26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

georgievgi1976
Мнения: 43
Регистриран на: 01 авг 2016 17:57
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот georgievgi1976 » 18 мар 2018 21:28

Последните победи при кого бяха...Гонзо.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот moreto vn » 18 мар 2018 21:41

georgievgi1976 написа:Последните победи при кого бяха...Гонзо.

Грешиш при Луканов.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Vladislav » 18 мар 2018 21:42

georgievgi1976 написа:Последните победи при кого бяха...Гонзо.

При Луканов бяха... но ти можеш да продължиш да си обичаш Гонзо.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Onq » 18 мар 2018 21:42

georgievgi1976 написа:Последните победи при кого бяха...Гонзо.


Ами не, при Луканов. Ама тва какво общо има? Говедце ли си ?

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот TNT » 18 мар 2018 21:45

Stariq написа:Санде, да те светна нещо, мамин сладък.

Черно море няма да отпадне !!! Не защото играе нещо, а понеже сме " финансово стабиУен" отбор БФСто няма да допусне да сме в Б група. Ще се пращат съдии, ще се свирят дузпи, ще се показват картони ако трябва, но ще сме в А група.

Абе то е ясно,че няма да се позволи да изпаднете,ама като гледам разпределението на отборите,не е ли по-добре,че днес паднахте и поне на теория изглежда,че попадате в по-леката група. :? Пак казвам-поне на теория.Не случайно тия палячовци от Славия ги оставиха последен мач,сигурно да могат да избират къде ще им е по-комфортно. :? Макар,че всичко е относително, щото силите са почти изравнени.Или казано по друг начин-всички са еднакво некадърни. :mrgreen: Ама все пак......
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот КироВарна » 18 мар 2018 21:57

зеления написа:
КироВарна написа:Много слаб, направо селски мач.......който трябваше и искахме да спечилим, а загубихме!!!Поздравявам Локото с победата!!!Лежаха грозно и симулираха, но това е част от играта!!!За каквото дойдоха, го изпълниха и преизпълниха!!!Ние трябва да гледаме своя отбор, защото никой не ни е виновен, за положението в което изпаднахме!!!След като няма да можем по лесния начин, да си доиграем сезона.......ще го направим по трудния!!!Може пък да е за добро!!!В здрави битки, треньорското ръководство ще може по добре да прецени.....кой става и кой не!!!Играта и играчите, нямам желание да коментирам, защото никога не плюя отбора си и нашите футболисти!!!За съжаление добри думи, мога да кажа само за ГЕОРГИ ИЛИЕВ, АРИСТОТ Н'ДОНГАЛА и ИЛИАС ХАСАНИ!!!


+ Фенуш. А за капитана не съм много съгласен.

За ФЕНУШ съм съгласен и мислех да го включа, но в сравнение с мача срещу Левски.....беше малко по безличен!!! А за ЖОРО помисли пак!!!Играеше изтеглен зад ОГНЯНОВ, а след това и КИКИ.......но даваше добри извеждащи подавания!!!Разбиваше, изнасяше и поемаше конструкторски функции......макар, че в средата на терена имаше и други, които останаха длъжници!!!Все към него гледаха и все на него я даваха!!!Не съм забравил поговорката "Страх лозе пази", ама то голям страх от отговорност!!!Сакън да не сгреша аз!!!Аз оценявам, когато някои не се крие и поема отговорност!!!Това се иска от всички!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sicilianecat » 18 мар 2018 22:14

Единственото хубаво нещо днес беше ТЕРЕНЪТ, перфектен дренаж. Гледах едно дерби днес, което сега го наричат ''ВЕЧНО'', но това е друго тема, та Националния стадион беше целият в локви, а днес след проливния и непрестанен дъжд, който се изливаше над Тича, имах чувствопто, че тревата дори не се е намокрила :idea: Прави ми впечатление, обаче че по тревата не се полагат оптималните грижи, което ще е жалко, ако такъв перфектен терен се допусне да стане като онзи в Русе след време, дано се вземат мерки, за да са по-дълготрайни нещата.
Теренът ни е един от най-добрите в България, нещо което преди не беше така, всички знаем, обаче отборът ни не е онова страшилище на собствения си стадион, крепостта Тича е паднала, дано си я върнем! На моменти съвсем сериозно имам чувството, че просто не можем да играем на нормален терен във Варна и ако си върнем стария с неравностите, пак ще започнем да побеждаваме :shock: Остава загадка ако днес имаше една кал до коленете, дали поне точката нямаше да вземем :mrgreen:

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот thisisthelife » 18 мар 2018 22:52

sicilianecat написа:Единственото хубаво нещо днес беше ТЕРЕНЪТ, перфектен дренаж. Гледах едно дерби днес, което сега го наричат ''ВЕЧНО'', но това е друго тема, та Националния стадион беше целият в локви, а днес след проливния и непрестанен дъжд, който се изливаше над Тича, имах чувствопто, че тревата дори не се е намокрила :idea: Прави ми впечатление, обаче че по тревата не се полагат оптималните грижи, което ще е жалко, ако такъв перфектен терен се допусне да стане като онзи в Русе след време, дано се вземат мерки, за да са по-дълготрайни нещата.
Теренът ни е един от най-добрите в България, нещо което преди не беше така, всички знаем, обаче отборът ни не е онова страшилище на собствения си стадион, крепостта Тича е паднала, дано си я върнем! На моменти съвсем сериозно имам чувството, че просто не можем да играем на нормален терен във Варна и ако си върнем стария с неравностите, пак ще започнем да побеждаваме :shock: Остава загадка ако днес имаше една кал до коленете, дали поне точката нямаше да вземем :mrgreen:

Наистина теренът ни е много добър, но си личат "грижите" за него. Предполагам се изчерпват с това да го поливат от време на време. Дано някой в клуба да му светне лампичката, за да се полагат адекватни грижи.
Truth is hate for those that hate the truth.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот mark1926 » 19 мар 2018 00:28

Не правете драми, моряци, ЛОКОМОТИВ надигра и ботевЪ, ние не сме по-слаби от Коматевския отбор!!! Локомотив е силен и с много качествен наставник, Илиан не му е на нивото! Успех в оцеляването...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот mark1926 » 19 мар 2018 00:48

kubik написа:Пак не свирена дузпа в наша полза.
1-0 за сега.
Има още много време.

Както написах, нещата не изглеждат такива каквито са. Имам предвид със загубите предните пъти.
Тогава съдийте ни убиха.Голове от 3 метра засада.... брутална работа, загубите се дължаха на тях ;)


Кубиче, честита победа, заслужена! Поклон пред Акрапович-с малко пари, качествена селекци!Хайде със здраве и още веднъж честито, има много футбол в ЛОКОМОТИВ...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта