19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Готвача » 30 ное 2017 10:08

ogrizko написа:Интересен мач се очертава. Конкретно ми изглежда, че от този мач ще зависи оставането на Луканов в клуба. Все пак да не може да се вземе нито една домакинска победа не звучи особено добре ..особено след като толкова усилия бяха положени да се оправи стадиона и уж всичко да е по-добре за футболисти и зрители. Засега не е много добре ....и ако трябва да съм честен нещо като 1:3 ми се върти из главата :oops: Дано все пак Луканов да направи нещо гениално и да бием :roll:

Прекалено оптимистично си настроен.Кой и как ще го вкара този гол и най вече КАК?Отбора е силно обезверен,също както и публиката.Нищо не се получава,само някакви странни рикошети и Луканов се моли поне те да са в наша полза,че белким ни върже.Не искам да плюя треньора,че си има много проблеми-не е негова селекцията,подготовката,а и наследи отбора когато влязохме в ужасяваща серия.Но каза че има идеи как да се справи със ситуацията и че е готов да води отбора.Засега виждаме че единствено води отбора,но по стълбата надолу,а идеи никакви не съм видял,освен че постави Сукуна на върха на атаката и цял мач го засипват с дълги пасове,все едно че е някой двуметров 120 кила африканец.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 30 ное 2017 11:33

Хахах, ами така го почувствах 1:3 ...дали ще стане така е друг въпрос. А иначе не пречи и Локото да вкарат всичките голове - 3 в нашата и 1 в тяхната ...и на нас да върже след някой рикошет :lol: :lol: Щото е ясно, че Сукуна няма да вкара и след 100 мача... нито с глава го бива, нито с крак ..обаче може да ритне топката към тъча и някой играч на Локото да е толкова изненадан, че да застане на пътя на топката и да стане автогол :oops:
А идеите на Луканов може би няма как да ги реализира точно сега и точно с тия играчи ...а и самите играчи са доста безхарактерни и гледам, че след 1-2 загуби се отказват. Изглеждат психически сринати. Сякаш не си вярват, че може да победят като не тръгнат нещата в мача и не се получават лесно...
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот ticha i vladislav » 30 ное 2017 11:35

Ako и този мач загубим,Лукезе няма място на Тича.Оставка,оставка ще бъде нещо естествено накрая.Акционерите трябва да се съберат и най-накрая да решат какво искат от този отбор.Да кажат как виждат бъдещето му.Ясно е, че ни издържат колкото да не се появи друг спонсор с претенции към общината,но Верея без пари извличат максимума,а нас който дойде на Тича ни бие.
Черно море-първият шампион по футбол в България

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 30 ное 2017 14:29

Трябва възможно по-скоро да се върнем към биткаджийския ни футбол, нашият стил е като на Атлетико Мадрид, а предишния треньор искаше да играем като Арсенал, този мек стил не е за нас, трябва сериозно обновление и да се върнем нашия футбол!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Marlboro » 30 ное 2017 16:40

ogrizko написа:Хахах, ами така го почувствах 1:3 ...дали ще стане така е друг въпрос. А иначе не пречи и Локото да вкарат всичките голове - 3 в нашата и 1 в тяхната ...и на нас да върже след някой рикошет :lol: :lol: Щото е ясно, че Сукуна няма да вкара и след 100 мача... нито с глава го бива, нито с крак ..обаче може да ритне топката към тъча и някой играч на Локото да е толкова изненадан, че да застане на пътя на топката и да стане автогол :oops:
А идеите на Луканов може би няма как да ги реализира точно сега и точно с тия играчи ...а и самите играчи са доста безхарактерни и гледам, че след 1-2 загуби се отказват. Изглеждат психически сринати. Сякаш не си вярват, че може да победят като не тръгнат нещата в мача и не се получават лесно...
Приятелю,балерините в зелено успяха и мен да сринат психически,щом след над 30 години на Тича,на мача с Пирин ме накараха да си тръгна на полу времето.За пръв път ми се случва,дори като бяхме 19-и в Б група,ми беше истински интересно.А сега,не знам какво да кажа.Но виждам че и теб са те сринали психически,забелязах че имаш добър сценарий за мача,но не играем с Локото :)

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 30 ное 2017 17:23

Лека полека и ентусиазма от осветлението взе да спада и съвсем вече няма тръпка да се ходи на мач, лоша работа, отборът ни е изпаднал в тотална апатия.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Marlboro » 01 дек 2017 19:29

Аве какво сте притихнали всички,я по ведро,утре мач има 8-) Сега ще ви разкрия цялата завера.Всъщност ние сме много хитър клуб.Целта е да се класираме 7-и.Печелим втората шестица,удряме жестоко 4-я на бараж,и хоп в УЕФАаааа.А там,там вече ще разкрием какво тренираме последните две години.Минаваме парадно предвид.кръгове,после 1-и кръг и луп-туп в групите.Естествено излизане от групата,осминафинал и четвъртфинал,ха,фасулска работа.Полуфинала трудно но все пак 3:0.На финала,забава,с джитбол мачкаме и купата на УЕФА е във Варна.Ще я изложат в новия клубен музей,в новия ни градски стадион.Така че ако утре бием,не е на добре,ша знайти

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот violetovgeneral » 01 дек 2017 19:52

Времето много готино!Само за футбол!Уре съм на Тича,ама вече влизам второто,за разлика от Малборо.Без пари.Накак си не мога да не отида,да еа маа му да еа и краста да еа :)

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот thisisthelife » 01 дек 2017 20:46

В един оптимален вариант бихме наблюдавали Томбак, Минков и Минчев като титуляри, а издънки като Сукуна извън групата като цяло. Но за треньор имаме конкретна луканка, която си налага некадърната печка. Очаквам отново изказвания от типа ''Нямам обяснение за загубата'', ''Тънките моменти не бяха на наша страна'', ''Най-голямата ни грешка беше, че не затворихме мача'', "Не бяхме достатъчно конкретни'' и всякакви такива бисери. С Емо начело - толкова.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот violetovgeneral » 01 дек 2017 21:15

Тук вече става въпрос не за победи и загуби,а за облика на моряците.Каквото и да кажем е малко,всички по-слаби на хартия ни се изредиха.Абе при такива резултати тренерите остават без глас,не могат дума да кажат след мача.Емо спокоен обяснява,защо.Не е нормално това...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта