19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Marlboro » 01 дек 2017 22:54

Утре мисля да организирам турнир на Тича.Юве-Наполи,Рома-Юве и Наполи-Рома.Победителя от трите отбора ще играе финал с Черно Море,та белким се понапълни митичния тичаракана.Пък от Ботев ще връщат топките. :lol:

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 01 дек 2017 23:12

Утре всички на ''Тича'', щот Луканов е егати пича. Започваме ги мощно тез канари с моряшките шамари, гол след гол стадионът реве, морето някви пак е*е.



sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 01 дек 2017 23:19

violetovgeneral написа:Усетих по ника ти! :) Няма да правя драми,макар сърцето ми да кърви за моряците и юве ;) СЛЕД СРЕЩАТА ,ЩЕ СИ ЧЕСТИТИМ!

Ами честито, няма какво да стане вече, доста скучен мач, затворихте мача като шведи врата на италианци за Мондиал :idea:

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот violetovgeneral » 01 дек 2017 23:22

sicilianecat написа:
violetovgeneral написа:Усетих по ника ти! :) Няма да правя драми,макар сърцето ми да кърви за моряците и юве ;) СЛЕД СРЕЩАТА ,ЩЕ СИ ЧЕСТИТИМ!

Ами честито, няма какво да стане вече, доста скучен мач, затворихте мача като шведи врата на италианци за Мондиал :idea:

Ех,че си амаааа...Мача се играе в половината на юве.Не е скучен,а инфарктен :evil:

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 01 дек 2017 23:24

violetovgeneral написа:
sicilianecat написа:
violetovgeneral написа:Усетих по ника ти! :) Няма да правя драми,макар сърцето ми да кърви за моряците и юве ;) СЛЕД СРЕЩАТА ,ЩЕ СИ ЧЕСТИТИМ!

Ами честито, няма какво да стане вече, доста скучен мач, затворихте мача като шведи врата на италианци за Мондиал :idea:

Ех,че си амаааа...Мача се играе в половината на юве.Не е скучен,а инфарктен :evil:

То за това свърши, защото Ювентус ще се отбранява до края, по-интересно щеше да е ако и те нападаха ;)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Onq » 01 дек 2017 23:24

violetovgeneral написа:
Onq написа:Сицилианец за Наполи, разбихте ми представите за география и мафия :)

Става въпрос,че не е от северна Италия :? Аз си го разбрах :lol:


Ами пак не се връзва. Юве има най-много фенове в Южна Италия, заради многото бачкатори в заводите на Фиат-Аниели пристигнали на работа в Торино преди години. Но щом се разбирате няма проблем :) . Сицилианец за Наполи обаче е трудна работа :)

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот violetovgeneral » 01 дек 2017 23:35

Onq написа:
violetovgeneral написа:
Onq написа:Сицилианец за Наполи, разбихте ми представите за география и мафия :)

Става въпрос,че не е от северна Италия :? Аз си го разбрах :lol:


Ами пак не се връзва. Юве има най-много фенове в Южна Италия, заради многото бачкатори в заводите на Фиат-Аниели пристигнали на работа в Торино преди години. Но щом се разбирате няма проблем :) . Сицилианец за Наполи обаче е трудна работа :)

АМИ не мисля,че ник като неговият,ще е фен на Юве,Милан,Рома и т.н.Аз също започнах да съм бачкатор по чужди държави и малко знам :lol: Но не се заяждам в никакъв случай!Просто така видях нещата.

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Nine » 02 дек 2017 11:42

Тази нощ сънувах 2:0. Първия гол не помня кой го вкара. Втория го вкара Кузма, с шут от въздуха. Топката мина много близо до лявата греда и се създаде илюзия, че не е гол, а топката е влязла през дупка в мрежата изотзад (подобно на един мач в Германия - май беше на Борусия Дортмунд). Съдията обаче провери - мрежата не беше скъсана. Повторенията също показаха, че е гол. Кузма беше с дълга коса. Беше я вързал на опашка. Не се зарадва много на гола.

Очевидно оптимистът в мен спи ;)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта