24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот ogrizko » 26 фев 2018 11:39

23 кръг няма да се играе, така че явно се очертава да имаме мач с Левски. Което за мен НЕ е по-добрия вариант.. първо, че срещу Етър можеше да затвърдим доброто представяне от мача с оранжевите, второ можеше да пробваме нещо по-различно като постройка и изпълнители и да се подготвим по-добре за мача си с Левски, трето ....според мен малко ще падне мотивацията след мачове с двата съдийски гранда и след тях - Етър :roll: Най-много ако изкопчим пак Х от Левски, да си паднем 2-3 на 0 от Етър другата седмица :lol: но както и да е... по-добре така, отколкото пък да се контузят 3-4 заради времето, а и ако играем пак с толкова младежи не ги знам как ще издържат на -10 да играят :roll: срещу Левски очаквам просто да покажем добра игра и каквото стане!
Изображение


Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 26 фев 2018 13:09

Основния ни защитник Илиас Хасани се връща в отбора след наказание, отборът е в пълен състав, надявам се най-после да счупим каръка и да се поздравим с домакинска победа. Прогноза - 2:1!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
sixtynine
Мнения: 767
Регистриран на: 01 апр 2009 23:11
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот sixtynine » 26 фев 2018 13:31

Ако ЧМ играят, както играха с ЦСКА няма причина да загубят тоя мач. Освен ако тимаджиите не са направили неква схема със Спас.
Изображение

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот Mirosvel » 26 фев 2018 13:36

sixtynine написа:Ако ЧМ играят, както играха с ЦСКА няма причина да загубят тоя мач. Освен ако тимаджиите не са направили неква схема със Спас.


...ами ако играят както срещу Берое??

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот guglata » 26 фев 2018 13:57

Първо ще е мача с Етър, после с Левски.
Аз съм оптимист, че ще вземем точки от мача с Левски. Надявам се на три както и се надявам да продължават да играят 3-4 юноши въпреки оздравяването на някои от по-възрастните футболисти. Ако покажат постоянство нека ги наложи като титуляри Илиян.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот Onq » 26 фев 2018 14:38

guglata написа:Първо ще е мача с Етър, после с Левски.
Аз съм оптимист, че ще вземем точки от мача с Левски. Надявам се на три както и се надявам да продължават да играят 3-4 юноши въпреки оздравяването на някои от по-възрастните футболисти. Ако покажат постоянство нека ги наложи като титуляри Илиян.


Е то бива измекярщини, но това е прекалено. Ако изместят всички кръгове ще се окаже , че играем с Левски през седмицата на Тича. Ако е тва е вярно сто процента се прави с тази цел, на Тича да има малко хора. Смърт за БФС!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот Кролик » 26 фев 2018 14:50

Левски, Етър, Реал ... все тая. Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот damyanov1963 » 26 фев 2018 15:14

ogrizko написа:23 кръг няма да се играе, така че явно се очертава да имаме мач с Левски. Което за мен НЕ е по-добрия вариант.. първо, че срещу Етър можеше да затвърдим доброто представяне от мача с оранжевите, второ можеше да пробваме нещо по-различно като постройка и изпълнители и да се подготвим по-добре за мача си с Левски, трето ....според мен малко ще падне мотивацията след мачове с двата съдийски гранда и след тях - Етър :roll: Най-много ако изкопчим пак Х от Левски, да си паднем 2-3 на 0 от Етър другата седмица :lol: но както и да е... по-добре така, отколкото пък да се контузят 3-4 заради времето, а и ако играем пак с толкова младежи не ги знам как ще издържат на -10 да играят :roll: срещу Левски очаквам просто да покажем добра игра и каквото стане!

Коментара ти точно описва психологията на малките отборчета. През цялото първенство се готвите да се представите добре с/у "двата съдийски гранда" (колко предвидливо сте ги кръстили "съдийски", най-добрата застраховка от евентуална загуба), в останалите мачове с не-съдийските отбори може да си падате с по 3-4 гола. Тогава само публиката ви е виновна, понеже тя се мотивира да ви подкрепя, като " хвърля бутилки и псува" само с/у "съдийските" грандове.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот ogrizko » 26 фев 2018 15:24

damyanov1963 написа:Коментара ти точно описва психологията на малките отборчета. През цялото първенство се готвите да се представите добре с/у "двата съдийски гранда" (колко предвидливо сте ги кръстили "съдийски", най-добрата застраховка от евентуална загуба), в останалите мачове с не-съдийските отбори може да си падате с по 3-4 гола. Тогава само публиката ви е виновна, понеже тя се мотивира да ви подкрепя, като " хвърля бутилки и псува" само с/у "съдийските" грандове.

Такава е психологията на всеки отбор ...и Левски ще са по-надъхани да играят на Тича срещу Черно море, отколкото срещу Витоша като домакин примерно. Или срещу Етър. Просто срещу по-силен противник си по-мотивиран да покажеш най-доброто от себе си. Иначе това със съдийските грандове си е моя измислица ...дори мислех да напиша двата ВЕЧНИ съдийски гранда... щото допреди няколко години всеки закучен мач го измъкваха съдиите, няма значение дали в полза на сини или червени. Това е част от вашата история, така че не виждам защо се противиш?! Щом можеш да приемаш многобройните титли и купи като част от вашата история ..би трябвало да приемеш и многобройните съдийски аванти на които си бил свидетел през годините :roll: Та, с това название се опитвам да кажа, че ако не бяха "другите" начини ...цветовете можеше да бъдат и много по-цветни през годините, а не само червено и синьо. И напоследък като не ви се помага толкова много се оказва, че вече с години не можете да станете шампиони ... :oops:
А за тоя мач нищо не намеквам за съдиите ...просто се надявам да не повлияят, но не виждам смисъл да давам прогнози предварително :idea:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта