Meine
Мнения: 12
Регистриран на: 01 сеп 2015 13:42
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Klaus_Meine » 20 мар 2018 08:49

TNT написа:... Всички подценяват Витоша, ама много ще изревът от тях. ;) В Ст. Загора вече изревахме като убодени мечета. :lol: Много грамотен отбор са и подцениш ли ги-гориш.Най-реално ми изглежда второто място в групата ви.Успех! Емоции няма да липсват. :mrgreen:



Колега, оправихте ми настроението за днес....Пояснете, моля Ви, какво 'грамотно' видяхте във футбола на Витоша, показан в СЗ?
Ясно се видя, особено второто полувреме, футболистите им не желаят дори да преминат "центърът", когато защитниците на Берое разиграваха. Абсолютно нищо "грамотно". Просто хората си "спряха автобуса пред вратата" и продължиха безсмисленото си живуркане в ППЛ.

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот bsz1916 » 20 мар 2018 09:56

Klaus_Meine написа:
TNT написа:... Всички подценяват Витоша, ама много ще изревът от тях. ;) В Ст. Загора вече изревахме като убодени мечета. :lol: Много грамотен отбор са и подцениш ли ги-гориш.Най-реално ми изглежда второто място в групата ви.Успех! Емоции няма да липсват. :mrgreen:



Колега, оправихте ми настроението за днес....Пояснете, моля Ви, какво 'грамотно' видяхте във футбола на Витоша, показан в СЗ?
Ясно се видя, особено второто полувреме, футболистите им не желаят дори да преминат "центърът", когато защитниците на Берое разиграваха. Абсолютно нищо "грамотно". Просто хората си "спряха автобуса пред вратата" и продължиха безсмисленото си живуркане в ППЛ.

Борбата за второто място в тази група ще е между Пирин и Черно море и изходът в това отношение е непредвидим . Витоша е твърдо последен и единственото което си заслужава да се коментира е дали може да измъкне някоя точка и да обърка сметките на някой от 2 - та отбора .
Последна промяна от bsz1916 на 20 мар 2018 11:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот loko1 » 20 мар 2018 11:55

и това джудже е набеден за треньор, като нашия в момента
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Sole » 20 мар 2018 13:06

Не може отбор като Черно море да няма 8 месеца победа във Варна! Това не се е случвало никога в историята на моряците. Въпреки,че през този период доста играчи се смениха за мен отборът или бойкотира поради някакви си причини или играе тото. Вследствие на това нито един треньор не може сам да се справи с трагичното положение без намесата на ръководството. То е ясно,че ще има чистка,но трябва да се вземат мерки да се завърши Първенството по най-добрия начин.Защото разполагаме с по качествени футболисти от всички останали отбори във втората осмица,но тези "играчи" нямат желание да се раздават и работят за Черно море. Единствено финансовите санкции ще ги накарат да се поразтичат. Да им сложат едни глоби по 2к за загуба у дома и 1/2к при загуба като гост и като останат без заплата в края на месеца ще се позамислят дали да продължат подтичват за здраве по терена.
Иначе твърдо зад треньора. И Илиан хич да не им се моли, а да ги гони наред!
Ако трябва доиграваме Първенството с юношите и така поне ще върнем черноморския дух на Тича!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта