13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот ogrizko » 14 окт 2017 23:26

Мисля, че започва Луканов малко да напипва нещата с отбора. Очаквам за съжаление още една загуба в Пловдив, защото традиционно играем трудно там. Вече взехме една победа на шано от Ботев, ама ме съмнява и Локото да ударим... все пак дано да вървим нагоре футболно и чисто игрово и след това срещу Бистрица да почнем вече да вземаме някакви точки, че не вървят нещата хич добре откъм точки :oops:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
зеления
Контакти:

Re: 13 кръг /Локо Пд - Черно море/ 21.10 събота 20.15

Мнениеот зеления » 15 окт 2017 01:00

ogrizko написа:Мисля, че започва Луканов малко да напипва нещата с отбора. Очаквам за съжаление още една загуба в Пловдив, защото традиционно играем трудно там. Вече взехме една победа на шано от Ботев, ама ме съмнява и Локото да ударим... все пак дано да вървим нагоре футболно и чисто игрово и след това срещу Бистрица да почнем вече да вземаме някакви точки, че не вървят нещата хич добре откъм точки :oops:

Аз пък мисля, че си голям карък и колкото пъти пускаш тема за предстоящия мач все губим!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ralimavridov1
Контакти:

Мнениеот ralimavridov1 » 15 окт 2017 06:48

Да, наистина, стига правихте нови теми за всеки мач, след като няма какво да коментираме. Кризата е факт, игра липсва, по-добре една айняна тема и всичките айна там.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 15 окт 2017 09:55

зеления написа:Аз пък мисля, че си голям карък и колкото пъти пускаш тема за предстоящия мач все губим!

хаха, ами възможно е ...но това що не го каза докато бяхме първи и пусках теми :lol: :lol:

иначе ..пускай преди мен и няма да има проблем, просто обикновено нещо ме ядосва в отминалия мач и направо минавам на следващия да не се нервя толкова и да пръскам оптимизъм :P
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
зеления
Контакти:

Мнениеот зеления » 15 окт 2017 17:50

ogrizko написа:
зеления написа:Аз пък мисля, че си голям карък и колкото пъти пускаш тема за предстоящия мач все губим!

хаха, ами възможно е ...но това що не го каза докато бяхме първи и пусках теми :lol: :lol:

иначе ..пускай преди мен и няма да има проблем, просто обикновено нещо ме ядосва в отминалия мач и направо минавам на следващия да не се нервя толкова и да пръскам оптимизъм :P

И аз не ставам за пускач на теми във форума. Също като теб съм голям карък.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Контакти:

Мнениеот sicilianecat » 15 окт 2017 18:12

Бойко нулево реми се очертава :idea: и Луканов получава титлата ''сър'' от огризко и Шутърмен :!:

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 15 окт 2017 21:19

sicilianecat написа:Бойко нулево реми се очертава :idea: и Луканов получава титлата ''сър'' от огризко и Шутърмен :!:

Защо трябва да чакам мача с Локо Пд ?! На Луканов титлата сър съм му я дал още като взе точка от Етър в такъв тежък момент за отбора ..а срещу Лудогорец се затвърди. Вкараха ни от наказателен удар, който дори го нямаше. Показва идеи както и очаквах. Просто не бях използвал словосъчетанието сър Луканов, защото другите веднага ще почнат да мрънкат. А ти почна да мрънкаш и без да съм го направил, затова ще изпреваря събитията и занапред ще си поправя грешката и ще се възползвам да се изразявам по-прецизно.

sicilianecat
Контакти:

Мнениеот sicilianecat » 15 окт 2017 22:19

ogrizko написа:
sicilianecat написа:Бойко нулево реми се очертава :idea: и Луканов получава титлата ''сър'' от огризко и Шутърмен :!:

Защо трябва да чакам мача с Локо Пд ?! На Луканов титлата сър съм му я дал още като взе точка от Етър в такъв тежък момент за отбора ..а срещу Лудогорец се затвърди. Вкараха ни от наказателен удар, който дори го нямаше. Показва идеи както и очаквах. Просто не бях използвал словосъчетанието сър Луканов, защото другите веднага ще почнат да мрънкат. А ти почна да мрънкаш и без да съм го направил, затова ще изпреваря събитията и занапред ще си поправя грешката и ще се възползвам да се изразявам по-прецизно.

Ами в такъв случай е време за тема ''Сър Емануел Луканов'' :idea:

Потребителски аватар
Кролик
Контакти:

Мнениеот Кролик » 16 окт 2017 08:13

Каръци, следващата тема ще я правя аз :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 16 окт 2017 09:18

sicilianecat написа:
ogrizko написа:

Ами в такъв случай е време за тема ''Сър Емануел Луканов'' :idea:

Имаш позволението ми да отвориш такава тема щом искаш. Аз ще изчакам да го оставят постоянно за старши и тогава ще пусна. Засега е ясно, че сър Луканов е само до зимата :idea:

Кролик, ами ако вземем да бием Локо Пд все пак ..за твой карък, че искаш да пуснеш ти темата? :oops:

Върни се в “Черно море”